Portugalija-Vilnius

Solo 15

Įdienojus įvažiavau į Prancūziją. Prancūzijoje saulė, daugiau nei dvimkeli šilumos, daug dviračių takų, važiuojam!

Šios dienos nekenčiu: D 810. Kas tai? Tai pragaišties, prapulties ir užsipisimo simboliai. Jei konkrečiau – kelio numeris. Nušaukit  mane ir kulipką ištraukit, kaip sakydavo mano senelis, bet daugiau niekad nevažiuosiu tuo keliu. Toks jausmas kad man riedant šiuo keliu visi prancūzai tuo metu išvažiavo į tą kelią. Abiejomis kryptimis nepertraukiamas automobilių srautas. Šalia, kaip ir dviračių takas, bet triukšmas! smarvė! Net puodas vyno nenuplauna benzino dūmų kvapo nuo liežuvio.

Vėliau nusukau dar labiau link jūros. Mažiau keturračių skarbonkių, daugiau dviračių takų, reljefas smarkiai lygesnis, viskas visai gerai. 

O kempinge – baseinas!

O rytai čia gražūs
San Sebastian tiltai
Rašo kad greitai Frantzia

2 Comments

  • Algirdas

    2018-10-09

    Kaip man tai primena, kai su Dagne iš Austrijos įvažiavom į Slovakiją ir papuolėm į magistralinį kelią… Kažkokį ten E… Jokio kelkraščio, mašinos eina viena paskui kitą, tašėmis iš vienos pusės brauki krūmokšnius augančius šalia pat kelio, o kitos pusės krepšius beveik braukia fūros lenkiančios… Užuojauta :/

  • Tautvydas

    2018-10-10

    o jo, tokie keliai gal net blogiau nei koks palaidas smėlis- kas iš to, kad judi į priekį, kai džiaugsmo nulis. Niekis, praeis ir tai(tiksliau jau praėjo, kaip suprantu)

Comments are closed.