kelionės, šiaurėn

#44

Antras roundas su naktiniais šiukšlių vagimis. Šįsyk lapė. Nepikta ir nebaikšti. Pamačiusi mane, pabėgėjo kelis metrus į šoną ir atidžiai stebėjo kaip tvarkau jos padarytą betvarkę. Turbūt žiūrėdama į mane, galvojo, ė, didelis, negi tau gaila šitų atliekų? Man negaila, pasakiau, tik kad labai nirtulingai ir garsiai jas taršai.

Labas sako moteris iš sustojusio automobilio. Net pasimečiau, nes lietuviškos šnektos negirdėjau jau daugiau nei mėnuo. Naglai vos neįsiprašau į svečius, bet per arti gyvena, nuvažiavau dar tik 40km, tokiais tempais tik žiemą į namus pargrįžčiau. Linksmiau paliko pabendravus savąją kalba, nes jau mintyju angliškai.

Baisulingai pasiilgau muzikos. Kelte pamatęs bevieles ausines veik negalvodamas jas nusipirkau. Lėkiau šiandien dainuodamas Queen dainas. Lėkiau su vėjeliu (iš tikro tai prieš vėją). Gaila kad ir mobilūs duomenys didėja su vėjeliu. Teks taupyti muzikos klausymą.

One Comments

  • Julija

    2022-09-10

    Labas ir vėl 🙂
    Vaikai tik sucypė kad mato Lietuvos vėlavą ir liepė stoti! Ir mums labai smagu buvo sutikti lietuvį keliautoją . Užteko šnekos visai dienai! Nei viena dukra negalejo įsivaizduoti kaip įmanoma numinti 75km per dieną . Dabar pasižadėjome stebėti kaip Jums sekasi keliauti 🙂
    Gero kelio ir palankaus vėjo 🙂

Comments are closed.