kelionės, šiaurėn

pradžia

Jei kas dar prisimena – 2018 važiavau dviračiu vienas iš Portugalijos iki Lietuvos (kas neprisimena arba nežino  https://maps.unknownbug.net/portugalija-lietuva gali pasiskaityti tos kelionės dienoraštį). Tada pavyko nuvažiuoti iki Venecijos. Kodėl ne iki namų? Kaip rašiau: galbūt aš nenuėjau ten kur ketinau, bet sustojau ten kur norėjau.

Po tos kelionės buvo daug trumpų savaitgalinių pasivažinėjimų, kelios poros savaičių išvykos, bet į rimtą kelionę taip ir nepavyko išvažiuoti. Tai šis, tai anas, tai pandemija, tai darbai, tai dar velnias žino kas. Ach, kaip žmogiška kažkam suversti atsakomybę už tinginystę ir neveiklumą, tik ne sau!

Iki dabar.

Liepos pabaigoje iš Milano per Šveicariją iki Ženevos – matracinė kelionė. Daiktus veš autobusiukas, reikės tik pedalus minti, kalnais džiaugtis, gyvenimu mėgautis.

Rugpjūčio 8 bendrakeliauninkai kas autobusiuku kas lėktuvais grįš namo. Aš irgi važiuosiu namo. Per aplink, per šiaurę. Negarantuoju, kad ir šį kartą pavyks nuvažiuoti iki namų, kas ten žino, kurioje vietoje ar kuriame laike sustosiu.

Atostogos baigsis apie spalio 9. Mynimo dienų daug, kilometrų irgi nemažai.

Nusibrėžiau liniją ant gaublio, pasikasiau pakaušį, pašiurpau nuo to ką noriu padaryti, tačiau tarstelėjau – kada jei ne dabar. Šis posakis jau tampa mano kelionių šūkiu, nes kada jei ne dabar?

Planas? Jokio. Dabar mintyju taip: rytinis Prancūzijos pakraštys, Liuksemburgas, Belgija, Nyderlandai, Vokietija, Danija, Švedija, Suomija, Estija, Latvija, Namai. Ką galvosiu ryt – nežinau.

Tekstai ir nuotraukos gyvens šiame bloge. Į feisbukyną visko nedėsiu, jei smalsu skaityk tame puslapyje. Parodyk ir draugui, jei manai, kad jam patiks. Žinau, žinau, kelionių užrašai dažniausiai įdomus tik artimiausiai aplinkai ir sau pačiam. Tai ir užrašinėju tas kelio mintis daugiausia sau. Prabėgus kažkiek metų paskaitai praėjusių kelionių dienraščius, prisimeni ką užmiršai, negali patikėti, kad ten buvai tu.

Stebėsi kaip man sekasi ir pamatysi kad važiuoju pro šalį? Pakvieski mane į svečius 🙂 Vieną kitą kelio istoriją tikrai išgirsi.

3 Comments

 • Gediminas

  2022-07-29

  Kai būsi prie Vilniaus, tikrai užsuk.

 • Konstantinas

  2022-08-09

  Pietų Olandijos kamputyje, prie Waal upės yra įsikūręs mažas bet mielas Gorinchem miestelis, kuris praeitais metais pelnė gražiausio Nyderlandų fortifikuoto miesto vardą. Jeigu tavo linija per gaublį eina kažkur apylinkėse, tai esi mielai laukiamas pas mus namuose:)

 • nezinomas

  2022-08-09

  Konstantinai – ruošk alaus bačką, po tokio gražaus pakvietimo tiesiog negaliu neužsukti.

Comments are closed.