kasdienybė

TasKurisNaikinaKojines

Pas mus namuose apsigyveno sutvėrimas, kurį aš praminiau TasKurisNaikinaKojines. Ypatingai jam patinka viena (šiaip jau dešinė ar kairė nesvarbi) iš poros kojinių.

Jis gyvena su mumis jau daugelį metų. Bet paskutiniuoju metu padaro, TasKurisNaikinaKojines, apetitas nežmoniškai išaugęs. Ir štai todėl rašau šį postą, su viltimi, kad galbūt kas nors yra susidūręs su tokiais sutvėrimais ir žino kaip su jais kovoti.

Anksčiau išplovus kojines jų užtekdavo mėnesiui ir dar likdavo, o štai dabar užtenka dešimčiai dienų ir dar lieka krūva po vieną skirtingų. Teks eiti pirkti naujų porų, o tai vieni nuostoliai.

Įdomu, kurioje ciklo (mano kojos -> purvinų drabužių dėžė -> skalbyklė -> džiovinimas -> rūšiavimas -> sandėliavimas -> mano kojos) vietoje apsigyveno TasKurisNaikinaKojines? Jei sužinosiu, kurioje vietoje, bus galima spąstus pastatyti ar dar ką nors sugalvot… Arba bent pavyks jį pamatyti, nors akies krašteliu. Nes jei nesi matęs priešo savo, tai nežinai kaip su juo kovoti.

10 Comments

 • Hablicelis

  2007-01-29

  Beda išsiprendžia pakeitus požiūrį į kojines: kur parašyta, kad pastarosios turi būt vienodos? Manęs TasKurisNaikinaKojines nebeterorizuoja jau kokius 6 metus, o ir atsiranda pastarasis tik dėl jau atgyvenusio požiūrio į daiktus. Du skirtingi batai – veikiausiai nepatogu ir nesveika, dvi skirtingos kojinės – jokio pašalinio poveikio.

  Žinoma yra tokie, kurie pavandintų tai apsileidimu, bet tiesa yra ta, kad tai tik kiek progresyvesnis požiūris į supančią aplinką.

 • apb

  2007-01-29

  arba išvis nenusimauk kojinių 😉 kai pradės skleisti nemalonų kvapą ar suplyš – tiesiog užsimauk naują porą..

 • tamole

  2007-01-29

  Dvi nevienodos kojinės gali būti ir nepatogu jeigu viena bus paprasta, o kita stora vilnonė 🙂

 • enc

  2007-01-29

  aš taip pat jau apie metus seku Hablicelio pavyzdžiu. Juk ne su šortais darbe sėdi .)

 • enc

  2007-01-29

  P.S. pas tave puslapio struktūra nesivaliduoja .)

 • nezinomas

  2007-01-29

  enc – žinau. Rankos tiesiog per trumpos.

 • opit

  2007-01-29

  aš perku tik juodas, tada nebelieka "poros" ir "nevienodų kojinių" sąvokų 🙂

 • nezinomas

  2007-01-29

  na betgi – skirtingų pirkimų juodos kojines patampa skirtingų atspalvių juodomis. o man kaip perfekcionistui…

 • apb

  2007-01-29

  kaip perfekcionistui, patarčiau kojines nešiotis politileniniame maišelyje. jos ilgai išliks gaivaus kvapo, nesusidėvės ir nepasimes.

 • C20H25N3O

  2007-01-29

  Pas mus namie irgi kažkas tokio matyt gyvena.

  Bet aš nutariau, kad kojines ir mano "triusikus" tvarkytoja išsineša 🙁

Comments are closed.