Prancūzija 2024

#09

Prisipažinsiu, pavargau, pavargau nuo viso šito grožio, vėl nuostabus važiavimas, bet jau iki pietų, beveik užvažiavus į perėją pradeda lyti, bet kai taip šilta, tas lietus visai gerai. Leidžiantis nuo perėjos komoot sako ė čia shortcutas let’s common let’s davai, na ir kaip koks durnelis pasukau į unpaved track, fakitshitjėzaumarija lyg būčiau koks pradedantis turistas, galų gale broviausi kiaurai per mišką, su savo pakrautu tanku!, nes šernų takas atsirėmė į tvorą, nu Sapnas tai būtų džiaugęsis. Išlindau ant asfalto, gerai kad nuo pakriaušės o ne į kalną, įsipyliau vyno ir išdėjau į šuns dienas komoot’ą (buvo daaaaug nenorminės leksikos, kadangi, žinau, kad skaito damos, šią vietą praleidžiu)

Šiek tiek nervino dangaus neapsisprendimas, atsiprašau moterų, bet dangus šiandien kaip moteris, tai lyja, tai saulė, tai apsirenk lietaus rūbus, tai nusirenk, tai saulė tai lietus, galų gale šviečia saulė ir lyja ir dar karšta 😉

Kempingas nedirba, atvažiavau, pabučiavau spyną (jau gerokai surūdyjusią), pasirodo jei dvi navigacijos sako, kad čia yra kempingas dar nieko nereiškia, reikia tikrinti ir su google. Ok. Pamoka išmokta.

Ryte
Ne tiek ir daug liko
Šitas debesis vis tik prigavo
Keturvietis tandemas! Senukas mojavo man, aš mojavau jam

One Comments

  • Aušra

    2024-06-07

    Nu prijuokinai 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.