alus, darbas, kelionės

taivanas 2: japoskes

darbas darbas darbas. vien tik darbas pastarosiomis dienos ir nieko daugiau. customeris su mano konstruotu ir surinktu monstru pridirbęs visokių nesamonių, todėl reikia daug ką atstatinėti į defaultinę būseną.

Labiausiai įsiminė vienas bugas, kurio ieškojom pusantos paros, o sprendimas toks paprastas, kad net juokas suėmė – į flash memory įrašyti vieną eilutę, o tiksliau – vieną skaičiuką pakeisti iš 1 į 2. Su kolega ilgai kvatojom, ypač kai prisiminėm kiek laiko sugaišom problemos suradimui.

O vakar vakare teko valgyti tikrai tikrame japoniškame restorane. Užsisakiau žalios žuvies asorti. Huh, žalia žuvis yra gerulis. Pradžioj, kai atnešė, pagalvojau, O_o vlip ačkarik. Bet pradėjus, sustot jau nebegalėjau. O wasabi… mhm pirštus galima nusičiulpti beragaujant. Taivanietis pamatęs wasabi, mus įspėjo – oh very very spacy. Koks ten spacy? Blin neragavo jis mūsų sodo krienų ;D O jau pagaliukų patogumas… velnias, tik nedavė išsinešt kažkodėl. O aš taip norėjau, na taip norėjau, bet nedavė 😉

Asahi ir Kirin valdo. Tenka geri japonišką alų, nes taivanetiškas yra nelabai.

6 Comments

 • nuojauta

  2007-04-22

  o kas yra wasabi?

 • w0rm

  2007-04-22

  wasabi – tai kazkokio tai augalo saknis, naudojama paastrinti patiekalams (kaip prieskonis, galbut kazkuo panasus i krienus galetu but, cia jau ish wiki zinios mano, gal pats blogo autorius geriau paaiskins) 😉

 • meta

  2007-04-22

  heh, turiu namuose maltos wasabi kokį kilą gal. Labai fainas dalykas kai iš jų žirnelius padaro. skanu ir labai tinka su žalia žuvim.) bet iki mūsiškų krienų (tų nesugadintų, o normalių naminių, kaime darytų) tiesa, dar toli.)

 • katiba

  2007-04-23

  ahh! kirin beer yra alus iš neuromanserio.

 • slapukasss

  2007-04-23

  krienai yra toks dusinantis daiktas, o wasabis tai maždaug kaip krienas tik japoniškas, tiesa jo skonis biškį skiriasi nuo krienų ir jis tikrai yra velniškai aštrus :/ jei tikras wasabis ir normalus jis daug aštresnis už mūsų naminius krienus.

 • w0rm

  2007-04-23

  lietuvoj imanoma kazi gaut to wasabi paskanaut su kokiu nors mitalu? 🙂

Comments are closed.