dviratizmas

sėdynių vagys

visus vagis, kaip sakydavo mano senelis, reikia nušaut ir kulipką ištraukt.

Šiandien pas ktb laiptinėje prirakinau savo dviratį, bet norėdamas važiuoti namo pastebėjau, kad pavogė sėdynę su visais jai priklausančiais daiktais. Fakin pyzdukai. Iki ko reikia nusirist, kad vogt padėvėtą daiktą? Nes nemanau kad pavyks brangiai parduot. O jei tai buvo kažkieno pokštas, tai jo laimė kad nepasitaikė po mano ranka.

Gerai kad viena dviračių parduotuvė buvo netoli ir ji dirbo. Vis tik šeštadienis. Dabar strypo tvirtinimo žiedą uždėjau be papildomos rankenėlės – jei labai norės pavogt tegu ieško šešiakampio rakto.

Dabar jei pamatysiu kokį pyzduką besikrapštantį apie mano arba svetimą dviratį, tai taip duosiu į kaulus, kad jam maža nepasirodys. Ir dar aišku po to mentams priduosiu.

2 Comments

  • Eimantas

    2007-08-04

    šiaip užjaučiu, tačiau buvo proga naują sėdynę aplaistyti. o be to gali sumaišyti "pizduką" su žmogumi besikrapštančiu prie savo dviračio. tada jis tave taip pat mentams priduos prie to pačio .))

  • MrDef

    2007-08-08

    Man tas Lietuvoje ir nepatinka, kad yra žmonių kuriem smagu sodynę pavogti, padangą nuleisti, ar ką nors tokio iškrėsti. Prie parduotuvės dviratį palikti nėra labai malonu, nes nežinai kas gali tavęs laukti… Jeigu pagausi tokį "pizduką" pranešk, aš ir prisidėčiau jam į galvą trenkent iš sėdynės ( ar iš ko kito, ką bandė pavogti 🙂 )

Comments are closed.