kelionės, Marselis-Genuja

MM. Pabaiga

Praėjusį trečiadienį baigėsi kelionė dviračiu iš Marselio į Genują (iki Milano nenuvažiavom, dėl redakcijai žinomų priežasčių). Kaip visada, rašiau popierinį dienoraštį; reiks, nugalėjus tingulį, suskaitmeninti (aha, tingulys valdo, jau du metai praėjo nuo kelionės Lietuva-Gruzija, o vis dar ne viską perkėliau į šitą blogą; įtariu, kad jau niekam ir nebeįdomu). Dar rašiau trumpas žinutes feisbukyje, draugams ir giminiečiams; dar dokumentavau nuotykius instagrame (kažkur dešinėje yra nuoroda į tas nuotraukas).

Kelionė buvo gera, nepaisant patirtų sunkumų, gautų audrų ir susikaupusio nuovargio. Aušrai kažkurio kelionės metu sakiau, kad esu galvojęs, jog dviratinėse kelionėse jau viską esu patyręs, bet tempdamas dviračius kalnų taku į 16% įkalnę, savo nuomonę pakeičiau; pasirodo ne viską, oi, ne viską esu patyręs.

Prisukom lygiai 650km. Prisimenu puikius dviračių takus Prancūzijoje. Saugų važiavimą per Italijos miestus ir miestelius. Sutiktus žmones. Išgertą statinę balto vyno ir nei vieno sunkaus ryto. Visad prisiminsiu kalnus kairėje ir Ligūrijos jūrą dešinėje.