kelionės, šiaurėn

#38

Man sako, veži per daug daiktų. Taip, sakau, yra net nereikalingų arba gal labiau prabangos daiktų. Patogi kėdutė (+1.1kg), moka kavinukas, keptuvė, alyvuogių aliejaus butelis, maisto bent trims dienoms, nors parduotuves galima sutikti kiekvieną dieną. Bet šitie “nereikalingi” daiktai suteikia mano kelionei daug patogumo. Patogumas teikia keliavimo džiaugsmą. Anądien vakarienevau su kitu keliautoju. Vežasi minimumą daiktų, valgo daržovių salotas, pilkis aliejaus sakau, oho, kaip skiriasi skonis su aliejumi, taria. Šypsausi į ūsą. Tai, žinoma, kad skiriasi, kam, manai, tą butelį su savimi tąsau?

Vakar vakare susivokiau, kad per daug lekiu. Kad kelintą diena kaip dingo ramybė, atsipalaidavimas. Per pietus sustabdžiau vidinius arkliukus, perplanavau maršrutą. Ilgiau likti Danijoje. Važiuoti ne daugiau 75km. Kažkada persikelti į Švediją. Plaukti keltu iš Trellerborgo į Klaipėdą. Noriu grįžti anksčiau nei planavau, reikia nemenkų atostogų po tokių atostogėlių.

Ateina blogo oro frontas. Jei prognozės išsipildys, o jos paskutiniu metu pjauna pro šalį, imsiu namuką kempinge, vat man ir laisvadienis bus.

Dviračių takai kurie džiugina, be ironijos
Daniški vasarnamių kaimai