kelionės, šiaurėn

#33

Kaip ten sako, žmogus planuoja, dievas juokiasi? Man šiandien kaip tik tokia diena. Vietoj planuotų 87 teko nulėkti 107. Pirmas plano pagriuvimas menkas, tvora ant kelio, apvažiavimas +5km, ką jau čia, ne pirmą kartą. Antras rimtesnis. Keltis per Elbę planavau rytoj. Kempingas netoli perkėlos. Tik tiltas link kempingo pakeltas, kada nuleis, by@#€& (ir kita nenorminė leksika) žino, apvažiavimas yra, +20km. Ryt atgal tuos pačius 20? Nea, nenoriu. Plaukiu per Elbę, lekiu iki kempingo, štai tau ir šimtinė.

Važiuodamas prieš vėją galvojau apie kontrolę. Galiu kontroliuoti vėją? Ne. Ką galiu? Pakeisti mąstymą, iš pykčio, į ramybę. Dar galiu pakeisti maršrutą, tik nenoriu. Įkrentu į vairo apatinius ragus, rašau romaną. Mintyse. Privalumas toks, kad sudėliojęs sakinį nebeprisimenu koks buvo prieš tai. Tik kilometrai kažkodėl greitai nusivažiuoja.

Kempinge, kaimynas, spėju mano bendraamžis, vaišina alumi.

Gera diena.

One Comments

  • Algirdas

    2022-08-31

    Padariau maratoną ir suskaičiau viską nuo pradžių iki galo. Labai smagiai skaitosi ir nežinau, ar keista, ar natūralu, kad nemažai klausimų, minčių ataidi ir mano paties dienoraštyje… Gero kelio!

Comments are closed.