Portugalija-Vilnius

Solo 24

Kaip čia man gaunasi su tuo planavimu, kad dienos pabaigoje, kai kilometražas viršyja daugiau nei 80km, atsiduriu dideliame mieste? Žinoma žinojau, kad kirsti Rhōne upės slėnį nebus lengva, bet kad sutiksiu tiek miestų ir automobilių, nesitikėjau. Bet man gi atostogos pasakiau sau, bliamba, Atostogos! Daug negalvodamas užsisakiau viešbutuką Bolléne centre, nes nagi, atostogos!

Su Garminu kažkaip santykiai sunkiai mums einasi. Šiandien prie parduotuvės, kažką primaigiau (mėgstu aš kažką paspaudžiau, o jis neveikia, bais juokiuosi iš tokių technikos vartotojų, bet kad pats taip padarysiu…) ir nuvažiuoto dienos maršruto neliko. Tiesiog. Pfff. 

Pasėdėjau, kelis puslapius pamaigiau, maždaug atkūriau. Džiaugiausi tuos darbus darydamas, tuo, kad kiek galima padaryti šiais laikais su smartfonu. Gal kažkas ne taip patogiai darosi kaip su klaviatūra ir pele, bet viską ką noriu įvygdau. Anadien, net šio puslapio kodą pataisiau, į bicbucket commitinau, serverį per ssh perkroviau ir viskas su smartfonu.

Žmonėms klausiantiems, o tu tikrai nevažiuosi iki Lietuvos, sakau kažkieno pasakytą mintį – galbūt aš nenuėjau ten kur ketinau, bet užtai aš sustojau ten kur norėjau.