kaip.tik.ten del.icio.us Flintas

2011.08.24, 23:44

Flintas, tai žurnalas skirtas vaikams, kuriame pilną kryžiažodžių, vaikiškų anekdotų ir žaidimų.

Man kylą klausimas ar toks kryžiažodžio klausimas yra etiškas?

Kaip kalėjimas kalinių kalba?

Na gal aš nieko nebesuprantu.

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.10.03, 15:01

Nežinau ar tai padės, bet pirmą kartą parašiau ne I have to bet I MUST be on Friday in Vilnius before 20,00

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.07.29, 00:25

Nežinau ar teisingai padariau, anot, kai kurių, tai be reikalo. O buvo taip, sėdžiu Odesos orouoste, praėjus visus check in'us ir pan. Prieš mane du vokiečiai apsipirkinėjo дюти фри, aš matau, jog jie nusipirko degtinės ir jos nesupakavo, kaip reikiant, o kadangi aš skridau per Rygą į Vilnių, o jie per Rygą į Hamburgą, aš žinojau, kas jų laukia, tranzitiniame Rygos lidostos patikrinime:), taigis sėdžiu žvelgiu į vokiečius ir galvoju, sakyti, jiems, jog jie praras degtinę ar ne... Nežinau kas man užėjo, atsistojau nuėjau iki jų ir tariau:
-Do you speak English?
-Yes ,-atsakė sumišęs
-You know, I have seen you have bought Vodka? (o gyvatė viską matė)
-Yes, -vis dar nesupranta prie ko čia tai
-You are flying via Ryga, you will need to do there security check in again and you have to throuhg away vodka if it will be not packed in plastic bag with the receipt inside.
Taigi, jis man padėkojo, papasakojo savo draugui, ko aš iš jo norėjau. Nes mano vokiečių kalbos žinios nebūtų siekusios lygio ko aš iš jų noriu.
Taigi mane vieni peikė, sakė kaip tu galėjai, ką jie galvos, jog tu seki ką jie daro ir koks tavo reikalas atims iš jų tą degtinę ar ne. Kiti pagyrė. Esu didžioje abejonėje ar aš tikrai prisidėjau prie alkoholozmo platinimo.