kaip.tik.ten del.icio.us Brussel

2010.11.04, 00:41

Na vistiek aš nesuprantu, kaip gali toks dalykas atsitikti.

3* viešbutyje Europos Sąjungos sostinėje tave sukandžioja blakės. Ir kaip man, kuri iš karto dažniausiai užuodžią klastą, nepavyko jų pamatyti tris dienas ir naktis, aišku pajusti jų poveikį su visomis iš to sekančiomis pasekmėmis pavyko. Dar tokių dalykų nesu apturėjusi.

O aš maniau, kad alergiška jogurtui.. ir šiaip gal kas man atsitiko... na gerai, vaistai padėjo, viskas baigėsi neblogai, bet įspūdis apie Belgiją man prastas.

Ir jo..kur jau kur, bet kad savo ispanų kalbos žinias atnaujinsiu shuttle autobuse į orouostą, net  nesitikėjau.

Tiesa, vis geryn ir geryn

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.10.14, 19:11

Pastaruoju metu pradėjau tiesiog nužudyti dienas. rytas-vakaras , rezultatas 0

kaip.tik.ten del.icio.us Radybos lagamine

2007.07.14, 12:41

Taigis, sėkmingai nusileidau LT, skridau iš Kijevo per LV.
LT nusileidus, nutariu eiti pėstute, tipo pasportuosiu, bet tik nuėjus iki gatvės kur įsukti reikia į orouostą supratau bad idea, pamačiau aplinką, žmones aplinkui, galvoju taip, oho aš su savo kompu, su dideliu čemodanu. Galvoju dar apiplėš. Tad atsisėdau stotelėje laukti darugų, kurie vėlavo, ir turėjo paimti mane beeinančią, sėdžiu stotelėje ir ateina du svirduliuojantys, man širdis šokinėja iš baimės. Gerai, draugai atvažiavo, nes dar keli prie tų dviejų prisijungė.

Bet kodėl rašau per kur skridau, mano lagaminas buvo uždarytas su spynute, jos nebėra. Atidarau lagaminą, ir ten....... ohoooooo randų ne savo daiktą, visi daiktai mano, vienas ne mano, bet raudonas, o kaip žinia man patinka raudona spalva. Bet kai pamačiau, kad viduje to raudono daikto (dokumentinės užsijuosuianti ant liemens), buvo Chiccio uždangalas vaikų vežimėliui, tada pagalvojau, nu tai man tai niekas nedingo -viskas savo vietose, bet vat žmonėms tokiu oru tikrai to daikto reikėjo, jeigu jie buvo su mažais vaikais. Šūdžiai kas pavogė mano raudoną spynelę, tik nežinau kur kraustė ar UA ar Rygoje?
Labai įdomu... Saldainiai irgi vietoje visi..

kaip.tik.ten del.icio.us Ryto žiaurastis

2007.07.02, 05:51

Atėjau anksti, nes reikia spėti daiktus susidėti, į UA skrendu, bet staiga prie durų susiduriu su kliūtimi. Pas mumi durys, tos su fotoelementu, stiklinės. Už jų valytojos valo, stiklą, aš visa laukiu, galvoju įleis, ne- jos lyg nematytų, aš mhhhh, jos nereaguoja. Aš-tai ar įleisit. Ir tokio atsakymo nesitikėjau.
-Palauksi
-Aš į orouostą skubu ir tt
Nulis reakcijos.
Nu šiaip jau aš visuomet sveikinuosi su visais ir šypsausi, bet šiuo atveju, net š..užvirė iš piktumo.
-O iš ties, atėjau prisėdau,pasidariau savo reikalus per dešimt minučių.
Bet visvien pikta. Įleistų mane ir plautų toliau, nes jei ateina žmogus į darbą 6-ą ryto, tai manau reiškia, jog jis turi tikrai reikalų daug arba yra nesveikas:), mano pirmasis variantas buvo.
O ryte, o ryte greitkeliu riedėjau ir dainą dainavau Jerry Lee Luis"Great Balls of Fire".
You shake my nerves and you rattle my brains
Too much love drives a man insane,
You brake my will and what a thrill
Goodness Graceious, great balls of fire-nu biški su rašyba nekaip, nežinau kaip rašyti, bet esmė aiški

kaip.tik.ten del.icio.us jobtararai

2007.06.21, 13:18

Liepos mėnesį aš LT tik 6,7,8,14,15,21,22,28,29 visos kitos UA. Kaip linksma, net graudu

kaip.tik.ten del.icio.us Nuoma

2007.06.07, 19:41

Kaip jau minėjau išsinuomavau mašiną, šiandien ją priduodu, o tas žmogus, užkisančiai geras, lyg ir nemato, jog dešinysis rato diskas ir kalpokas įlenkti, aš maatu, bet jis nesako, rašo NO damage. Po penkiolikos minučių, Oi žinote, nuplovėme mašiną, pasimatė, kas nebuvo matyti. Melagis, iškvietė mane, blia blai, norite oficialiai arbna kiti siūlo neoficialiai ir greičiau, ratas kainuos septuniasdesimt doleriu, nu ka as skambinkite firmai, pasakiau, kad nesinervinu, o o jis, nesinervinkite, jus musu kliente ir blia blia blia. TAi man tai is viso dzin, nes darudimas galioja, tai ne, dar sugebek pora kartu paskambinti, pasakyti eiga taisymo, pasakyti, kad pigiai pavyko sutaisyti ta rata, o ka as ka as, Yra keliai ir duobes, o Lutske ya duobes ir tarp ju keliai, nezinanciai neivaziuoti neimanoma. Taigis, as pikta, kad zmogus, skambina ir sako, jog as buvau susirupinusi, o buvau visai ne del to susirupinusi, del kitko, man masina asmeniskai tik gelezies gabalas, skirtas pasiekti kelio atkarpa is A i B.
Ir siaip kazkaip laukime, kazkas vyks, tik neaisku kas ir kada. Gal as kokia Vanga?

kaip.tik.ten del.icio.us Pikts

2007.06.04, 09:30

Taigis, aš esu pikta, negi kiti tėvai nemoko savo vaikų, sveikintis, kai kiti su jais pasisveikina? Vakar gaudėm upėtakius, šalia buvo vaikų žaidimų aikštelė, mūsų mažius visada šypsosi ir visada su visais sveikinasi, -bėga prie vaikų ir sako, labas mergyte, labas berniuk, o jam niekas, NIEKAS neatsakė, didesni vaikai. Jau norėjosi, vaikams pasakyti, jog jeigu su tavimi sveikinasi, bent jau atsakyti galima. Aš pasibaisėjusi.
Mažius net padavėjai, labas mergyte, sėsk prie mūsų, kodėl tu stovi:))
Ar čia reikia mokyti, jog iš karto siųstų ant trijų raidžių, kai kas nors pasisveikins
Ir apskritai, kai vaikai šypsosi, jiems visada reikia tuo pačiu atsakyti, nes kodėl vaikai nustoja šypsotis augdami, nes žmonės labai šypsosi mažius pamatę, jie ir šypsosi visą laiką, jie taip mokosi, o jei niekas nesišypsos, tai ir jie nesišypsos.

Ale, greitai visi vaikams šypsokitės!