kaip.tik.ten del.icio.us Dievas sukūrė viską, išskyrus kilimą

2013.04.04, 22:22

Liūdna ir labai. Aš buvau tik bendradarbė, kuri žavėjosi Ja. Buvau draugė? Nežinau, gal gera kolegė tiesiog, nes draugai turbūt lankytų dažniau. Kelis kartus lankiau. Ligoninėje, namie, ligoninėje, namie... Per mažai.

Kai būdavo darbe jaučiau Jos stiprybę, dar iki ateinant jai pas mus girdėjau apie Ją ir mąsčiau, kaip turi atrodyti žmogus, kuris gyvena žinodamas, kad serga. Bet, kai atėjo reikėjo laiko suprasti, kad čia tas pats žmogus. Taip, ji atrodė tokia miela, paprasta, optimizmu ir gyvenimo džiaugsmu trykštanti mergina.

Niekad nebūčiau pasakiusi, kad ji turėjus virš dešimt operacijų, kelias chemoterapijas. Ji buvo lyg stebuklas, kuris prieštarauja gydytojų diagnozei. Tiek, niekas dar negyveno.

Labiausiai įstrigo paskutinė operacija, kai ji sėdėdama su drenais nugaroje šypsojosi ir sakė, kad nerealiai laiminga. Aš tikėjau, tikėjau visa širdimi, kad ji išsikapstys. Niekada, niekada ji neminėjo mirties, kalbėdavom apie sapnus.

Tas laiškas Velykų vakare, kad netekome pakeliui į ligoninę išmušė iš vėžių. Apie Ją, ir kitus su tokia liga net filmą sukūrė, kad jis įkvėptų visus. Netikėjau, kad tiek metų gyvenusi, Ji išeis. Gal teisiog metai taip bėgo greitai. Būdavo gerą Ją matyti po ligoninės darbe, nes visą laiką žinojai, vėl nugalėjo.

Dabar youtube pažiūriu treilerį, ji pakalba smagu, tokią ir prisiminsiu. Pirmą kartą gyvenime, palietė mirtis jauno žmogaus, dar buvo per anksti, dar per anskti. Juk medicina visagalė, būtų sukurti vaistai, aš tuo taip tikėjau, kad ji gyvena, nes bus sukurti vaistai padėsiantys sustabdyti nesustojantį augti auglį.

Liūdnuma. . .

 

kaip.tik.ten del.icio.us mh jo

2008.02.05, 16:37

Taigis, kadangi mano magnetinės bangos buvo teigiamos šiandien, taigis galiu rašyti.

Sėdžiu sau namie ir sergu. Pūlinga angina (pirmas žodis šlykštus labai) įkalino namie porai dienų. IR ką galiu pasakyti, vakar ryjau britvom, o šiandien dėka gerųjų vaistukų, vadinamų antibiotikais, galiu normaliai šnkėti ir nesiraukyti iš skausmo ryjant seiles.

Taigis porą dienų temperatūros ne mažiau 38,5 priveda prie svarstyklių -2 kg, su kuo ir sveikinu save. Bet visgi didesnė liūdnuma, kad aš niekaip neapsisprendžiu, kur man geriau atostogas praleisti, padariau spontaniškai, o kai viską į lentynėles reikia sudėti nieko nesigauna. Iš vojažo LT-FR-UK-ISP-LT, keitėsi viduriukas į taip: UK-ISP, UK-Marokas, bet galiausiai bus FR-LT Druskininkų rojus. NU kur ritasi pasaulis, o aš su juo. I FR bilietus turiu pirmyn, atgalinių bilietų neturiu, nežinau, kur geriau visą savaitę išganingųjų praleisti.

Nes po keturių mėnesių darbinio laikymo" ant pulso" netgi aš, galiu pakrikti.

O be to, buvau koncerte " MASHINA VREMENI" va ten turbūt anginos užuomazgos buvo, nes labai jau klykiau.

Ir kur rituosi, pirkti diską senų dainų, savo gimimo datos , nepažiūrint, kad hitai, kurie mane "veža" yra jaunesni apie 80-86 metus.

Ritasi pasaulis ir aš su juo, bet ekologiškėju, į parduotuves vaikštau tik su drobiniu maišeliu. Ir pardėje nieko neleidžiu man dėti į celofaną, sakau, ką nematote kuprinę turiu.

Kaip sakoma GREEN PEACE " Užmušk bebrą -išsaugok medį"

 

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.11.02, 08:41

Visi šiandien ilsisi, o aš dirbu. ve
Rytas nuostabus, kelyje Kaunas-Vilnius mašinų nerasta, vos porą kelyje buvo. Nuostabiai kilo saulė, sveikinau iš visos širdies.
Saule, mano saule, kur tu išėjai blablabalbalabaaaaaa, dainuojanti nuotaika.

kaip.tik.ten del.icio.us Flylal vėl vėlavo valandą

2007.09.23, 21:06

Nėr žodžių, Flylal apiat pavėlavo penktadienį, taigi nuplaukė net antrasis renginys. Nekenčiu aš jų. Visus suleido laukti ir... Šanovni pani do panovie, litak z reisu TE339 vėluos, net apsiverkiau iš piktumo. Autobuse laikė apie 20 minučių, bet visvien pakilome, gal ir ne valandą vėlavau, bet atskridau buvo jau po vienuolikos. Iš lėktuvo jau sunkiai lipau, galvojau mašinoje užmigsiu. Bet važiuojant atgal į Kauną grojo viena labai gera daina. Aš jos nežinau kur rasti, bet sakau, gal kas yra girdėjęs.
Zen kleine jeger blablablablabla
Neun kleine jeger
Acht ir tt iki vieno jegeriaus, o priedainis iš viso toks sunkiojo roko stiliaus.
Gaila, kad mano vokiečių kalbos žinios ne tokios gilios, negalėjau suprasti ko tie medžiotojai dinginėjo.
Gal sakau yra kas žino tą dainą būt labai malonu, kad paršytų pavadinimą.

O dar, savaitgalyje buvo pas tetą talka. Taigis, 15 žmonių nakvojom pas ją. Jėga, tikros atostogos, bajerai, dainos ir tt. Įvertino mano dviejų dainų grojimą, su pusbroliu traukėm bliuzą ir išgirdau vieną gerą eilėraštį. V.V Landsbergio pasakos motyvais, bliuzui labai tiko taip pat:

Aš vienišas briedis, stiprus ir paėdęs
Tačiau nelaimingas, kažko man vis stinga.
Manęs neramina,nei kvapas jazminų
Nei varnų krankimas, nei upės šiokštimas.
Taip stipriai kankina raguotas likimas.
Kad noris mauroti ir pelkėj drybsoti.

Nu ir tt. Man labai patiko.

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.07.08, 22:11

Bl bl bl ..nu ir šūdina ant širdies, bet kai daiktas pas mane netempė, net dviejų savaičių, tai žiaurastis didžiausia, apiat žliumbiu, telefonas -pie kurio jau pripratau, į šikiniką įkrito...
ne tai aišku, linksmuma, kad ne į šūdus įkrito, tik į vandenį, bet vistiek žiauru, nekenčiu tokių dienų, kai tik aš pagalvoju, jog vat turiu fainą daiktą, tai man su juo visuomet atsitinka negerumai, piniginė-pagalvojau, pavogė, fotikas pagalvojau-pavogė, magas pagalvojau-sugedo. Nu točnai aš turiu kokią tai karmą ant elektroninių daiktų, dar nei karto nebuvo taip, kad daiktas man laikytų ir ilgai, užtenka man pagalvoti apie tai, kaip faina ir artimiausioje ateityje, aš jį prarandu. Čia jau galima ir paranoja susirgti.
Ir eina šikt ta UA, nenoriu aš ryt į ją.

kaip.tik.ten del.icio.us draugė

2007.06.28, 06:44

Gavau naktį sms'a, kurį perskaičiau tik ryte. Rašiau, jog mano draugė važiuoja į darbo pokalbį, ją priėmė. Aš labai džiaugiuosi, bet ir liūdna kartu, nes jis dirbs Austrijoje. Nu ką skraidysiu. Bet dar ne viskas prarasta, jii dar į pokalbį skrenda į Londoną, gal ir ten pasiūlys, ten bent nuvažiavus nereikėtų laužyti vokiečių kalba liežuvio.
Bet kokiu atveju, ką ji pasirinktu,aš džiaugiuosi, atvirai ir nuoširdžiai. Daugiausia aš išsigąstu, kai ji taip išskrenda,bet po to suprantu, jog mes susitinkame tokiu dažnumu, jog ji visuomet man pasuka kai gryžta. Aš juk dirbau Rygoje, tuo metu ji mokėsi Olandijoje. Kaip aš norėčiau, kaip ji, atsimokė LT, po to pasakyti užkniso rutina ir dar išlėkti mokytis kažkur... Aš triznė , o ji ne.. tuo mes ir skiriamės.

kaip.tik.ten del.icio.us rauda rauda

2007.06.22, 18:20

Žinau-nenormali. Pirkau Ericsona, šiandien Omnitelyje pasakė, nu žinote jis geriau nei ta NOKIA, tai ką, paėmiau. Taip ir galvojau, jog reikia imti NOKIA. Menių šūdinas, nieko nemoku ir nesuprantu, ir kam man tas walkman'as, aš net nežinau kas tas yra, apiat apsišūdinau, vat eik žmogau, be pagalbos pirkti technikos

Bet ryto džiaugsmui nebuvo ribų.... Padariau, bet nesigailiu. Negaliu sakyti, ką padariau, bet net ant dūšios geriau pasidarė. Dabar beveik skraidau. Šūds tas telefonas, gal priprasiu