kaip.tik.ten del.icio.us MICE strikes again II

2011.07.27, 15:33

Update toks:  tai katės darbas ir ne kitaip:) Va matote tie plaukai, kas čia kas.... o gal ten pienės pūkas.....

Katė tai katė, visiems GOLF VI savininkams- saugokitės kačių.

kaip.tik.ten del.icio.us Mice strikes again

2011.07.26, 12:40

Kaip paaiškinti tokį faktą, kad.... darbe yra dešimt WW Golf VI tsi 1.4 ir pan. Prieš gerą pusmetį aš buvau pirma, kuriai pakeitė po kapotu esančią medžiagą (lyg garso ar tai ko ten izoliacija), nes kaip žinia pelės įlindo, bent jau man taip paaiškino. Aš patikėjau.

Po mėnesio kitai kolegei taip atsitiko, dar kitai, dar kitai, ne per seniausiai dar kitai ir vakar pažiūrėjau, kad man vėl ....

Vakar apžiūrėję WW centro specialistai pareiškė mano kolegei kad pas ją įlindo katės, nes kažkokie plaukai lyg matosi.

Tik vienai iš 5 mašinų pripažino garantinį, bet labai įdomiai išeina, visoms atsitiko kai pravažiavo daugiau  nei 25 000 km. Tai ką,  anksčiau pelės, katės ar begemotai nelenda? Tik po 25 000 km kažkaip suvokia, kad jo, jau pats laikas įlysti. 

Jei šiandien man WW pasakys, kad man katės, pelės, šunys, maži paukštukai aštriai kapojančiais snapais viską sugadino sėdėdami ant karšto variklio, aš rašysių į Vokietiją į WW gamyklą. Nufilmuosių, surašysių ir nusiųsių, gal jie ten sveiko proto. Jei man atrašys kad taip, čia briedžių darbas, tuomet aš paklausiu, kodėl į jų MANUAL of der CAR nėra aprašo, kaip saugotis nuo gyvūnų.

Juk tikimybių teorija ir tai.... manyčiau iš 10 atsitiko 5-iems automobiliams viršyjus tam tikrą kilometražą ir čia sutapimas, visos gyvena skirtinguose rajonuose. Na kodėl man atrodo, jog čia jie mus dūrina?

 

Užknisoooo negyvai, nu mes jo blond, bet ne tiek..

kaip.tik.ten del.icio.us Policininkas melagis

2009.07.01, 16:41

 

Įdomu, jei tau surašė administracinį pažeidimą ir tu jį pasirašai, o atėjęs namo, ramiai perskaitai ir pamatai, jog ne ta gatvė surašyta kur buvai (o šone esanti) ir kelių eismo punktas ne tas pažymėtas  (ko tu negali žinoti, nes skaičiai 302 nieko nereiškia, kai tave sulaiko), o tu pasirašei pažeidimo nutarimą, ar galima tokį dalyką apskųsti, ar jau šaukštai po pietų?

Dėl gatvės galima suklysti, nes ji šalia, tu gali suabejoti ar tai Marcinkevičiaus ar Telyčėno galima nepastebėti, bet pažeidimo KET punktas ne toks parašytas, nes ne toks ženklas stovėjo toje vietoje.

Ar verta kreiptis į teismą ar su policija geriau nereikia, nes ji pareikš, jog pati pasirašei?

Būtų viskas gerai, kad nubaudę dėl ko padarei, o dabar 50 litų ate, nes to nepadarei ką jie tau aiškino.

Pasimetimas, išgąstis, nežinau kas suveikė. 100 kartų patikrintas dalykas, reikia žiūrėti po kuo pasirašai ir kai tau aiškina, kad baltas yra juodas, reikia su savimi turėti naujausios redakcijos KET ir aiškų gatvių žemėlapį. Na ir aišku mokėti kabinti akis, kai jie neteisūs, o tu teisi.

Man tik įdomu, kam iš viso reikėjo nekaltą žmogų pasigauti ir paversti iš jo nusižengėlį. Aišku viena-krizė..... pinigų trūkumas

kaip.tik.ten del.icio.us bum bumbumbum

2009.01.21, 08:34

Taigi, šaindien atvažiuoju į kolonėlę, nusiperku mašinos plovimo kvitą ir aišku sėdu atgal į mašiną ir privažiavus prie plovyklos...... bum bum bum (kaip sako radijos stoties "Kelyje" eteryje) stovi "žąsies" mašina prie plovyklos, kol ji atėjo, mano mašina jau būtų seniai "išskalbta". Na nieko nepadarysim, žąsų nepakeisim, bet kaip sakoma- bum bum bum karas keliuose.

Vakar atsisakė mano automobiliui keisti stabdžių kaladėles, nes anot meistrų, įkišus kažkokį cibuką į mašiną, kompas parodė, mašina gerut gerutėlė,tipo, per daug lėtai stabdot, stabdykit sportiškiau,  o kad aš "šnypščiu", kaip gyvatė prie sankryžos, tai niekam nerūpi. Šiandien ima antrą kartą, žiūrėti su akutėm ir rankutėm, nes aš nepasitikiu kompu.

Keisčiausia, kai "išskalbiau" mašiniuką, garsas sumažėjo, bet vistiek šnypščia. Na aišku ir visą kelią sportiškai stabdžiau:)

kaip.tik.ten del.icio.us bumbulai

2008.11.15, 23:01

Tikri šūdo bumbulai yra tie vairuotojai, kurie pastatę savo automobilius net nepagalvoja, kad kitas vairuotojas, neįlips į savo automobilį. Žiauriai mane nervina tokios situacijos, bet bumbulų nepakeisi, arba susitaikai, arba sulankstai tokio vairuotojo keleivio dureles, arba prarandi savo nervų ląsteles.

kaip.tik.ten del.icio.us Lietus, benzinas ir šiukkšlės

2008.06.24, 22:27

Vien žo yra taip, prisipyliau aš benzino 20.02, netgi Mindaugo pr. norėjau tokią mašinytę apdėti, bet... neišėjo... prpprprprppr ir užgeso varikliukas. Avarinis, čiut čiut į šoną pasitraukimas ir laukimas. Nusipirkau virvę traukti, bet nereikia pasirodo. Reikia čekio! Jomajo, čekį juk išmečiau iš kart prisipylus.

21.00 Statoilas 6 kolonėlė. Agnė kuičiasi šiukšlių dėžėje. Ulialial čekutis rankoje.

Pagalvojau, kaip galima žmogų iš pusiausvyros išvesti.

- Ar tikrai ne dyzelio pylėtės (20.15)

-Na ne, jau bemaž penkioliką metų suku barankę, niekad taip nebuvo, kad sumaišyčiau.

-Na, bet gal......

21.00 Alio, čekį radau, jei reikės reikšti pretenzijas dėl blogo benzino.

-O koks parašytas kuras, ar tikrai benzinas?

-Nu vien žo, juk žinau ką pyliau. Jei jau moteris už vairo, tai jau kaip ir durna?