kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.09.27, 11:11

Pirmą kartą, jog Vilniuje kamštyje sėdėjau valandą. Iki Vilniaus per valandą ir per jį tiek pat. Radijo stotis per vėlai pranešė, kodėl Geležinio Vilko pilko gatvė užsikimšusi, nebuvo kaip išsukt. Aš ir ten, ir ten, a nėr kur

kaip.tik.ten del.icio.us Kamščiai

2007.08.31, 09:23

Tai vat, yra kategorija žmonių, kaip aš , kurie nekenčia kamščių, ir jei tik yra galimybė, atvažiuoja į darbą 7 ryto, ne dėl to, jog labai dirbti norėčiau, o dėl to, jog stovėti kamštyje ne man , ne man.. Taigis pletką pasakysiu. Kodėl pas mumi iš 7a mašinų aikštelės, galima įvažiuoti tik iki antrojo,tai gerai, jog aš anskti atvažiavau, pasistačiau mašiną, pletkas tame, jog kažkas pastebėjo kažkokias siūles ar dar kažką, ir darbar jas cementuoja ir lipdo, gal konstruktoriai neistikėjo tokio automobilių srauto?
jei mašinų aikštelė sugrius, tai kas draudimą mokės. Man paranojinei asmanybei kilo mintis, statytis mašiną gatvėje, nes ten tuo metu, kai atvažiuoju būna dar tuščia.

kaip.tik.ten del.icio.us Durnius sankryžoje

2007.04.01, 11:54

Tai vat, vakar stoviu sankryžoje varnių gatvėje. Dega raudona šviesa, preš mane stovi durniaus mašina. Staiga, degant raudonai šviesai, durnius pradeda važiuoti į kairę, perkirsdamas tris kitos pusės juostas, užvažiuoja ant šaligatvio, išbaido ten stovėjusius pėsčiuosius ir gryžta atgal į gatvę. Pažiūrėjau į viršų, žalia. Spaudžiau kiek įmanydama. Ką aš žinau, jog jis nesirėž į mane? Bet tik pravažiavus sankryžą greitai stojau šonan, kad nebūčiau jo kelyje. Kodėl nepaskambinau policijai, telefonas bagažinėje, modelio nežinau.


Kadangi aš esu žmogus negalintis pakęsti įtampos situacijų, aš netgi trūlike, jei kas nors susižodžiuoja išlipdavau. Man iš karto pasidarė taip negera, atšalo rankos, trūksta oro, bijau. Gerai, kad vėliau su klaispėdietsku susitikau, truputėlį nusiraminau, o galiausiai gryžus namo, sulaukiau smagaus skambučio, pas baikerius gimtadienis, olialia opapa, pabuvojau, linksma buvo, žiūriu pas juos jau daug žmonių naujų atsirado. Ech, kiek aš praleidžiu daug.


Jie faini žmonės, aš tenai jaučiuosi sava, aš sakiau, į jūsų klubą man jūsų statutas neleidžia įstoti, nors aš ir nenorėčiau, bet kas man trukdo jūsų klubą myleti. Aš juk pati, tai labai bijau visokių motociklų ir tt keliančių grėsmę, bet kadangi būtent šiame klube jaučiuosi sava, su jais dažniausiai ir važinėju,t.y jie su motociklais, aš su mašina:)

kaip.tik.ten del.icio.us kelias, darbas, ekologines ir visa kita

2006.11.09, 15:37

Sėdžiu ir galvoju, vieni praradimai, tai iš Rygos išvažiavusi palikau gerą draugę, tai ne gana to, jog stalo kolegė, taip pat draugė išeina i kitą darbą, nusišaut belieka. Per šią savaitę praradimai, na Abramavičiaus kortelės atradimas, bet vis vien, kai įvertini dvasinius praradimus, piniginiai, netenka prasmės. Dar bendrakeleivių iš Kauno taip pat nesusiradau, bet jau šiandien pusę kelio iki Elektrėnų klausiausi Spanish in  Car, tai yo soy AgneJ no mucho alegrio, nežinau, bet iki trečios pagrindų pamokėlės, visus žodžius žinojau.


Kažkaip dienos nykiai bėga, gal , kad trečia diena pas mus rūkas aukštai sėdint. Galų gale fotoaparatą padovanojo tėtis, tai aš padarius nuotrauką iš 33 aukšto- įdėsiu.  O be to, pradėjau pastebėti, jog autostradoje iki Vilniaus daug mašinų būna tokios pačios, ne aš viena pėdinu į Vilnių kiekvieną dieną, man , kaip aplinkosaugininkei kilo mintis- jeigu keturi žmonės važiuotų vienoje mašinoje, būtų mažiau mašinų, mažiau butų avarijų (bet kraupesnės, nes ne po vieną užsimušinėtų), mažiau terštųsi oras, mažėtų kamščiai. Ar visi pasidarė nebekomunikuojantys, susvetimėjantys ar čia taip visiems patinka su mašinomis važinėti. Kažkada skaičiavau, kiek žmonių važinėja po vienąJ


Daug, labai daug...


Nu bet mintys kažkokios įdomios, ir vis vien nesuvokiu, kaip tie „praskrendantys“ pro mane žmonės nebijo policijos, juk baudos tai tikrai didelės, o gal jie pinigų  turi kaip šieno, arba patys policininkai ir iš viso ties Vieviu pastačius postą, aplink Vievį padaugėjo policijos, kuri „šaudo“.


Nu viskas dirbu toliau ir toliau, o be to pirmadienį nuėjau į linijinius Lotynų Amerikos šokius, bet gal geriau manau gal į Rokenrolą....

kaip.tik.ten del.icio.us planas chuliganas

2006.10.27, 19:28

Nu tik ką mane taip sunervino, kad didesnio susinervinimo jau negalejo būti. NA nieko, kaip nors ištversiu. O beje, šiandien važiuojant namo iš Vilniaus, pirmą kartą buvau kamštyje Elektrėnai Žiežmariai. Ir apskritai man atrodo, jog pusė Kauno į Vilnių kiekvieną dieną važiuoja, nes autostradoje, niekada nebūni vienas. Visą laiką pilną mašinų. Beje, gimsta planas chuliganas .......


Įdomu ar iš mano aikštelės yra mašinų, kurios taip pat, kiekvieną dieną vainėtų į Vilnių. Jeigu susirasčiau, tai tikrai pasiūlyčiau kooperuotis, ne..ne dėl brangumo, bet tieisog užknisa važinėti vienai.


Savaitgalis, jaučiu, kad bus blogas

kaip.tik.ten del.icio.us Kamstis

2006.10.23, 11:51

Kaip ir ana savaite, taip ir siandien vaziavau is Kauno i Vlniu, paradoksas tame, jog iki Vilniaus atvaziuoju  mazdaug per 45-50 minutes, o per Vilniu iki ofiso vaziuoju 20 minuciu, kur teisybe?


 Na gerai, nera teisybes ir kaip visi vaiksto svarbus, nezinau, kas man darosi, bet negaliu ziureti i susireiksminusius zmones.


O gal cia puikybe?..


Nezinia, siaip mintys uzpuole, skaitau "Dziazo istorija" paziuresiu gal atsigausiu. JO geras dalykas, kai vaziuoju , tai relax fm groja visa kelia, as irgi dainuoju, apdainuoju mano vaziuojama kelia:)


Visos lenkiancios masinos yra apdainuotosm, apibliuzuotos:)


 

kaip.tik.ten del.icio.us BMW smirda arba sudu gatve

2005.08.09, 11:47

Taip , veiksmas vyksta.


5 val 20 min vietos laiku


Vieta - Lietuva , Kaunas , Jonavos gatve


Juodas BMW lekia 80 km per valanda greiciu , tamsu nors i aki durk (aaa skauda), Kaunas eilini karta taupo pinigus.


Priekyje balute , tiek mano trumposios sviesos apsviecia.


IR..... didysis finalas


Sudu kanalizacija per visa Jonavos gatve mazdaug 200 metru iki Siaures pr kalno. Iekiu, bijau sustoti, ratus semia, didelis dvokas,


aaaaaaaaaa


A blemba , pamirsau langa uzdaryti, i vidu prilasnojo.


Negana to, jau isplaukus is tos upes sudinosios, masina eme slysti nuo issikristalizavusiu sudu, kurie liko, nusedus vandeniui.


Viskas gerai, masina suvaldyta, i darba veluoju jau veluoju, nes mintyse kur nusiplauti masina, nes ten dvokas neralus, net lango atidaryti negaliu. Panevezys tinkama vieta, spaudziu iki Panevezio ir nors skradziai zeme prasmek, ties uzvaziavimu ant autostrado lietus baigesi, spaudziu minu, bijau kad prie sonu nepridziutu.


Veiksmo vieta Panevezys-Statoilas.


Ivaziuoju imasinu prausykla, sugedo, atejo meistras , o as ten gal 15 min prastovejau, net ir mechanizmai nepasikente kvapo veikiausiai, nes muilo uzteske ir sustojo veike.


Islindus ir prasusyklos kvapas geresnis, bet visteik as zinau, ka as veikiau 5.20.


Muitineje praleido greitai-kvapas padare savo