kaip.tik.ten del.icio.us Diena

2009.06.08, 15:47

Tėčio dienos proga išvežėm savo tėtį, ne ne,  ne į mišką ant rogučių su ratukais, bet komfortabiliai mašinoje.

Kadangi buvo įspėtas, jog jam prireiks paso, šiltų drabužių  ir tt, jis manė, jog organams vešime, bet ir vėl jis suklydo.

Penktadienį-bliūzo koncertas Kaune.

Šeštadienį-paėmėm knygą "Po Lietuvą" ir išjudėjom, šį kartą į Anykščius, norėjom "siauruku" pavėžinti, bet deja deja, ir gal gerai, kad pavėlavom. Laukti tris valandas, kol sugryš? Ne, patraukėm į šventę "bėk bėk Žirgeli", kokia šventė... Pasirodo, ši šventė labai garsi ir senai vykstanti. Kadangi šventė vyko Niuronyse, aplankėm "Arklio muziejų". Na gerai, vistiek neskiriu, bėras, širmas, raudas ar bulanas. 

kaip.tik.ten del.icio.us Sestadinio vakaras

2009.05.18, 13:54

Giminės susitikimas nieko bendro neturėjo su Eurovizija, bet su dviem fainais jubiliejais, bet kad jau buvom susirinkę, tad pasidarėm totalizatorių, litukas ir tu užsitikrini vietą jame.

Taigi 20 litų atiteko mano tėčiui, kuris visiems nušluostė nosį būdamas realistas ir lietuvaičiui išprognozavęs 19 -ą vietą, tuo būdamas arčiausiai tiesos. Anot jo, tai kas būtų, jei jis nors kiek nusimanytų muzikoje:) 

kaip.tik.ten del.icio.us mažius

2008.03.25, 13:12

Ir kaip nebus linksma, jei mažius sako: Agne, as norėjau kakų, bet kol atėjom iki kavinės, kakų jau nebenoriu

 

kaip.tik.ten del.icio.us už nugaros

2008.02.06, 17:53

Va taip vat, yra ir privalumų ir trūkumų būnant iš medikų giminės. Už nugaros susitarę, jie jau viską nusprendė, ir mano nuomonės čia nereikėjo Gulsies ir viskas, pasiskambino, susiskambino. Guldo, vat kuo baigaisi anginos...

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.11.06, 14:11

Taigis, mokinau mažių apsiginti save. Jis toks mažas, reikia jam padėti. Man pačiai buvo labai įdomu, kaip dirbusiai socialinės darbuotojos vaidmenyje su vaikais ir kalbėdama apie pakantumą ir toleranciją, sesės mažių mokiau duoti atgal, kad ir kas jį skriaudžia. Nes verkia vaikas, nenori eiti socializuotis į darželį ir po ilgų kamantinėjimų, žaidimų darželiais ir migdant visus meškiukus ir begemotus, vaikis išsitarė, kad Kamilė jį žnaibo, o Pijus drąsko. Žinau, negalima muštis, bet kai jau prispaudžia reikalai, ir tai liečia nei trijų metų mažių, nieko kito neišeina, kaip pasakoti, jog verkti nereikia, reikia veikti, t.y duoti atgal už tokius veiksmus. Na tiesa, reikia dar auklėtoja perspėti ar tikrai taip yra ar vaikis išsigalvoja, nes kaip sakoma fantazijai ribų nėra.

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.04.08, 21:13

Sėdim su seneliais, žiūrim TV ir žaidžiam "RUMMY", na ką gi, jie pralaimi. Bet man patinka jų komentarai, bobutės komentaras į pasakymą Kaunas yra Kaunas buvo "šikna yra šikna", senelio komentaras, kad lietuviškąjame lietuvos dešimtuke vien angliškos dainos"jobšichmat" ir apskritai mano seneliai yra nerealūs. Kada nors reikia man parašyti apie tai, kaip močiutė užvertė seneliui kiaušinienę ant galvos iš keptuvės, kai jis pakomentavo apie maistą, nuo to laiko, jis niekad nekritikuodavo maisto. Apie tai, kaip mano bobutė, kai senelis su ja nesišnekėjo dvi savaites, užsidėjo trumpą chalatėlį (tūrėti omenyje, kad tai buvo apie 50-uosius metus) ir be triusikų atsiklaupė prieš senelį ir pradėjo grindis plauti:), na iš tiesų, kai senelis močiutės į šokius neišleisdavo, tai ji sakydavo, jog eina į klinikas būdėti, o iš tiesų, jau draugės į vieną rankinuką įsidėdavo batelius, į kitą suknelę o ji į trasą. Na ir dar daug daug nerealių bajerių...:)) Kažkoks fainas vakaras, nes šiandien su šeima atšventėme mano gimdienį, juoko, spirituotų vyšnaičių, ir kiaušinių netrūko. Aš laiminga.

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.04.07, 21:15

manau mane supras tie, kuurie gyvena kartu su tėvais. aš gyvenu tik su mama, kai su ja susipykstu, tuomet atrodo galiu bet ką padaryti iš pasiutimo, Rygoje kitaip, viena gyvenau, buvo gerai, o čia vėl kartu bręsta bręsta mintis apie butą Vilniuje. Jau greit manau