kaip.tik.ten del.icio.us kompas

2009.10.30, 18:54

Neapsikentusi, kad kompe nėra muzikos, neveikia usb jungtys ir tt.ir tp. nuvežiau kompą į vienos firmos garantinį servisą. Atsivežiau namo, jungiu, o jis ras ir rodo, please insert windows key, tą 25-ių simbolių rinkinį. Nei aš žinau, kur jis nei ką. Nu kodėl aš ir technika niekad negaliu sutarti.

kaip.tik.ten del.icio.us Antgamtiška

2008.01.05, 12:43

Nežinau kodėl, nežinau už ką, bet šiandien aš vėl galiu rašyti. Su mano kompu vyksta kažkokie mistiniai dalykai, tris mėnesius negaliu nieko padaryti, o čia šast ir rašosi. Vajė vajė.....

bet kaip taip staigai, tai visos mintys išgaravo. Bet visvien smagu

kaip.tik.ten del.icio.us agotu.....arba jaunystė lekia......

2007.09.07, 19:01

Kompas verkia virusų graužiamas, man čia taip atrodo, nes aš tokia super ekspertė tai truputuką programų instaliuioju, pratrinu, žiū ir garsas atsistatė, o jau buvo dingęs, kartais ima ir raidės kai kurios nesirašo, aną dieną M V, R nesirašė, kableliai, kartais mane tai užknisa, bet kadangi jokios vertingos informacijos namų kompe nalaukau, tik nuotraukas, tai maža bėda.
Šiandien sulaukiau dviejų nuomuotinų būtų pasiūlymų, vienas netoli orouosto, čia pliusas, bet toli nuo darbo-čia minusas, nu nežinau nežinau , tas buto klausimas mane veda iš proto.
O dar su pokalbiais indomiai gaunasi, jog skype, mes esame dviese su tokias vardais, tik mano yra skypename toks, o kitos yra vardas toks ir ... aš čia pastaruoju metu žiūriu, jog mano kontaktų prašo labai jauni žmonės, aš jiems visiems atsakau, ar tikrai MANO kontakto reikia, pažiūrėkite į metus, va tada aš jau ir suvokiu, blemba senstu jau, žilstu , tai gerai, kad dar pelenai iš užpakalio nebyra, tada atsiprašo ir daugiau neprašo. nu jo, taip gyvenimas ir plaukia, pirmadienis-penktadienis...... nu tak oni i žili otdelno spali, a deti bili
Ir apskritai man patinka Dnilas Halmsas ir Emiras Kusturica ir noriu labai pažiūrėti jo paskutinį filmą ten apie tą karvę, gal kas jau matė?

kaip.tik.ten del.icio.us Sugadinau

2007.06.21, 06:11

MAn taip visada, vakar pamačiau, jog kolegė valosi kompą, paėmiau jos šlapias servetėles, nusivalaiu savo lcd dell'ą, o šiandien pzdc , jis toks visas subraižytas su mano braukimais.
Gadinu inventorių, nuėjau pažiūrėti, kas buvo parašyta ant dėžutės-for plastic surfaces, bl bl neiskeikus, tai juk vėl sugadinau.
Namuose su magnetu iš nežinojimo, nes manaiu jog galvai blogai ir kartojau su tuo magnetu, ir netikėjau savo akimis, kad taip gali darytis.

Man visuomet, jei nebrokuotas, tai pati sugadinu

kaip.tik.ten del.icio.us Suvokimo klaidos

2007.06.19, 12:06

Aš jau žinau, kas būna nuo per dažnų skrydžių, jau atsekiau. Šis savaitgalis galutinai tai įtvirtino, tai -suvokimo klaidos. Kadangi suvokimas skirtsomas pagal, šalis, pagal tt ir tt, na daug kategorijų, bet man tai pasikartojo dvi dienas iš eilės.
Mano smegenų neuronai degraduoja, juk nepiktnaudžiauju narkotinėmis, saviginančiomis medžiagomis, tad iš kur tas, iš plataus ir erdinio mąstymo siaurėjantis vienareikšmis mąstymas atsirado. O buvo taip:

Veiksmo vieta nesvarbi, svarbu vartojamų žodžių reikšmės ir ne perkeltinės, o tiesioginės. Šiuo atveju buvo dvi -mėlynės-uogos, ir mėlynės ant kūno
Lazdynai-mikrorajonas Vilniuje ir medis.
Aš biologė-gal dėl to viskas sukasi apie gyvastį.


-Labas, tai važiuosime į Suomiją, paslidinėsime, mėlynių parankiosim. Mano mintyse-žiemą melynės? Nu gal iš po sniego, bet bus sušalusios, na dar niekad neragavau.
-Taigi nuotraukos pakeliui į lazdynus darytos. Mano mintyse iš kur Tauragėje Lazdijai, taigi turi buti Lazdijai, o ne lazdynai, o gal pro medžius, nu bet irsugebėjimas atskiria važiuojant medžius.

Na tai buvo du įrodymai, kad mano mąstymas siaurėja. Aš ne tai, kad juokiausi, man krito ašaros, kaip pupos, kas su manimi darosi?
Iš kur tos spragos ?
Aš nemėgstu apsišūdinti, o čia kad dėjau, tai visu veidu.

kaip.tik.ten del.icio.us interneto džiaugsmai

2007.04.22, 21:15

Tai štai, apie ką aš čia. Mane asmeniškai užknisa, kai aš ant skype užsirašau užrašą No sex, no dicks, o atsiranda debilų, kurie visuomet skambina, ir kai tik aš atsiliepiu, jie man rodo savo grožybes, aš aišku iš karto juos siunčiu nx, taip riebiai išvadinu iškrypėliais ir siunčiu. Gali kilti natūralus klausimas, kaip jie mane susiranda, nes aš sėdžiu skype me, o kodėl aš tai darau, nes kai aš dirbu prie kompo tai aš pasidarau skype me, kad būtų smagiau, kartais labai įdomių pašnekovų susirandu, tada ir darbas greičiau praeina ir šiaip linksmiau. Bet kaip aš nekenčiu tų visų rodančių savo genitalijas. Šikniai, sugadina nuotaika iš karto.


Dar liko parašyti keturi raportėliai, o ryt vėl ate į UA skrendu. Šį kartą aš tenai su mašina važiuosiu, bauda 10 grivnų. Nežianu su kokia, aš rašiau The Bigger the better, bet veikiausiai bus kokia tai Opel Corsa arba Ford Fiesta. Nemėgstu aš mažų mašinyčių.

kaip.tik.ten del.icio.us Gal kas zinote

2006.11.29, 13:27

man reikia vienam geram zmogui padovanoti Learn_in_your_car diska, kuriame butu, anglu kalba mokoma. Kadangi zinau, jog kitas gerasis zmogus, viusomet man pasako, tai cia klausimas Tau, taip taip zinau, jog tu tikrai tokiais klausimais padedi. As jau susiradau informacija, bet mano susiradimas, brangiai kainuoja, o gal kas gali kaip nors pasakyti, kaip gauti, tos originalios versijos kokia "patpolna" versija. Buciau is ties dekinga.  (Vokietakalbiui anglu mokytis masinoje)


o dar pastebjimas ne i tema, skype mano numeris yra patalpintas tikras, mano darugai sako, tu nebijai? O as sakau, ne. Per pora metu skype man "pamajakino" i mano mobiluji 3 kartus:) majakas is turkijos, anglijos, lietuvos:)


 

| 1 | 2 |