kaip.tik.ten del.icio.us .

2012.05.22, 22:47

Ne, vistiek aš faina, tas mano nenoras išeinant pažiūrėti į veidrodį daro savo. Daro ir padaro, aš tai galvoju, kad aš faina ir net labai, o kiti... Net nežinau ar kas suprato kas ten buvo:)

Klaipėdoje faina, tik įdomu ar ir gyventi čia būtų taip pat fainai.

ir jo.... pasiilgstu aš tų laikų, kai skraidydavau į UA. Labai pasiilgstu.

kaip.tik.ten del.icio.us Pagalba

2011.03.29, 23:20

Manau visai nieko, kai tavęs paprašo padėti. Aš neatsisakiau, ir.... esu Strasbūre. Na ne ne, tiek daug dar nepasiekiau, ne į teismą liūdyti einu, tiesiog darbe reikėjo prancūzijos ofisui pagalbos.

Gyvenu, kaip neikada prieš pačią katedrą, ir šiaip visokios pagundos ypač tie šokoladiniai pyragėliai vitrinose.

Na ir aišku,aš tai jau nesitikėjau, kad čia bus +17 , po to kai ryte gramdžiau mašinos langus. Pavasaris čia jau isibėgėjęs.

Ir jo,, kankina kankina mane tas klausimas. Būti treinere ar ne. Na bet už pokalbį manęs juk niekas nesumuš, pabandysių, gal pasiseks, bet jei pasiseks, tuomet welcome Eastern European. O ji juk arti Fukušimos :)

Viskas vis geryn ir geryn

kaip.tik.ten del.icio.us Puikybė

2009.10.27, 11:57

Vienžo, prieš savaitę darbiniais tikslais buvau Barselonoje, gyvenau super truper viešbutyje, kuris tik atidarytas spalio pirmą dieną. Tai naujoviškiausias, moderniausias ir tt ir tp , kokiame aš tik esu gyvenusi. (google ieškoti "W Barcelona"). Koridoriuose, kurie yra mano mylimiausios spalvos raudonos, groja muzika, viduje kambaryje yra žiūronas, kurio niekaip nesugebėjau susireguliuoti pažsižvalgyti aplinkui, panoraminiai langai iki žemės, pro langus jūra. Kadangi gyvenau tik trečiame aukšte vietoj dvidešimt aštuntojo:) pilno vaizdo nemačiau. Po dviejų dienų persikrauščiau su kolege latve į vienos žvaigždutės viešbutuką, turistavom kelias dienas.

Dali muziejus jėga, Montserato vienuolynas didelio įspūdžio nepaliko. Bet... visus objektus pačioje Barselonoje atradom atsitiktinai, tris kartus iš metro išlipim ne toje vietoje ir... ooooo Casa Batlo, ooo La Pedrera ir tt ir pan.

O tuo metu spauda mirgėjo... Ispanijoje naujas paukščių gripo protrūkis.

Dabartis: sėdžiu sau namie sergu... latvė, buvo net infekcinėj, nes irgi susirgo, paaiškino tiesiai šviesiai, nuo gripo nebetiriam, atšauktas aliarmas:)

Nei kriuksiu, nei paukščiu giedu, gal ne gripas, o tiesiog temperatūrų skirtumų sąlygotas susirgimas:)

Kaip sakau aš, pagyvenau rojuj, reikia ir ant žemės nusileisti.

kaip.tik.ten del.icio.us Verslo planas

2009.06.12, 16:50

 

Kadangi mūsų moterų kolektyvas labai nori ausinių su mikrofonu, vietoj to, jog visas 2 valandas kabėti ant telefono, mes aktyviai ieškome būdų ausinėms gauti, nes jos nepigios apie 500,- Lt kainuoja.

Mes sugalvojom verslo planą, laikinai į ofisą įsivesti 900 liniją ir po oficialių darbo valandų teikti „sex online". Kandidačių daug ir įvairių.

Hello, you have reached Company sex online, please state your name folowed by the hash sign, if you would like to be a leader  please press one ir tt.

Matematika paprasta, minutė nuo 3 litų ir žiū, po kokios savaitės vienoms ausinėms uždirbta.

kaip.tik.ten del.icio.us Laikas

2009.06.08, 15:56

Užknisa tai, jog tai ką gali padaryti per pusantros valandos, dėl kitų žmonių kaltės darai penkias valandas. Jau tris valandas laukiu.

kaip.tik.ten del.icio.us nesusipratimas

2009.05.13, 19:38

Dabar jau žinau, kaip yra, kai atsitinka nesusipratimas, o tai visai ne dėl suvokimo klaidos, o dėl klausos, su kuo ir pasveikinsiu save.

Dabar žinau, kas būna, kai žmonės supyksta ir atrodo teisėtai, o kai išsiaiškina, pasirodo, taip juokinga viskas.... Aš iš tų, kuri nuėjo aiškintis ir supratau, kad turbūt per mažai ausytes valiausi ryte:)) Juokinga buvo, bet iki išsiaiškinimo tai siutau, kaip dar niekad nebuvo man taip.

Eisi?

Eisiu. Nubėgau, neradau, paieškojau, supykau, nuėjau viena. Skambutis, TU KUR? Na ir naglumas, pagalvojau, paliko ir dar drįsta klausti kur?

Susitinkam akis į akį. Mes tavęs laukėm laukėm, apieškojom visus kampus. KUR LAUKĖT NIEKO NEBUVO. n-ajame aukšte -atskriejo atsakymas:)

O aš buvau prie liftų:)))) Oi, selektyvi pas mane klausa, selektyvi.

kaip.tik.ten del.icio.us Gas Gas

2008.10.02, 16:51

Darbe totalus šūdas. Kai jau pamaniau, kad ryt atliksiu darbą X gigantisimus, pasirodo nieko iš to neišeis, nes vat būtent pažiūrėjus į X supratau, kad ten juk Xujantisimus bl.

Ir manyk žmogus, kad tu perkospi kalną penkatdienį, nifiga dar tik iš po žemių kasies, kol kalno prieigą surasi.

Nervs ima, kad negaliu net ramiai sėdėti. Tai gerai, kad Bregovicius "Gas Gas" yra sukurtas

| 1 | 2 | 3 | 4 |