kaip.tik.ten del.icio.us Mintys iš knygos

2010.08.09, 16:57

  Skaitau gerą knygą "Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorentuoja žemėlapiuose". Įdomi knyga apie skirtumus, nes knygos autoriai teigia, galima darbe dirbti vienodai, darbus vienodus, bet mes niekada nebūsime vienodi biologine prasme, nes moetrys vystėsi, kaip židinio saugotojos, o vyrai, kaip medžiotojai, valgio parnešėjai. Dėl to tiek biologinėm, tiek psichologinėm savybėmis esame skirtingi, nes evoliucionavom sirtingais keliais.

Patiko dvi mintys, nes perskaičiau tik 20 psl dar.

Prireikė  kone 100 milijonų metų, kad išsivystytų šiuolaikinis žmogus, sugebantis nuskristi į mėnulį, be jis vis dar vaikšto į tualetą kaip ir jo pirmykščiai protėviai. Skirtingų kultūrų žmonės gali atrodyti kiek skirtingi, bet mūsų prigimties poreikiai ir potraukiai yra vienodi.

 

Ilgose kelionėse vyrai turėtų vairuoti naktį, o moterys-dieną. (Viskas, dėl to, jog moterų ir vyrų akių sandaros skiriasi, kolbelių,lazdelių skaičiumi.

kaip.tik.ten del.icio.us Straipsnio ištrauka

2008.07.17, 10:07

Šiandien iš ryto mano nuotaika pakili, kai perskaičiau, jog moterys priekyje irgi turi užpakalį, ar bent kažką panašaus:)

D. Morris'o knyga "Plikoji žmogbeždžionė". Tyrinėdamas žmogų kaip bet kurį kitą gyvūną ir didelei daliai jo sukultūrintų veiksmų suteikęs grynai biologinį pagrindą, šis mokslininkas sukėlė dideles diskusijas XX a. akademinėje, ir ne tik, visuomenėje.

 .Ar sutiksite, kad žmogus - seksualiausias iš visų primatų (primatai, tai žmogui artimiausios beždžionės)? Žinoma, kad taip - tik žmonės gali turėti lytinių santykių per visą moters ciklą. Netgi besilaukianti moteris gali mylėtis, kai tuo tarpu kiti mūsų protėviai seksu užsiima tik tol, kol pastoja. Besilaukianti šimpanzė niekada neprisileis patino.

 .Žmogaus lūpos pastebimai skiriasi nuo kitų beždžionių - jos turi aiškų kontūrą, ryškią spalvą bei nėra susiliejusios su veidu. Visa tai tam, kad atkartotų susijaudinusios moters lytinių lūpų vaizdą. Tad lūpas dažome tam, kad dar labiau sužadintume geidulį vyrams.

 .Manoma, kad krūtys yra skirtos vaikų maitinimui. Tačiau jų forma visiškai tam nepritaikyta! Kodėl tuomet turime būtent tokias krūtis? Tam, kad pasąmoningai krūtų apvalumas primintų vyrui moters užpakalį. Juk senuosius protėvius jaudindavo būtent pasturgalio apvalumų vaizdas, mat sueitis vykdavo iš užpakalio. Tad prireikė panašaus atsikartojimo ir moters priekinėje dalyje. Štai ir susiformavo krūtys.

 .Lytiškai subrendus pakinta ir mums patinkančių bei nepatinkančių kvapų gama. Žavėjimąsi saldžiais, vaisiniais kvapais palaipsniui pakeičia gėlių, aliejų, muskuso kvapai. Vyrai muskusui itin jautrūs, ta nenuostabu, kodėl didelėje dalyje moteriškų kvepalų dominuoja būtent šis ingridientas.

kaip.tik.ten del.icio.us Šimtas automobilio mįslių

2007.08.29, 21:56

Tai vat, kad nenu..dėčiau, paėmiau skaityti knygą aukščiau nurodytu pavadinimu. Pirmas ką sužinojau, kad Maibachas buvo Daimlerio bendradarbis:) Ir juos bandė susemti už netikrus pinigus. O beje, šiandien yra diena, kai užpatentuotas motociklas Vokietijoje, to pačio Daimlerio (Vakaro Žiniose perskaičiau).

kaip.tik.ten del.icio.us Sopranų psichologija

2007.05.05, 20:14

Penkių žvaigždučių psichopatas

Asmenybė yra dirva iš kurios išdygsta simptomai.

Į nerimą žiūrime kaip į ateityje galinčio nutikti baisaus įvykio nuojautą, o depresija yra įsitikinimas, kad katastrofa jau įvyko.

Jei žmogus sau rodo vieną veidq, o visiems kitimes-kitą, galop jis nebesusigaudo, katras tikrasis.

Smegenų tyrimai pažengė toli į priekį, jie dar labiau įtvirtino farmacijos kompanijoms tinkantį biologinį mūsų kasdienybės modelį. Žmogus vėl tapo bezdžione- kiek pakoregavus jo fermentus ir hormonus atsirado galimybė sukurti psichologinio komforto regimybę. Galiausiai juk ir pati žmonija nuolat laukė stebuklo. Farmacijos pramonė tam buvo labai tinkama: prozakas virto laimės tablete, o gilinimąsis į save - niekam nereikalingu vargu....Viena tabletė ir laukime stebuklo!

Gydymas Šopenhaueriu

Taigis, reikia susirasti kokius raštus ir paskaitinėti tą Šopenhauerį, kuris niekino moteris, knyga įdomi, gimė mintis skaityti filosofus.

L.Tolstojus "Rašytojo išpažintis" - prasmės ieškojimas, kvepia įdomiai.

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.04.10, 21:20

nu taip, šiandien jau beveik perskaičiau knyga "Dvasių namai" labai įdomi. Iš ties tai mane nervina, kai man nelieka laiko paskaityti knygoms, kai jau visą dieną skaitau, tuomet gailiuosi, jog niekur neišėjau. Aš nemoku skaityti "po truputį", aš skaitau "iš karto", jeigu jau paimu, tai ir perskaityti turiu. Taigi šiandien perskaičiau ią knygą, nu nieko, bet labai  jau happy end'o nebuvo


Be to dar pas tetą radau knygų, kurias atsivežiau, taigi vieną iš jų turiu greitai atiduoti, nes ten net ne jos"Gydymas Šopenhaueriu", kažkaip įdomu buvo pavadinimas, ir dabar jau su savo runkeliškomis smegenimis neatsimenu, ar Nyčė buvo Šopenhauerio mokinys ar atvirkščiai, nors tiesą sakant, man filosofija nelabai prie širdies ir netgi neturėčiau jausti gėdos, kad nežinau kai kurių filosofų. Dar viena knyga, tai O.Lapino "Vienas megabaitas apie meilę", aš žinau, jog ten sudėti straipsniai iš Delfi, nes Lapino straipsnius aš pati skaitydavau.


Bet geriausia knyga, kurią turiu perskaityti tai vakar pasivežta "Sopranų psichologija". Knyga apie tai, jog vieninteliame filme "Sopranai" iš psichoterapeutų nesišaipo.


Nors pačios einamiausios man yra S.Kingo fantastiniai romanai. Juos per dieną skaitydavau irgi. Grupiokė man atneša į paskaitas, o kitą dieną aš jai jau atgal tysiu, tos knygos arba vertėjas geras, arba jos iš ties tokio lengvo skaitymo:)


 

kaip.tik.ten del.icio.us Knyga arba pasakos kelias

2006.08.03, 08:29

Skaitau knyga-Archeatipines moters paveikslas senoves paskose ir mituose. Na ir sunki knyga, siaip jau iveikti man knyga  duagiausiai dvieju ar triju dienu darbas, o cia jau menesi vis skaitau po truputuka. Kazkaip atsiversciu, o kas buvo anksciau ir netasimenu ir vel nuo pradziu, kazkokia labai sunki knyga, bet .....vienas geras sakinys ir tenai buvo ....


        Į pasaką mes ižengiame pro vidines klausos duris. Sekama pasaka suvirpiną klausos nervą, esantį ties kaukolės pagrindu ir įeinantį į smegenų kamieną, kiek žemiau pons varolli, iš ten garsiniai impulsai perduodami aukštyn, į sąmonę arba kaip tvirtina kiti, stačiai į sielą... Tai priklauso nuo mūsų nusiteikimo klausantis..