kaip.tik.ten del.icio.us Valka/Valga

2010.07.25, 22:05

Tai miestelis nutolęs nuo Lietuvos maždaug 453 km. Apie 15xx metų buvo įkurtas ir 19xx metais padalintas per pusę, Valka-Latvijos dalis, Valga-Estijos. 15 km vakarų kyptimi yra Dixieland sodyba, kurioje aš su savo drauge sudalyvavome 8-ąjame www.valgacruising.ee renginyje.

Pirmasis klausimas mane pakerėjo "Which one of You is Agne?" aha,, man patiko būti atpažintai:) ne be reikalo rašinėjau laiškus. KIti klausimai buvo maždaug visi vienodi "With Whom You are with? We here came alone... Kaip? Niekas nesuprato, nes pasirodo, tenai žmonės jau 8-erius metus važiuoja visi pažįstami. Mes vienintelės buvome iš Lietuvos ir  nieko nepažinojom, bet susipažinom.  Na man amerikietiški automobiliai patiko iki to laiko, kol sužinojau, kad 100 km jie ryją 25 litrus kuro.  Visi apsirengę, kaip iš filmo "Briliantinas" merginos ir vaikinai kaip iš filmų. Muzika, kurią aš labai mėgstu irgi buvo pritrenkianti. Na gerai, gal ji lėkšta, ir pan, bet man ji ritmiška, žaisminga ir uždeganti, širdis šokinėjo iš laimės klausant. Šokis su Elviu, na gerai persirengėliu Elviu, bet vistiek.

Tranzuotojus galėjom pavežti tik 30 km, bet vistiek per tą laiką sužinojom, kad Cesyje irgi vyksta menų festivalis.

Kuklūs kaimynai suomiai ir mes dar kuklesnės, bet pasižadėjom, kad kitais metais mes tokios nebūsim.

Yra posakis, svajok atsakingai, nes svajonės pildosi. Gal kažką ir pakeisčiau, niekingus buities dalykus, bet šiaip tai buvo nerealu.

Tiesa, ta sauna, kai lauke 30 laipsnių man atrodė nesuvokiamas dalykas, o jie sako, kai iš jos išlendi į lauką, atvėsti:).

Jo ir dar stebinantis dalykas, kaip jie visai nesigėdindami vaikščiojo po sauną ir aplink jos teritoriją nuogi, tiek jos, tiek jie. Pas mus gi pirtyse būna jie ir jos atskirai.

Dar viena knyga apie Ukrainos traktorių istoriją perskaityta ir pozityvus mąstymas įsijungęs laukia savo eilės pradėti spinduliuoti.

Jo... ir dar, ne, ne kvaila, tiesiog keista maždaug 50/50. Aišku, kas gali sakyti, ant pripučiamos varlės, jog ji yra šuo pavadintas "varle".

Viskas vis geryn ir geryn.

kaip.tik.ten del.icio.us jau viska turiu

2008.06.30, 20:20

Tai vat, šiemet jau važiuoju, tiksliau skrendu.

www.guca.co.yu ir netgi esu participant liste.

 

 

kaip.tik.ten del.icio.us petelnei/petelniui

2008.06.30, 13:40

Toks pastebėjimas, o kodėl komentarų negalima rašyti? Truputį pakomentuočiau ir turėčiau pasiūlymą

kaip.tik.ten del.icio.us turiu

2007.11.10, 18:20

Pagaliau jau turiu bilietą. Prieš išskrendant bus visai nieko.

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.11.05, 16:19

Electric Light Orchestra Hold on tight -ketvirtą ratą sukasi. Superinė dainelė

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.06.18, 09:48

Машина времени - Поворот
Ir taip jau šeštą kartą iš eilės, dar neatsibodo...įdomu ar ilgai

kaip.tik.ten del.icio.us Šokiai dainos tralialia

2007.05.05, 23:39

Kažkaip pavyko man šiandien užmatyti per LTV dainų dešimtuką, dainavo rokenrolus, mano siela atsigavo. Aš visada sakiau, jog mano epocha buvo gimti prieš penkiasdešimt metų, veikiausiai būčiau pati dainavusi kokius rokenrolus, aišku prieš tai gimstant JAV. Nu nieko negaliu sau padaryti, norisi dainuoti, tikiuosi, jog per vestuves bus proga, nes M irgi eis, tai jis su gitara turbūt gros, o tai aš tuomet rokenroliuką sudainuosiu. Man juk pačiai tik išeina 4/4 ritmas, rokenrolai turi būti grojami daug greičiau, mano ranka ant stygų taip greitai negali makaluotis.

kaip.tik.ten del.icio.us Vežanti

2007.04.13, 17:42

SWEET-AC/DC
AC/DC-Money talks
Tom Jones-Delilah
Clash-Should I stay or should I go
Alice Cooper-Poison
David Maxwell-Twisted Tendons

Rock'n'Roll - bet koks
| 1 | 2 |