kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2008.07.21, 09:57

žiūrėjau TV.

 Taigis, vyro kiaušiniai yra du kartus didesni, nei gorilos, bet du kart mažesni nei šimpanzės.  Reiškia moterys yra ne tokios kuklios, kaip gorilų patelės, bet ir ne tokios paleistuvės, kaip šimpanzių patelės.

kaip.tik.ten del.icio.us Be antraštės

2007.10.20, 20:57

Pirkau lagaminą, bet pas pardavėją ir auskinė kantrybė, žinant mano neapsisprendimą, ji taip nuoširdžiai ir gražiai man patarinėjo, kurį iš trijų lagaminų pirkti, kai aš ėmiau ir paėmiau visai tokį, kurio net nežiūrėjau. Vienas per sunkus, antro-užtrauktukas užsikirtinėjo, trečias man per pigus pasirodė, bet lengvas. Ėmiau ketvirtą, nes pagalvojau, gal vis dėl to man airbaltic sumokės ir aš nusipirksiu didesnį už jų duotus pinigus.
Ne, nu nėr kaltų, pati kažkaip susigalvojau. Bet, kad ir kiek mane "manager" bandė įtikinti, kad ji su manim apie tai kalbėjo, užmušk nieko netasimenu. Per tą neatsiminimą, ryt 6-ą iš ryto TUT kak TUT į orouostą. Nes, kaip nuolatinė bailė, bilietus palikau ofise, tai reikia užvažiuoti pasiimti.
Man įkvėpimas užeina vakarais, 2 raportėliai , nu net pati savimi didžiuojuosi, ajajajajaii kokia gera.

kaip.tik.ten del.icio.us pikts

2007.10.07, 18:50

ne, nu tai užknisa, pleasse send, o kad tai jau seniai sent out, rašiau piktą laišką su turiniu, skaitykit, kai gaunate laiškus. o ne į archyvą visus dėkit. Nežinau kaip bus, bet mane užkniso, kai mane kaltina nebūtais dalykais, visai ne 30 atsilieku aš, o netgi cielais manyčiau 15-20.
Šiandien Kaune važinėjausi su mama, aš vertinu jos norą vairuoti, tik mane nervina tai, jog aš turiu būti, tas žmogus, kuris jai padeda prisiminti seniai turėtas žinias. Visai smagu, bet labiau norėtusi jai kokią mažą mašinytę nupirkti, bet visis sako, nebūk durnė, nepirk, nes šitą, jeigu ir sudaužys, tai iš karto į šrotą vešim, o naujos gaila bus. Tikiuosi, ji kaip nors įsibėgės ir galų gale man nebereikės jos vėžinti. Vis dėl to, manau, "Jurginas" turi savo privalumų. Svarbu, kad kiti būtų tolerantiški ir jai atleistų, jei ji kada ne taip ką padarys, juk mokosi, dar ženklą 70 uždėjau, nors 25 metus, jau teises turi, bet pirmą kartą tik dabar rimtai sėdo ir manau, pinigų mėtimas yra su instruktoriais važinėti, jau net pats instruktorius jai liepė, jau užteks, jau galite pati viena važinėti, bet ta jos baimė...... Ir nemanau, kad tai bus Karas Keliuose, ne, ji važiuoja , kai nėra mašinų, Kačerginė-Kaunas kryptimi. Svarbu juk pradėti. Nu kaip man patinka ta mintis, kelionė prasideda nuo mažyčio žingsnelio. Ir kada aš tą mažytį žingsnelį padarysiu.

kaip.tik.ten del.icio.us Bardakėlis

2007.08.24, 11:36

Tai yra taip, gal kas žinote, kaip kovoti su bardakėliu? Atrodo viskas gerai, o žiū, už poros dienų šarangė, varangė bardakėlis ant stalo vėl susirangė. Aš esu netvrakinga, baisiai, bet kaltinu visus kitus nykštukus, kurie naktį ateina ir priteršia. O dar kaltinu kalorijas-kurie yra maži žmogeliukai, naktį siaurinantys drabužius.
O dar šiandien jaučiuosi graži ir iš viso ryšium su ateinančiomis peripetijomis man vis labaiu ir labiau čiuožia galva. Ir dar mano draugai su plaustais šiandien plaukia, tai juk galėjo prieš porą savaičių perspėti, o ne pirmadienį, kai tikrai žinojau, jog negalėsiu. Liūdna, noriu į plaustus.

kaip.tik.ten del.icio.us Yak-42

2007.08.20, 19:27

08.15 vakare neskridom, nes pranešė, jog skrisim, kai praies audra. Kijeve lėktuve sėdėjom apie valandą, arba man pasirodė, bet į mūsų lėktuvą tikrai trenkė žaibas, nes garsas buvo labai garsus. sėdėjau ir stebėjau, kaip žaibai raižė dangų Kijevo orouoste. Pakilom, nuskridom ir viskas. Vienas dalykas kaičiasi, anksčiau bijojau, dabar, kaip su kokiu autobusu važiuoti, nespėjus pakilti užmiegi, atsibundi, kai trinkteli į žemę. Galvojau, niekad nepriprasiu, bet pasirodo priprantama. Žaviuosi, pilotais, kurie nusodina lėktuvą taip, jog net nesijaučia. Kartais atsibundu tik nuo šurmulio. Apie ką aš čia. Aha, apie lėktuvus. Leidausi per Rygą, vakare nuėjau į miestą pažiūrėti fejerverkų, nes fejerverkus parduodančios kompanijos rodė keikviena savo šou. Buvo žiuri, kuri spręs kas per LV nepriklausomybės dieną užims dangų pusvalandžiui. Vaizdas gražus.
Aną savaitę sužinojau gerą dalyką, šiandien jau kitaip, bet nuo to neblogiau. Po truputėli suprantu, kad neprivažinėsiu, noriu savo būsto, bet kur kada ir kaip ieškoti. Kažkaip atrodo, kad kažkas atsitiks ir tas būstas man kažkokiu tai būdu pasitaikys. O gal šiaip nostalgija, nežinau. Važiuoti smagu, kai groja muzika ir tu rėki su ja. Aš mėgstu mašinoje rėkti. Važiuodama į LT visą kelią klykiau, visas dainas, moku nemoku, atsidariau langus ir klykiau kiek turėjau jėgų. Man patiko. Labai patiko. Greičiau jau viskas. Na bet kitą vasarą tai tikrai , tikrai tikrai

kaip.tik.ten del.icio.us Ryga, Vilnius, svadba ir eismo salygos

2007.08.07, 18:01

Sestadieni-vestuves, pusiau prncuziskos, jega, 10000 kartu geresnes, saunesnes ir esnes, nei Paryziuje.
Sekmadieni-Trakai, ir vakare Ryga
Pirmaidenis-Ryga, vakare Vilnius
Siandien-Vilnius nuo 7.00 ir nusikalus, kaip suo
Apie viska trumpai, ilgai bus, kai susigules, tiesa, pas mane yra autoritarizmo pozymiu, ryte keliau abu prancuzus atidarydama langus ir atitraukus uzuolaidas (viesbutyje), sakydama. Kelkit savo subines diedai, nes jus esate Rygoje ir eime ziureti miesto, miegosit prancuzijoje. I ka man buvo pareiksta, jog as tokia ir anokia, i ka as atsakiau eik tu nachui, ir kai jis paklause ka tai reiskia, as isvertus pasakiau, jog tai keiksmazodis
Atsiminti viena dalyka, jokio punktualumo su jais. JO pas juos nera. Del to man nereikia nervintis
Antra-vairoti masina, kai sedi du diedai, suds,nes davus vairuoti vienam, buciau Vilniu vakar pasiekus tik siandienos ryte. Isvada-nusikalus, kai suo, nes penkadieni vel i Ryga, Summer party-vel vairuoti, antradieni i UA is rygos apiat reikes vaziuot -nu sudu sudas as pasakysiu atvirai,

kaip.tik.ten del.icio.us Uztenka

2007.07.12, 17:04

Siandien atsibudau pati nuo savo saapno dainos. Sapne girdejau daina kazkokia apie draugus. As visuomet sapnuose girdziu muzika, muzika pirmas zingsnis i uzsnudima, as isgirstu muzika kazkokia ir opa as jau sapne.
Dar galiu pasakyti, uzteks man skustis, viskas baigiu, nesiskusiu. Viskas pas mane nuo siol bus gerai, kaip pasakysiu taip ir bus, ir uztenka, kad man meluoja zmones, px viskas bus, viskas.......
Cia karstos naujienos is Kijevo, pas juos vel rinkimai, vel ta su kasa issisokineja

Net minties gerti tabletes nebus daugisu, kas as tokia, kad savo nervus gadinciau, viskas baigiu , pradedu is naujo
Jauciu, kad pradedu isimyleti, na ne tai, kad isimyleti, tiesiog faina ir tiek

I used to be perfect, now I am even better

| 1 | 2 | 3 | 4 |