kaip.tik.ten del.icio.us Dievas sukūrė viską, išskyrus kilimą

2013.04.04, 22:22

Liūdna ir labai. Aš buvau tik bendradarbė, kuri žavėjosi Ja. Buvau draugė? Nežinau, gal gera kolegė tiesiog, nes draugai turbūt lankytų dažniau. Kelis kartus lankiau. Ligoninėje, namie, ligoninėje, namie... Per mažai.

Kai būdavo darbe jaučiau Jos stiprybę, dar iki ateinant jai pas mus girdėjau apie Ją ir mąsčiau, kaip turi atrodyti žmogus, kuris gyvena žinodamas, kad serga. Bet, kai atėjo reikėjo laiko suprasti, kad čia tas pats žmogus. Taip, ji atrodė tokia miela, paprasta, optimizmu ir gyvenimo džiaugsmu trykštanti mergina.

Niekad nebūčiau pasakiusi, kad ji turėjus virš dešimt operacijų, kelias chemoterapijas. Ji buvo lyg stebuklas, kuris prieštarauja gydytojų diagnozei. Tiek, niekas dar negyveno.

Labiausiai įstrigo paskutinė operacija, kai ji sėdėdama su drenais nugaroje šypsojosi ir sakė, kad nerealiai laiminga. Aš tikėjau, tikėjau visa širdimi, kad ji išsikapstys. Niekada, niekada ji neminėjo mirties, kalbėdavom apie sapnus.

Tas laiškas Velykų vakare, kad netekome pakeliui į ligoninę išmušė iš vėžių. Apie Ją, ir kitus su tokia liga net filmą sukūrė, kad jis įkvėptų visus. Netikėjau, kad tiek metų gyvenusi, Ji išeis. Gal teisiog metai taip bėgo greitai. Būdavo gerą Ją matyti po ligoninės darbe, nes visą laiką žinojai, vėl nugalėjo.

Dabar youtube pažiūriu treilerį, ji pakalba smagu, tokią ir prisiminsiu. Pirmą kartą gyvenime, palietė mirtis jauno žmogaus, dar buvo per anksti, dar per anskti. Juk medicina visagalė, būtų sukurti vaistai, aš tuo taip tikėjau, kad ji gyvena, nes bus sukurti vaistai padėsiantys sustabdyti nesustojantį augti auglį.

Liūdnuma. . .

 

kaip.tik.ten del.icio.us Kino pavasaris

2013.03.21, 23:14

Leidžiu laiką itin smagiai, lankausi Kino pavasario filmuose, į dieną po vieną.

7 dėžės ir Kvartetas labiausiai patikę.

Rojus: Meilė; Rojus:Tikėjimas du iš vienos serijos.

Sėdim su draugėm foje, o ten ateina kino kritikė ir pradeda.....lailailailai lailaialailai  Rojus: tikėjimas stipru, labai, geriausias iš trilogijos. Aš, kaip nuo "liaudies'' pasakysiu taip, filmas paliko įspūdį, bet tikrai ne tokį, kokį išgirdau. Na bet aš juk ne kino kritikė, man reikia Happy Endo, nežinau ar tai kada nors pasikeis.

Antroji žmona: geras filmas, labai, bet vieši pirmas ir paskutiniai kadrai sukrėtė taip, kad aš filmo negalėjau normaliai stebėti.

Be ryšio (wrong)-filmas toks, koks pavadinimas. Aš labai norėčiau pakalbėti su kino kritikais, paklausti, ką aš ne taip žiūriu, gal aš pro šoną žiūriu ir nepastebiu, dėl ko tokį filmą reikia kurti. Supratau, kad ironija, bet sunkoka man su tokias filmais.

Šventasis ketvertas ir Rojus: Meile abu apie seksą, viena apie Čekiją, o kitas apie Keniją.

 

Dar į 111merginų, Savižudžių krautuvėlė, ir Stokeriai, gal Kaune suspėsiu.

kaip.tik.ten del.icio.us .

2012.05.22, 22:47

Ne, vistiek aš faina, tas mano nenoras išeinant pažiūrėti į veidrodį daro savo. Daro ir padaro, aš tai galvoju, kad aš faina ir net labai, o kiti... Net nežinau ar kas suprato kas ten buvo:)

Klaipėdoje faina, tik įdomu ar ir gyventi čia būtų taip pat fainai.

ir jo.... pasiilgstu aš tų laikų, kai skraidydavau į UA. Labai pasiilgstu.

kaip.tik.ten del.icio.us antraštė

2011.12.24, 18:09

Perskaičiau, ir pagalvojau, tai kaip fainai, kad čia mūsų šventė. 

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lklimka-kuciu-nakties-tradicija-pasaulyje-turi-tik-lietuviai-ir-lenkai.d?id=53346213

kaip.tik.ten del.icio.us No kia

2011.12.19, 21:37

Tai štai, turiu bėdą su savo Nokia E5. Nuėjau šiandien specialiai į Nokia saloną, esantį vokiečių gatvėje. Dabar jau burnosiu  ir jau tikrai.

Įeinu, žmogas už prekystalio, sakykim "JIS'" nė krust. Į mane jokio dėmesio nekreipia, na gerai sakykime, aš mėgstu kai į mane kreipiasi ir gal čia puikybė.  bet.... kur jų suinteresuotumas? Atėjęs buvo ir dar vienas interesantas, "JIS" nepakėlė akių tik niaukt numykė atsakymą.

Aš ateinu į Nokia saloną, kad man padėtų išspręsti problemą, bet PC vidus yra svarbiau, nei klientas. Oho, kaip aš užviriau visa. Nu chamas ir ne kitaip, kelis kart aš paprašiau, kad gal gali imti mano telefoną ir padaryti... NE. Ne ne ir ne....Galų gale gaunu ant lapuko telefoną, kuriuo turiu skambinti. Bet jam mano problemos buvo svetimos ir pan. reikėtų jį siųsti į klientų aptarnavimo kursus.Aš tikrai, jei pas mane ateitų klientas, bent jau pasisveikinčiau ir atsistočiau ir bent jau pavaidinčiau, kad man įdomu.

Jei man reikia pvz kompe perinstaliuoti programą, man juk nesiūlo perinstaliuot Windowsų?

Tai... artėja Kalėdos ir ... GALŲ GALE, nuo manęs nuėjo JUODAS MĖNULIS. Na dabar tai jau prasidės....

kaip.tik.ten del.icio.us Barcelona

2011.11.28, 21:52

Tai štai, buvau Barcelonoje.  Gražu ir šilta. Visi matė, kad užsienietės, nes trumpom rankovėm buvom. Pasiėmiau autobusiuką, beveik viską mačiau.  Kitą kartą tai jau tikrai viską apžiūrėsiu, įskaitant VISUS muziejus.

Mano dvi kolegės labai bijojo skristi, dar niekada man neteko patirti tokių nuotykių, kai šalia sėdi dvi taip bijančios, kad nuolat klausinėjo: Agne, o tau lėktuvas gerai kyla? Ar tau atrodo, kad čia normalūs garsai? Viskas ten gerai, bet kai šalia tokios baimės, tai tikrai ne itin malonu  buvo skristi.

Jau kitą kartą, tai tikrai viena sėdėsiu.

Be to, suradau restoraną, kur prieš du metus su vengru kolega vakarieniavom, bet kadangi mano dabartinėms kolegėms nepatiko interjeras ir taip, kaip atrodė ta zabiegalkė, jos nesusigundė ir mes ten neužsibuvom. O man vis dar tas aštunkojų skonis niamu niamu niamu.... Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, keptas paprikėles ragavau orouoste.

Ir jo... pasivaikščiojus parduotuvėse supratau, mano lofte, bus šviesu ir ryšku. Geltona, oranžinė, raudona, žalia ir pan. JOkių juodų ir rudų, tik ryškios spalvos. Na gerai, jei bus butas, tada būsiu gal kiek santūresnė.

Ir jo, širdelę skauda ir labai. Ir žinau, kad nieks kits čia nekalts mergužėle tu pati... bet taip abidna, scenarijus kartojasi identiškai. Bet juk neprarandu vilties, viskas juk turi būti geryn ir geryn. Neįmanoma, kad aš esu tik tarpininkė, atsisakau patikėti, kad mano karma tokia.

Viskas vis geryn ir geryn...

kaip.tik.ten del.icio.us Flintas

2011.08.24, 23:44

Flintas, tai žurnalas skirtas vaikams, kuriame pilną kryžiažodžių, vaikiškų anekdotų ir žaidimų.

Man kylą klausimas ar toks kryžiažodžio klausimas yra etiškas?

Kaip kalėjimas kalinių kalba?

Na gal aš nieko nebesuprantu.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »