kaip.tik.ten del.icio.us Kino aus Deuchland

2007.10.02, 11:02

Tikras gėris yra ta vokiškų filmų savaitė, kuri dar tebevyksta Coca-cola Plaza kinoteatre. Žiūriu ir džiaugiuosi, niekada nebuvau didelis vokiško kino mėgėjas, dabar pradedu suprasti kodėl. O gi todėl, kad beveik nieko nebuvau matęs, gal tik jau klasika tapusį "Beldžiant į Dangaus vartus", kuris tikrai įstrigo kažkur giliai giliai. Visa kita vis pro šalį praslysdavo. Tai ką rodo dabar, vokiškų filmų savaitėje, yra taip įdomu ir miela, kad iškeičiau eilinę savo kelionę į Rygą į vakarinius pasisėdėjimus kino teatre. Pasakiau, kad turiu daug daug reikalų namie :)
Ko trūksta prie visų šių vokiškų filmų, tai gero bavariško alaus, kitą kartą galėtų atsivežti. Juk ir Oktoberfiest ne taip seniai buvo, tikrai turėjo likti viena kita statinaitė. O gal čia mane taip kelionės į Miuncheną paveikė, gal viską vertinu pro bokalo stiklą, gal viskas nėra taip puiku. Patys pažiūrėkit.

kaip.tik.ten del.icio.us Planet terror & Death Proof

2007.08.03, 13:12

Įdomu, kada R.Rodriguez ir Q. Tarantino sukurs filmą, kuris bus sumaltas į miltus ir kritikų ir žiūrovų, ir dar prie viso to bus nepelningas. Aišku, kai filmas kainuoja tik 25mln USD, ir kai tokie režisieriai, tai vis tiek ateis kokie 50mln personų pažiūrėti, net jei viso pasaulio kritikai rėks, kad paskutinis darbas visiškas mėšlas. Dėl Planet Terrror, manau rėkia ir tie ir tie, bent jau akcijos Rodrigeso tikrai turėtų kristi kuriam laikui žemyn, kas dėl Death Proof, tai situacija mano atveju buvo unikali. Būna, kad žmonės ploja po filmo, ar net po geros scenos, bet kad 100 žmonių rėktų PAKARTOT, PAKARTOT, nemačiau seniai. Filmo, deja, nepakartojo, todėl teko dar kartą nueiti ir pažiūrėti, ar tikrai jis toks geras. Abu filmai unikalūs bent jau tuo, kad oskarų tikrai negaus, nebent mane įtrauks į kopmisiją... Two against the World, frazė kuri gali tapti kultine bet kurio žmogaus, laikančio rankoje 45 kalibro magnumą.

kaip.tik.ten del.icio.us La Tigre e la neve

2006.04.21, 15:07

Kai norisi šypsotis, reikėtų pažiūrėt. Po to viskas gražiau atrodo ir saulė skaistesnė ir lietus šiltesnis. Dar viena svari priežastis mylėti italiją ir neapkęsti amerikos. Dar vienas postūmis mylėti.

kaip.tik.ten del.icio.us Hostel

2006.04.07, 08:58

Vakar žiūrėjau tokią žmogaus baimės ir kančios tragediją -"Hostel". Nelabai tikiu, kad Q. Tarantino čia buvo vienas pagrindinių kūrėjų, nu galva niekaip neišveža. Šiaip tai pagrindinė mintis po tokio kino, ką norėjo E. Rothas arba Q. Tarantino pasakyti, aš nesupratau. Baisu buvo normaliai, dabar kine ranką nupjauti tas pats, kas valgyti nešvariom rankom. Bet vienas momentas buvo tikrai geras, rodo kaip merginai akies obuolys išteka, pasižiūriu į šalia sėdintį žiūrovą, tas blyn visas baltas. net šviečia patamsy, rankos įsitvėrę į atlošus, kojos ištiestos kaip leidžiantis amerikietiškais kalniukais, žodžiu labai prastai atrodė. O kai kankinami personažai pradėjo iš skausmo vemti, galvojau, kad tas pats prasidės ir salėj. Neprasidėjo. Bet kai filmas baigėsi, daug kas iš savo vietų nesikėlė tol, kol šviesos neįjungė. Šiaip nesupratau kam tokį filmą daryt ir rodyt, gal Jūs galit pasakyt?