kaip.tik.ten del.icio.us Marconi dievas

2007.10.17, 20:02

Paskutines tris dienas praleidau konfiguruodamas naujus gautus žaisliukus iš Marconi-Ericsson, taip po 10 valandų per parą. Ne aš vienas, dviese trise praktiškai. Kai visi nuleido rankas ir paaiškėjo, kad naujo žaislo niekas nesukonfiguruos, parašiau laiškus į supportą ir pradėjau dar kartą visą žaidimą nuo pradžių. Labai jau nenoriu aš atsakinėti į tuos standartinius klausimus, ar jūsų routeriui maitinimas įjungtas, ar laidai nekreivi, ar lemputės žalios žaliai dega. Kaip sakoma, būtų gerai jeigu būtų manualas, tai gal ir greičiau viskas įvyktų, bet ši kontora kaip ir panašios konfiguravimo mokina apmokymuose, konfiguravimo manualų taip paprastai neduoda. Išgraužkit, viskas ore. Be jokios pagalbos, tik intuicija ir patirtis, svarbiausia, kad supratau kaip veikia ir kodėl taip o ne kitaip. Esu žiauriai patenkintas savimi, savaitę galėsiu vadintis MARCONI dievu Lietuvoje.
Blogiausia šitoje situacijoje yra žinojimas, kad jeigu nebūtų pavykę, tikriausia būtų tekę trenktis į Italiją mokintis, dabar gi atia Italija iki pavasario.

kaip.tik.ten del.icio.us Druskinieki

2007.10.10, 13:15

Kuprinė sukrauta, nepamiršta įsidėti Torres 10* buteliuko, šiandien pajudame į taip vadinama Komandos formavimo renginį, paprasčiau Teambuildingą. Šį kartą viskas turėtų būti paprasta, jokių paskaitų apie finansus, efektyvų laiko panaudojimą, tiesiog daug gero laiko skirto pažinti dalelytę rytų kultūros. Pagrindinis akcentas - KENDO, taigi gausiu į rankas bambukinį kardą ir galėsime išsikrauti vyras prieš vyrą. Reikia prisiminti visas tiesas, perskaitytas apie samurajų kovos menus, kažkaip paskutiniais metais po ranka pakliuvo pora knygų būtent apie tai. Su samurajų filosofija įmanoma laimėti visas kovas, nes pagrindinė idėja yra tokia: jeigu abejoji, nukirsdink, sudvejojęs patapsi bailiu, ir gėdą galėsi nusiplauti tik persirėždamas sau pilvą. Jeigu nukirsdinsi nekaltą priešininką, Tu tiesiog suklysi, ir klaidą galėsi ištaisyti puldamas į priešų būrį ir tuo įrodydamas begalinę savo drąsą ir ištikimybę savo šeimininkui. Tikras samurajus nepralaimi, jis tiesiog garbingai žūva susikovęs su stipresniu priešininku. Anyway, su Kendo filosofija dar nesu susipažinęs, bus puiki proga. Mano rankos pasiilgę kardo, nelaikiau jo nuo trylikos metų, kai buvo rodomos pirmosios Robin Hudo serijos. Tada gatvės kovose būdavau Uylas, toks vienas herojus, gerai valdantis būtent kardą. Kita vertus, neseniai išbandžiau kaligrafiją, dėstytoja sakė, kad esu labai meniškos sielos žmogus, ir vargu, ar galėčiau būti šaltakraujis karys žudikas. Vis gi pora galvų labai tikiuosi nukirsdinti :) Jeigu ir nepavyks daug nukirsdinti, trys dienos gaiviame druskininkų pušų ore turėtų atpirkti nesėkmes kovose.

kaip.tik.ten del.icio.us Rumunija, Bucharestas

2007.09.29, 21:53

Paskutiniu metu darbe nieko tik ir neveikiu kaip varinėju iš vienos vietos į kitą, paskutinę savaitę pasisekė nulėkti į tokią įdomią šalį - Rumuniją. Gaila, kad tik porai dienų, ir tik į Bucharestą. Ką mes žinome apie tą šalį? Jie jau EU, ten apie 22 mln. gyventojų, daugiausia čigonai ir žinoma ponas gerasis piktasis Drakula. Viskas taip ir yra. Patiko pačių rumunų pasakymas kiek žmonių gyvena sostinėje, taip sakant nuo dviejų iki keturių mln, kas suskaičiuos tuos čigonus :). Apie 200 000 vienu metu važiuoja savo mašiniukais, įsivaizduokit kokie ten kamščiai. Vilniuje tikras rojus po to. Miestas žiauriai nuskurdintas ir stipriai reikalauja remonto. Viskas. Dabar intensyviai tai ir vyksta, visur pilna statybų aikštelių, kyla nauji namai, pirmą dieną gavome pasiūlymą nusipirkti antrus namus atostogoms Rumunijoje. Kodėl ne, oras puikus, juodoji jūra, puikus oras ir kalnai. Mane atbaidytų tik patys žmonės, man jie nelabai gražūs ir gana piktoki, gal derėtų sakyti emocingi. Čia reikia priminti kad Italija vis dar mano Favorite, taigi emocingus žmones aš mėgstu, tik čia kažkaip kitaip viskas. Sex turizmas klesti taip, kad mums dar toli toli. Važiuojant jau pirmą vakarą taxistas pasiūlė nuvežti į klubą pas mergas, tipo ko jums ten viešbuty sėdėt. Čia dar nieko, bet kai vakare sėdint viešbučio bare ir barmenas pasiūlė merginų iškviestm kad liūdna nebūtų, tai jau buvo linksma. Apie pasivaikčiojimą centrinėmis aikštėmis tai vakare tai nėra ką ir klausti, bent kelis kartus suteneriai priena ir siūlo bruka, tipo jūs ką impotentai kad jums nereikia mūsų merginų. Šį kartą sexturizmas nebuvo mūsų kelionės tikslas, tai susilaikėm ryžtingai ir nesvyruodami. Kas ten važiuos, ryžtui "numušti" derėtų prisiminti vieną faktą, kad Rumunija pirmaja EU pagal ŽIV infekuotų skaičių. Tai ką čia mes apie tą Rumuniją norėjom pasakyt... Skaityti plačiau

kaip.tik.ten del.icio.us 3G

2006.05.02, 14:22

Padarėm naują tinklą, umcą, kaip patys vadiname. ta proga išrašė telefoną palaikantį 3G. Svaigstu. Stabilus greitis namie 400bps. Filmam pūsti, aišku, ne kas, bet webui vartyti geriau nereikia. Dabar esu 5 kartus greitesnis nei anksčiau. Smagu.

kaip.tik.ten del.icio.us Komandiruoteje

2006.04.12, 01:52

Šeštą valandą sėdi šaltoje mašinoje ir važiuoji, važiuoji, vairuoti nereikia, kartais numiegi. Dešimtą ryte jau esi vietoje, tempiesi savo įrankius į 120m aukštį, eilinį kartą pasižiūri į nuostabius Rygos peizažus iš aukšto ir eini sukti varžtų ir tempti kabeliukų. Važiuoji į kitą objektą, lipi į kokius 25m, pasižiūri į naujus vaizdus, pagalvoji kad gražu, bet fotiko vistiek neišsitrauki, galvodamaas, kad tikrai ne paskutinį kartą, ir vėl eini sukti varžtų ir kabeliuoti. Inžinierius. 4pm, pradedi vis intensyviau galvoti apie alų, dirbti darosi neįmanoma, lipi žemyn ir važiuoji viešbutin. Viešbutyje yra nereali galimybė paplaukioti baseine su tikru baltijos jūros vandeniu, viskas įskaičiuota į kambario sąskaitą, nepasinaudoti neįmanoma. Po to žiūrėjimas į jūrą, ėjimas vakarieniauti ten, kur kepa skanų šašlyką, pora boselių alaus, viskio taurė grįžus (rytoj reikės intensyviai dirbti), skanus miegas mikštoje lovoje. Ir už tai moka algą, plius komandiruopinigiai. Namo grįšiu pailsėjęs morališkai ir nusikalęs fiziškai, tą ir reikėjo padaryti. Neblogas darbelis. Inetas nemokamai, tiek daug šiam vakarui.

kaip.tik.ten del.icio.us Svaros diena

2006.03.17, 21:25

Penktadienis. I darba ateinu nusiteikes labai pakiliai, zinau kad iki pietu bus ramu. Po pietu paskambins kokie 5-6 inzinieriai nusiteike pabaigti tai ka siaip jau turejo padaryti ketvirtadieni. Kadangi jie nusibelde i skirtingus tolimus Lietuvos arba Latvijos uzkampius, teks sedet iki velumos kol jie viska pabaigs ir laiminingi arba ne vaziuos namo. Po pietu galvoju pasiplaut, labai jau oras lauke malonus. Sedim su kolegom, snekuciuojames, geriam rytine arbata arba kava, ziurim po paskutinius langus i tekancia saule. Musu darbe nusprende pagaliau uzmuryti visus langus, saugumo sumetimais. Cia ne tam, kad mes nepabegtumem, bet kad koks piktas zmogus pro langa neimestu molotovo kokteilio ir visos irangos nesupalintu. Gyvensim kaip bunkery ateity, bet taip reikia. Ten kur mes sedim zadejo palikti kelis langus, gal netgi be grotu.
Ateina kazkaip keistai nusiteikes bosas, ir pareiskia, kad siandien reiketu issivalyti kompu klavas, nes jos jam neestetiskai atrodo. Siaip jos istikruju taip ir atrodo, tiesiogjos visu, o tas kas visu kartu ir niekeno. Trise imames darbo. Darbas kaip ir reikalingas, taciau beda ta kad mes managinam devynis kompus, plius dar asmeniai, taigi darbo iki pietu. Puse puslitrinio butelio spirito sueina per pusvalandi, serveteliu purvinu pilnas viedras (siuksliadeze), klavos blizga. Ispradziu galvojom isrinkinet klavas, paskui persigalvojom. paemem siurbli galinga su spec antgaliu, susiurbem viska kas siurbesi, paskui, spirite mirkytos serveteles, trinti, trinti, zodziu gavosi viskas super, nors uztrukom pora valandu. O chebra is kitu skyriu subego, foktika, pasiepia, kazkaip durnai elgiasi. Po tokios profilaktikos nusprendem kad dirbti su tokiom svariom klavom yra nuodeme, taigi isejom visi pietaut. Penktadienio proga subaubem po boseli alaus. Grizom atgal, valdymo roome toks kvapelis nuo spirito, atrodo, kad kas gere is vakaro. Nusprendem kad dirbti tikrai negalima. As nusprendziau, kad laikas susitvarkyt savo spintas. Musu spintose daug vienodu dezuciu su skirtingu turiniu viduje, nors pati dezute vienoda. Jokiu uzrasu, arba jie klaidingi. Anksciau kai ko reikia imdavai iseiles ir atidarinedamas ieskodavai. Taigi emiau ir suleiblinau viska, plius dar sudeliojau tvarkingai ir failus visus apie dezuciu turini atnaujinau. Uztrukau dar kelias valandas. Skambina stebetinai mazai, pagalvoju kad namo eiti dar anksti, prisedu prie kompo ir viska ka imanoma uzbackupinu. Seniai nedarytas labai reikalingas darbas. Per mano gyvenima prireike tik viena karta, bet tas kartas galejo but ir lemtingas, zodziu kai prireikia backupo ir jis yra, ir dar nesenas, yra didelis geris.
Penkta valanda, einu namo. Pagalvoju, kad diena buvo labai gera, ziauriai efektyvi, nuotaika gera, visiskai jokio nuovargio. Viskas blizga, nusisypsau prisimines piktaja valytoja, vargse tikriausiai susimetis atejusi. Siandien padaryta labai daug, o ir darbas matosi vos pro duris izengus. Pagalvoju, ar del to vertejo mokytis inzinerijos. Nes kai dirbi savo kasdienini, truputi inzinerini darba, tai dazniausiai ir iseini namo nusikales, visa diena taipines kompe kazka, pliurpes telefonu pora valandu, ir jei kas paklaustu, ka siandien darei, dar ir pagalvot reikia, ka as istikruju siandien dariau. Gal laikas keistis? Paskutinis sakinys is kalnapilio reklamos, taip, taip, nieko nepadarysi, knaipej kur pietaujam, kitokio neipila.

kaip.tik.ten del.icio.us Darbe po ilgų atostogų

2006.02.20, 10:45

Sėdžiu darbe po trijų mėnesių pertraukos ir skaitau emeilus. Spamas, spamas, visiškas spamas, o exchange serveris vis siunčia siunčia. Šilta, tylu, ramu, pirmadienįs, po truputį renkasi žmonės. apsižiūrinėju kas naujo, išesmės nieko, bet šiaip viskas kitaip. Iškarto gavau užpildyti ataskaitą apie savo žmogiškųjų ir darbinių savybių pasikeitimą metų eigoje, skaitau kokos buvau prieš metus pagal įvairius vertinimo kriterijus ir bandau įrašyti koks esu dabar. Rašyti reikia protingai, jei nepasikeitei, labai blogai, algos nepakels, jei pasikeitei labai, dar blogiau, duos per galvą kad žinotum. Paskui dar reikės gražiai suformuluoti ką veiksiu ateinančiais metais, rašyti kad just dirbsiu, negalima, reikia parašyti taip, kad visi o ir pats suprastum už ką pinigus moka. Žodiu, bus ką veikti. Telefonas įnirtingai tyli, gerai. Reiks išsivirti arbatos ir paspoksot pro langą, gražu.