kaip.tik.ten del.icio.us What next?

2006.01.17, 01:23

Šiandien atėmė mano tarnybinę mašiną. Mano vienintelę mašiną, kurią turėjau šiuo metu, mano Renault Megane 1.6, kurią tikrai pamėgau. Teisiog generolas pasinaudojo proga. Taip vadinama kaštų mažinimo programa pagaliau palietė ir mane. Viskas būtų normaliai, nu bet šitaip... tada kada žmogus nepaeini, kada ketini grįžti į darbą, nes žinai, kad galėsi važinėti į darbą, į parduotuvę pats nuvažiuoti ir pan, sužinai, kad dėl susidariusių nepaprastų aplinkybių mašina yra paima firmos reikmėms. o ir sužinai apie tai ne iš generolo, ne iš tiesioginio vadovo, bet iš paprasčiausių pletkų...
Vat tokis tas gyvenimas, o aš dar skundžiausi, kad niekas iš firmos valžios nepaskambina, nepasiteirauja, kaip aš sveikstu... daugiau nebesiskūsiu, na bent jau tris ateinančias dienas.
Dabar man įdomu, ar neišgaruos mano drąsa pasakyti grįžus generolui tai ką privalau pasakyti? Tą drąsą tirpdo atsakymo žinojimas.
O pasisakymas turėjo būti toks:
"Ką, klausiate kaip man sekasi? Pasakysiu atvirai, jei per du mėnesius nesuradot vienos minutės laiko man paskambint ir pasiteiraut, tai leisiu sau neatsakyt į šitą klausimą, tai visiškai nesusiję su mano darbu. Ir prašyčiau ateity šito manęs neklausinėt."
Yra ir kitas pirmų žodžių generolui variantas, bet jis nebus ištartas bent iki tol, kol nestovėsiu ant dviejų kojų, ir kol naujas darbdavys manęs nelauks.
Šiaip kas manęs nepažysta, tai mano kontora visai ne militaristinė organizacija...deja pagarbą tenka atiduot kas rytą, kas bjauriasia, nebūtinai generolams.