kaip.tik.ten del.icio.us Batai

2007.11.05, 11:35

Jeigu šiandien sutiksite mane kur nors gatvėje ir aš būsiu apsiašarojęs ar tiesiog liūdnai piktas, negalvokite kad mane taip paveikė vėlinės, nemanykite kad aš pamečiau piniginę su aukso puodą laimėjusiu loterijos bilietu, niekas manęs neprimušė ir kitaip nenuskriaudė. Tiesiog aš nusipirkau naujus batus ir dar pirmadienį juos apsiaviau į darbą. Bėda ta, kad tai normalūs klasikiniai vyriški batai, ne sportiniai bateliai, kokius nešioju paskutinius kokius šešis metus. Jau buvau pamiršęs TĄ baisų jausmą, autis naujus batus, nesvarbu kokie jie patogūs, nesvarbu kad pripurškiau minkštinančių stebuklų, pirmos dvi savaitės paliks ryškų pėdsaką mano grimasoje, aš su naujais batais. Gerai, kad darbe šilta ir galima sėdėti su kojinėmis :) Ta proga atsisakiau ir pietų, pataupysiu naujiems sportačiams.

kaip.tik.ten del.icio.us Nauji metai

2007.10.26, 10:56

Vakar dieną pradėjau ilgą ir labai pavojingą sveikatai naujametinių vakarėlių šventimo maratoną. Tikiuosi Naujų Metų sulauksiu gyvas ir dar norėsiu kažko. Nes po vakar norisi tik arbatos ir į miegelius pas paduškaites.

kaip.tik.ten del.icio.us Marconi dievas

2007.10.17, 20:02

Paskutines tris dienas praleidau konfiguruodamas naujus gautus žaisliukus iš Marconi-Ericsson, taip po 10 valandų per parą. Ne aš vienas, dviese trise praktiškai. Kai visi nuleido rankas ir paaiškėjo, kad naujo žaislo niekas nesukonfiguruos, parašiau laiškus į supportą ir pradėjau dar kartą visą žaidimą nuo pradžių. Labai jau nenoriu aš atsakinėti į tuos standartinius klausimus, ar jūsų routeriui maitinimas įjungtas, ar laidai nekreivi, ar lemputės žalios žaliai dega. Kaip sakoma, būtų gerai jeigu būtų manualas, tai gal ir greičiau viskas įvyktų, bet ši kontora kaip ir panašios konfiguravimo mokina apmokymuose, konfiguravimo manualų taip paprastai neduoda. Išgraužkit, viskas ore. Be jokios pagalbos, tik intuicija ir patirtis, svarbiausia, kad supratau kaip veikia ir kodėl taip o ne kitaip. Esu žiauriai patenkintas savimi, savaitę galėsiu vadintis MARCONI dievu Lietuvoje.
Blogiausia šitoje situacijoje yra žinojimas, kad jeigu nebūtų pavykę, tikriausia būtų tekę trenktis į Italiją mokintis, dabar gi atia Italija iki pavasario.

kaip.tik.ten del.icio.us Druskinieki

2007.10.10, 13:15

Kuprinė sukrauta, nepamiršta įsidėti Torres 10* buteliuko, šiandien pajudame į taip vadinama Komandos formavimo renginį, paprasčiau Teambuildingą. Šį kartą viskas turėtų būti paprasta, jokių paskaitų apie finansus, efektyvų laiko panaudojimą, tiesiog daug gero laiko skirto pažinti dalelytę rytų kultūros. Pagrindinis akcentas - KENDO, taigi gausiu į rankas bambukinį kardą ir galėsime išsikrauti vyras prieš vyrą. Reikia prisiminti visas tiesas, perskaitytas apie samurajų kovos menus, kažkaip paskutiniais metais po ranka pakliuvo pora knygų būtent apie tai. Su samurajų filosofija įmanoma laimėti visas kovas, nes pagrindinė idėja yra tokia: jeigu abejoji, nukirsdink, sudvejojęs patapsi bailiu, ir gėdą galėsi nusiplauti tik persirėždamas sau pilvą. Jeigu nukirsdinsi nekaltą priešininką, Tu tiesiog suklysi, ir klaidą galėsi ištaisyti puldamas į priešų būrį ir tuo įrodydamas begalinę savo drąsą ir ištikimybę savo šeimininkui. Tikras samurajus nepralaimi, jis tiesiog garbingai žūva susikovęs su stipresniu priešininku. Anyway, su Kendo filosofija dar nesu susipažinęs, bus puiki proga. Mano rankos pasiilgę kardo, nelaikiau jo nuo trylikos metų, kai buvo rodomos pirmosios Robin Hudo serijos. Tada gatvės kovose būdavau Uylas, toks vienas herojus, gerai valdantis būtent kardą. Kita vertus, neseniai išbandžiau kaligrafiją, dėstytoja sakė, kad esu labai meniškos sielos žmogus, ir vargu, ar galėčiau būti šaltakraujis karys žudikas. Vis gi pora galvų labai tikiuosi nukirsdinti :) Jeigu ir nepavyks daug nukirsdinti, trys dienos gaiviame druskininkų pušų ore turėtų atpirkti nesėkmes kovose.

kaip.tik.ten del.icio.us Mėnulis ir aš

2007.10.09, 22:45

Aš ir mėnulis. Mėnulis ir aš. Ieškau bendrų kampų, kraštinių, gal net ašių, už kurių galima užsikabinti ir suptis. Kaip su sūpynėmis, arba, kada mėnulis būna visai jaunas, galima tiesiog ant jo užsilipti atsisėsti, ir suptis, suptis, o aplinkui tiek daug žvaigždžių. Juk taip dažnai būtent tokį mėnulį mes įsivaizduojame. Tačiau šį kartą mane domina kita mėnulio fazė, taip taip, Pilnatis. Ne dėl tų visų istorijų kurių pilnos knygos, pilnas internetas, pagaliau visų mūsų galvos. Pilnatis, pasakysite Jūs, tai pamišimas, vampyrai, vilkolakiai. Gal vyksta ir tai, nežinau, nesusidūriau. Dabar Pilnaties dažniausiai laukiu su nepagrįstu linksmumu, nes jaučiu labai stiprų jo poveikį mano asmeniui, ypač tai akivaizdu būna, kai apsvarstau, kas su manimi vyko paskutinį mėnesį ar pusę metų. Visada turėjau mažą gerą velniuką viduje, visada sėkmingai jį tramdau, leidžiu jam tiek, kad būtų linksma man ir neskaudu aplinkiniams. Deja, pilnatis visiškai atima šitą teisę, viskas vyksta kitu ritmu ir kitoje erdvėje. Jeigu paskaitysime straipsnius, nagrinėjančius pilnaties poveikį žmogui, visur rasime tą pačią išvadą: mėnulis yra vampyriškas žmogaus atžvilgiu. Mėnulis pilnaties metu suteikia žmogui papildomų fizinių galių tik tam, kad šis išeikvotų maksimaliai dvasinės energijos. Pavartykime kalendorius, kiekviename iš jų rasime užuominų, kad Pilnaties metu derėtų susilaikyti nuo kūniškos meilės, nes seksas gali būti per daug pašėlęs, gali jums kainuoti per daug karmos taškų, kaip dabar madinga sakyti. O kalendorius sudarė tikrai ne vakar, gal dabar daug nusirašinėjimo, tačiau išminties iš patirties čia atmesti negalima. Kodėl apie visa tai rašau, kodėl galvoju yra paprastų paprasčiausia priežastis, tiesiog aš iš pilnaties jaučiu sklindančią energiją, aš jaučiuosi žymiai daugiau gaunąs nei atiduodąs. Visai nesvarbu, ką aš veikiu, tiesiog viską padarau žymiai geriau ir įdėdamas minimaliai pastangų. Ir viskas vyksta tartum savaime, tartum mano lūpomis kalbėtų kažkas kitas, šypsotųsi ir akimis žaistų mažas velniukas. Jeigu su kolegomis deramės dėl darbinių reikalų gaunasi puikus rezultatas, jeigu pirmą kartą sutiktą merginą kvieti išgerti taurės vyno, viskas taip ir vyksta kaip norėtųsi. Jokio pamišimo, jokios sumaišties tomis dienomis, tiesiog papildomas nenutrūkstantis gerosios energijos srautas plūstantis į mane, tiek daug šypsenų veide ir juoko akyse. Gal tai ir yra tikrasis pamišimas, neteisingai mano suprantamas, tiesiog aš jį pavadinsiu geruoju pamišimu ir pasistengsiu jo neprarasti. Pilnatis gi būna kiekvieną mėnesį.

kaip.tik.ten del.icio.us Ko gero gražiausias eilėraštis pasaulyje

2007.10.09, 17:55

Kažkaip paskutinę savaitę vaikštau ir deklamuoju sau po nosimi šį V.M. Putino eilėraštį, ypač antrą stulpelį, taip užstrigo, kad sukasi sukasi. Ir nekokia daina, bet būtent šitos eilutės. Prisimenu, kai pirmą kartą perskaičiau šitą eilėraštį, nepatikėjau, kad žmogus gali taip taikliai ir gražiai parašyti...

Tyli naktis, šviesi rudens naktis,
Skambi kaip dainiaus kankliai šilkastygiai,
Pilkus laukus, ir pievas, ir girias
Užliejo sidabru taip lygiai lygiai.
Vėlai nuklydau aš į tuščią lauką
Tavim pasigėrėt, gilus dangau.
Pakėliau veidą į žvaigždėtą aukštį –
Ir tartum lašas jūroj išnykau.
Ir nežinau, kad šioj buities kelionėj
Minu vien žemės tremtinio takus,
O mano džiaugsmas, poilsis ir laisvė
Toli, kaip aukštos žvaigždės ir dangus.
Ir nežinau, kad ryt ir vėl su saule,
Ant veido užsimovęs margą kaukę,
Žingsniuosiu, kaip lig šiol, į šviesų rūmą,
Kur nieks manęs nei sveikina, nei laukia.
Ir nežinau, kad visos mano dienos
Bus be vilties skausminga vienuma,
Kur mano siela kaip nyki liepsnelė
Klajos, dangaus žvaigždėto laukdama.
Tyli naktie, šviesi rudens naktie!
Tau daug yr žiburių dangum spindėti,
O man širdis viena, tyli, liūdna:
Tau šviesti ir spindėt, o man mylėti

kaip.tik.ten del.icio.us Pozityvas apie vyrus

2007.10.05, 16:41

Mylinčios akys mato žmoguje daugiau, negu nemylinčios...
Citata iš Delfi :) Gerą staipsnį įpliekė O. Lapinas "Grąžinkime vyrus namo". Tikiuosi, kitą savaitę sulauksime straipsnio Išvarykime moteris į lauką.

kaip.tik.ten del.icio.us Kaip bankas gali sugadinti nuotaiką

2007.10.03, 13:15

Šiandien žiauriai sunervino Hanza bankas su savo debiliškais reikalavimais aptarnauti klientus tik su pasu ar naujo tipo vairuotojo pažymėjimu. Žinojau tokį dalyką, tiesiog esu auksinis jų klientas, o ir įrodymų, kad aš esu aš turėjau daugiau negu reikia. Kas pikčiausia, atsisakė be paso padidinti ir Hanzanet'o piniginių operacijų sumas. Deja, parodyti kur parašyta juodu rašalu ant balto popieriaus, kad yrta taip kaip sako ir nesugebėjo. Teko per visą miestą varyti pasiimti paso, žiauriai sunervino. Gerai dar, kad nepasiūlė gyvybės draudimo išeinant.
Dar buvo minčių paskolą persivest į Hanzą, daugiau tokių minčių nebeliko. Beje, darbuotojo pažymėjimas beveik padėjo, vos vos. Vis dėlto kaip mums dar toli iki tikrosios Europos, gaila žiūrėt.
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |