kaip.tik.ten del.icio.us pats prasmingiausias straipsnis

2010.08.05, 12:53

Monkeys hate flying squirrels, report monkey-annoyance experts

 

tiesa, niekaip nesugalvoju kokia auditorija galėtų skaityti tai.

kaip.tik.ten del.icio.us prison break s04e01

2008.09.04, 10:27

tiesą sakant pradeda "užknisti" šitas serialas.

Jau s03 tampė nervus (blogaja prasme), kad viskas rodoma be detalesių paaiškinimų, su pritemptais epizodais ir nerodant įvykių, kuriuos sunku būtų logiškai paaiškinti.

s04 jau nebesivargina iš vis ką nors aiškinti, įvykiai krenta kaip iš dangaus. Praktiškai "pritempti", kad sukurt kažkokią intrigą. Scenarijus darosi nuspėjamas. Veikėjai baigia prarasti savo charakterius (buliai virsta viščiukais). Ir iš vis serialas prarado savo žavesį, kai iš nieko sukuriama intriga, ir tam nereikia globalinių abstrakčių uber-sudėtingų ir neįmanomų faktorių.


Šiandien laukia s04e02, just-in-case patikrinti, ar beverta šį serialą žiūrėti..

kaip.tik.ten del.icio.us acme cleaning wipes

2007.10.02, 08:17

Ar žinot kam labiausiai tinka Acme Cleaning Wipes drėgnos servetėlės monitrių ekranams valyti? Ogi šveisti pelių kilimėlius ir pačias peles.
Šiukštu tik nebandykite jomis valyti LCD monitorių ekranų!

kaip.tik.ten del.icio.us seb e-bankas

2007.08.02, 08:57

pabandžiu šian prisijungt ir apmokėt labai vėluojančias sąskaitas. štai ką gaunu:


any ideas?

kaip.tik.ten del.icio.us bendradarbio admino gimtadienis

2007.08.01, 16:10

Beveik vidudienį, iškart po piet.
Lithuania geltona (na tų dalykų, tokių geltonų, kietų ir rūgščių, užkrito), slyvų likeris su brendžiu, ir žalios devynerios, ir pora cigarečių desertui.
Įdomu nuo ko taip bloga dabar, kad net iš darbo daug ankščiau norisi nusiplauti.Jau gerą pusvalandį stebiu tiksinčias rodykles.
Turbūt trauksiu namo nusnaust ilgai nelaukęs, juolab kad pagalbinykas bando bandomajį šiaip ne taip pratraukti, darbais užsikasęs, nors ir sunkiai gan jam sekasi, bet už tat ant jo pečių viskas gūla.
Visgi MCTS yra sudėtingas dalykas, nors MS sertifikatų hierarchijoj prie menkavertiškiausių priskiriami.
Dar prisiminiau, kad BT srities specialistai UK pagal gaunamas algas nusileidžia tik sharepoint adminams. O kad Lietuvoj tokius pinigus mokėtų...

kaip.tik.ten del.icio.us auksinė taisyklė

2007.07.12, 10:32

Galit sakyti, kad nemėgstu žmonių, bet kaip kitaip, jei gražiuoju neišeina.
Pastaruoju metu visi taip ėmė pavedinėti, kad taisyklė "jei nori, kad būtų padaryta gerai, daryk tai pats" ėmė atrodyti kaip dogma.
Ir tai liečia ne vien bendradarbius - adminus, programuotojus, analitikus. Netgi asmeniniame gyvenime draugai/pažįstami ėmė pavedinėti.
Jei iš draugų rato kasnors pasiūlo kažką kaip kanditatą plaukti baidarėmis, ir tas kažkas po kiek laiko jau viską užsakius atsisako, tai tas kas pasiūlė, mano logika, turėtų rasti kas tą pakeis. Deja ne

Jei nori, kad būtų padaryta gerai, daryk tai pats. Ypač jei už visus sumokėjai avansą iš savo kišenės. Dar gerai kad kol kas tik vienas atsisakė. Bet dar dvi savaitės liko. Ir bent 4 mažai patikimi žmonės, kurie gali "šiaip sau" atsisakyti plaukti

kaip.tik.ten del.icio.us Seimūnų renta

2007.07.04, 08:22

Vakar netyčia, savo nelaimei, pažiūrėjau žinias.
Turiu pastebėt, kad nuo to laiko kai paskutinį kart žiūrėjau prieš kokį mėnesį, nelabai kažkas pasikeitė.

Užkliuvo vienas epizodas, kai pradėjo šnekėt apie visuomenės labai neigiamai vertinamas seimūnų rentas, ir parodė ištrauką, kaip kubilius seimo rūmų pakiloje rėžė kalbą, pabandysiu pacituoti: "Jie mes dabar neįvesime rentos, tai po kelių kadencijų Seime bus arba vieni turtuoliai, arba visiški vagys"

Hm, taip toks klausimas ir pasistojo, argi dabar nėra būtent taip???
| 1 | 2 | 3 |