kaip.tik.ten del.icio.us sparks - pražiopsotos akimirkos

2008.06.26, 08:33

kol jie neatvažiavo į Lietuvą, tai net nebuvau girdėjęs tokios grupės. Net jų dainų nebuvau girdėjęs (žinot kaip būna, kažkur kažką išgirsti, bet nežinai kas groja) - tai su jais net to nebuvo.

Ir va prieš porą savaičių pasiūlė nueiti nemokamai - why da hell not.

Nesu didelis brit-popo mėgėjas, bet kai nemokamai - kodėl gi ne. Įspūdis iš pradžių buvo vangokas, bet paskui visai klausėsi. Tiesa, po sunkios dienos buvau mieguistas, ir kartais net knapsėjau, bet iš esmės patiko.

Dabar, kai jau girdėjęs gyvai, pradėjau ir po youtube landžioti, ieškoti, radau "When Do I Get to Sing My Way ?", ir klausant tokia nostalgija užpuola - juk per koncertą labiausiai minia ir šėlo per šią dainą. Ir dabar toks noras apima dar kartą jame sudalyvauti, pašėlti su visais..


Deja, jie į Lietuvą ko gero nebegrįš, ir visa tai liko tarsi pražiopsotos akimirkos...

kaip.tik.ten del.icio.us fabric

2007.11.15, 10:36

Paskutinį mėnesį grįžau prie senos savo muzikinės meilės - house.

ne tas bullshit, kurį gali kasdien girdėt per "pavuor hyt reidijo" ar "zyp ef em".

Žiūrint į diagramą žemiau, jų "muzika" išeitų kažkur nuo skilties Techno/Trance, ir raktinis žodis turbūt būtų "Eurodance", kas mano manymų būtų tolygu popsui, jei išvest paralelę su dabartinėmis Lietuvos ir worldwide madomis.

House'as,kuris tikrai veža, išeina iš skilties, pavadintos "Jazz", ir daugiau jau nebesvarbu kuris stilius, tačiau tai jau yra Muzika


Paskutinis atradimas - Fabric rinkinukai, especialy Fabric 34 (Ellen Allien).

Mergiotė gerai virina - kad net klausant albumo kokį 40'ą kartą per dvi savaites, skamba nerealiai.

Highly recomended.

kaip.tik.ten del.icio.us muzikos istorijos pamokėlės

2007.07.31, 10:04

Kas galėjo pagalvot, kad "Behind Blue Eyes" priklauso "The Who". o praktiškai visas jaunimas galvoja kad čia uber-l33t-rokeriai-reperiai link popso pasinešę baladę šaunią išgimdė..

The Who Glastonbury 2007


Lygiai taip nedaug kas žino, kad legendinis "(Baby) Light My Fire" yra "The Doors" kūdikis. Netgi fantastiškasis "The Crystal Ship", prieš n metų išgirstas "The X-Files: The Album" kasetėje (MC), pasirodo kilęs iš tų pačių durininkų. O kur dar neminant daugybės koverių, kurių vaikystėje net neteko girdėti per m-1 ir rc popso pamokėles...

The Doors - The Very Best Of The Doors 2007

kaip.tik.ten del.icio.us takasasas ir muzika

2007.03.14, 09:26

taip atėjus į darbą kilo noras paklausyti senų gerų Deftones, ir kažkodėl, dėl visiškai man nesuprantamų priežasčių, nusprendžiau, kad prisijungęs į hdd.takas.lt rasiu ten ko ieškau.
oi kaip mane purtyti pradėjo, pamačius prie D raidės deivį ir delfinus...

dar ilgai mąstysiu, kodėl mano makaulė sugeneravo tokią šventvagystę, ieškoti muzikos (Muzikos) hdd.takas.lt...

p.s. deftones gan sėkmingai per trumpą laiko tarpą per bt parsipučiau...

kaip.tik.ten del.icio.us rokas prieš komunizmą

2007.01.14, 18:13

ilgas šeštadienio vakaras "mulen rūže", skambiu pavadinimu, parašytam posto pavadinime. "Baltas triukšmas", "Siela", "Obtest", "Katedra", "Diktatūra".
Neslėpsiu, kad ten vilkomės tik dėl paskutiniosios grupės (na bent aš). Visgi 25 lt už neformato pseudo-koncertą šiek tiek daugoka.
Apšilimui išėję "Baltas Triukšmas", man, beje negirdėti, nuteikė daug žadančiai. Kaip ir reikėjo tikėtis, vargano bariūkščio salė buvo sausakimša, gerai, kad kol nuobodžiai brazdeno "Obtest" dalis nubirėjo (prisigėrė).
Nuobodžiai klausant "Katedros" bandymų pateisinti savo kaip seniausios roko grupės lietuvoje ėmiau žiovauti net aš.
na iš tikro meluočiau sakydamas kad žiovavau. tam trūkdė "galaxy club" stiliumi žybsinčios švieselės, iš koto verčianti muzika (ta prasme stipriai per garsi) ir nesuderintos aparatūros skleidžiami pašaliniai garsai.
nors koncertas buvo skiratas sausio 13'ajai paminėti, pasirodžiusi "Siela" sugrojo savo senus šlangerius apie aguonas ir trūkstamą meilę, ir tiesą sakant, tai buvo da best shit kokį ten teko išgirsti per visą vakarą.
mūsų taip laukta "Diktatūra". net patingėjo normaliai suderinti aparatūrą, už ką jie prieš metus koncerte gavo labai daug pliusų iš manęs, kai derinimui sugaišo bene valandą. sugrojo berods vieną senesį gabalą, kuris tikrai veža. po to stūmė viską iš savo naujojo albumo. lyriškų baladžių komplekto niekas iš mūsų nesitikėjo...
o po viso to teko naktiniu autobusu trenktis per visą miestą, ir dar po to pesčiomis gerą pusvalandį link namų, ko pasekoje atsigulėm tik 4 ryto...

šįryt dar paklausiau to naujojo cd, už kurį visi susimetėm po 5 lt. na... pagailo mums tų išleistų 5 lt, oi kaip pagailo... tikrai ne to tikėjomis. pasuko ir tie komercializmo link. o juk taip skambiai jie gimė prieš vienuoliką metų su daina "negrą užmušk"... (jei ką aš ne rasistas, tiesiog daina tikrai veža)

statau šiam koncertui 2 iš 5. vienas iš worst praleistų savaitgalių per pastaruosius porą metų.