kaip.tik.ten del.icio.us įstabios būties istorijos apie vienišumą

2007.08.13, 14:17

Perspaudinu kažkadą dar senajame bloge išspaudintą post'ą tokiu pavadinimu


vienas draugas kažkada vos nevedė, bet laiku "atgavo protą". po to jis draugavo su 10 ar daugiau metu vyresne moterim. išsiskyrė po neblaivaus barnio, kurio metu buvo išsakyta ką senai reikėjo pasakyti. po to draugavo su bendra mūsų pažįstama. iš pat pradžių buvo aišku kad nieko nebus iš jų. tik išsiskyrimas buvo nemalonus. ir štai dabar jau gerus porą metų su niekuo nedraugauja. aišku, simpatijų pasitaiko, bet nieko neįvyksta. vienišius.

kitas draugas kažkada draugavo su kita grupioke. draugystė trūko galgi 1,5 metų, nors jie buvo viens kitam visiškai netinkami. visi tai matė, išskyrus juos. išskyrus jį. bet kažkada praregėjo. ji išvaiavo gyventi į jot-a-vė, o jis toliau klaidžiojo. prieš kokius porą metų susirado bendramintę. tokią konservativę megaitę, kuri jau kelis metus draugavo su kitu, bet jų santykiuose buvo štilius. o tarp šitų įsiplieskė aistra. na po pusmečio tai praktiškai iškilo į viešumą, o josios oficialusis nusprendė jai pasipiršti. ir štai jau metai kaip ji ištekėjusi, o draugas tik nesenai atrado ramybę. tik į moterų pusę kol kas nežiūri. vienišius.

kitas draugas tikrąją meilę susirado uždarbiaudamas jot-a-vė vasarą. tiesa, dabar nepamenu kokios ji tautybės buvo, tačiau tą dieną kai jie turėjo įsikelti į vieną kambarį gyventi, ji žuvo slidinėdama kalnuose. po kelių savaičių sėdėjimo gyliame alkoholio liūne jis susirado kitą, azijietę. tas žmogui nepadėjo, nes grįžus į gimtinę praeities žaizdos tebebuvo atviros. žmogui prireikė metų atostogų, iš kurių puse praleido mylimiosios gimtinėje toli rytuose kol atgavo bent dalinę būties vienatvę. dabar jis vėl taiko į gyvenimo vėžias čia, lietuvoje, bet gyvenimiška patirtis jam primena, kad jis dar turi pasirinkti. juk 7k kilometrų! vienišius ar ne?

dar vienas draugas prieš kelis metus draugavo su mergina. pusantrų metų viskas buvo idealu. bet paskui sekęs pusmetis jau buvo praregėjimas. išsiskyrė jie net nesusitikę - virtualiai. be nuoskaudų ar nusivylimų. tačiau jau tris metus jis su niekuo nedraugauja. tiesiog neranda ko ieško. vienišius.
Skaityti plačiau

kaip.tik.ten del.icio.us blogas ženklas

2007.07.13, 09:41


[nick1] gal netycia kasnors lekiat i
                 http://www.metalmind.com.pl/index.php?dzial=koncerty&id=425
[nick2] gerai butu..
[nick1] nu
-!- nick1 has quit [Atsijungė]
-!- nick2 has quit [Atsijungė]
[GhostDog] baisu į lenkiją varyt
-- Users #Tool --
[ GhostDog]
-- Irssi: #Tool: Total of 1 nicks [0 ops, 0 halfops, 0 voices, 1 normal]
[GhostDog] :(blogas ženklas kai pats sau kompanija imi palaikyt ir diskutuot apie gyvenimą...

kaip.tik.ten del.icio.us oda

2007.07.03, 22:36

Gal aš ir genijus pats sau, bet nesugalvojau kaip ub'e įkelt pic'ą į images, tai teko dergliot css'ą su nuorodom į gallery.
Na dar savaime aišku pasireiškė visiškas fantazijos neturėjimas, tai visas css'inimas pasireiškė tik patamsinimu/paryškinimu. Tad bet kokie pasiūlymai styliaus paryškinimui būtų labai vertinami.

kaip.tik.ten del.icio.us vielkam

2007.01.08, 08:58

taigis taigis,

pabėgau pagaliau iš tamsaus ir nusivažiavusio blogas.lt ir dabar visą mind-flow liesiu čia. unknownbug'as rodos veikia kur kas geriau nei tas anas, tad teks daugiau post'inti nes nebus kaip atsikalbinėti

dėkui nežinomajam už šią paslaugą