kaip.tik.ten del.icio.us octgn2 setai

2010.04.07, 10:57

paskutinių poros metų aistra (wow tcg) išsivertė į tai, kad laisvalaikiu žaidžiu su xml'ais ir perdarinėju tinginių sulipdytus set'us octgn2 softui - nežinantiems, tai universalus softas, skirtas kompiuteriu žaisti cg (card-games) stiliaus žaidimus (ir ne tik) su kitais žaidėjais.

Geras sprendimas tuo atveju, kai yra mažai žaidėjų apskiritai (Lietuvos mastu), ir jie gyvena ne vienoj geografinėj zonoj.

 

Taigi pasigedau tokios galymybės programoj, kaip kortų filtravimas pagal įvairius kriterijus, pvz. surinkinėjant kalades (t.y. modeliuojant, kadangi mūsų rate priimta naudotis kaldes tik iš tokių kortų, kurias turime iš tikro).

Tad užtrūkau kelias dienas, bet perdariau kortų set'us (*.o8s), kad būtų įtraukti visi įmanomi laukai, kurie yra pusiau oficialiuose Excel rinkiniuose (nekalbu apie tokią nevertingą informaciją kaip "artist name" ar "flavour text").

 

Nuorodų į set'us savaime aišku netalpinsiu, visgi naudojami paveiksliukai yra copyright'ed, bet jei ką domina - PM me, kaip nors pasidalinsim.