kaip.tik.ten del.icio.us Klausimas: kaip pasakyti draugams, kad jie ožiai, nesugriaunant santykių su jais dėl jų "įžeistos bobiškos nuomonės"?

2010.05.17, 10:59

juodoji savaitė, ar bent kelios paskutinės dienos įtin žavi savo akibrokštais, kas sėkmingai vėl stumia link "savipisiškų" nuotaikų (ar jei bus suprantamiau iki "šūdų bingo").

 

Epizodas 1.

Savaitgaliui prisikvietėm vieną seną draugą/pažįstamą iš Kauno, įteikėm eilinį boardgame'ą gimdienio progą ("real man play board games", (C) thedicetower.com). Na ir lošiam.

n-ojoje partijoje, staiga konfliktinė situacija tarp dviejų, kažkas kažką blogai blogai sužaidė (ne pagal taisykles). Ir...  Ne ne, ne rollback (kas boardgame'uose dažniausiai daroma, ypač kai įmanoma padaryti), net ne klaidas taisom, o tiesiog "nusprendžiu kad tau bausmė tokia. Ne? Netinka? Nu tai nebežaidžiam". Kitas užsispiręs, "na nebežaidžiam tai nebežaidžiam". 

taip ir lieki sėdėt vidury žaidimo, kuris labai netikėtai baigiasi, nieko nesupratęs

 

Suprantu, kai principai valdo. Bet ne tada, kai tau 30 metų, o su tais pačiais žmonėm žaidi boardgame'us kelis metus. Ir ne tada kai žaidybinė situacija iš esmės nieko nekeičia, tik principingas "akis už akį".

 

 

Epizodas 2.

Darbovietėje įprasta švęsti gimtadienius. Na surenka po 5/7/10 litų, nuperka dovana. Laimingasis tada suorganizuoja baliuką (arba ne, jei nešvenčia gimtadienių, niekas dėl to nesiparina).

Sutapo, kad trijų gimtadieniai savaitės bėgyje, taigi.. visi neša po 5/7/10 litų. Įteikia dovanas. O jie orgranizuoja išvyką prie ežerioko - "Vieta tokia, laikas toks, visi atneškit po 10 lt maistui, gėrimais pasirūpinkit patys. Susigalvokit pramogų - ką veiksit gamtoj".

Ar aš čia skaitausi labai, kaip sako rusai "высокомерный", ar tikrai man toks gimtadienio vakarėlio organizavimas atrodo šiek tiek "silly"? "nupirk dovaną, duok pinigų maistui, atsinešk ką gerti", juolab kad ne pirmus metus taip?.. Ir dar kai pasakiau savo nuomonę, nors ir ne piniguos esmė, man buvo pasiūlyta neduoti pinigų ir pačiam atsivežti maisto...

 

 

Taigi patarkit, kaip pasakyti draugams, kad jie ožiai, nesugriaunant santykių su jais dėl jų "įžeistos bobiškos nuomonės"?

Ar čia iš šalies žvelgiant panašu, kad niekas nekaltas tik mano paties "įžeista bobiška nuomonė"?

kaip.tik.ten del.icio.us 05.09

2010.05.10, 14:04

nesidomiu istorija, bet kartais įdomu paskaityti/paklausyti žurnalistinių apibraižų vienu ar kitu klausimu.

05.09 proga (jei tą įvykį galima taip pavadinti), spjūvis į veidą iš Julios Latininos visiems tos dienos minėtojams ir Stalino garbintojams.

 

Jau vien dėl to įdomu paklausyti, kad rusai "nupaišo" savo pačių istoriją, ir ne iš gerosios pusės, kas istorijos srityje nėra įprasta.

kaip.tik.ten del.icio.us pinata!

2010.05.06, 10:00

spontaniškai prigriebiau porą WOW TCG  booster'ių, ko senai nebuvau daręs. Ir ką - "foil" korta "Pinata". Lyg ir šūdniekis, bet ebay kodas po folija kainuoja apie 20£/30$.

Starting bid - 10£, žiūrėsim, ar kas susidomės

 

Tiesa, tarp kitko - tikimybė tokia nusipirkt skaičiuojama 1 prie 120, t.y. perki 120 pakuočių, ir gal vieną ištrauksi. T.y. ~ 2000Lt (!). O čia tik porą pakuočių prigriebus prabėgom..

Lucky day.

kaip.tik.ten del.icio.us kaip skaityti vz.lt

2010.02.04, 09:01

Nesenai naujienų portalas pradėjo savo skaitytojų kontroliavimo kampaniją, reikalaudama skaitytojų užsiregistruoti. Kas iš tikro labai sux - ne tai, kad būtų sunku užsiregistruoti ar šiaip. Tiesiog sux, iš principo.

Deja nepasivargino jie įvesti kontrolės kaip reikiant. Yra du būdai skaityti vz.lt nesiregistruojant:

 

a) paprastesnis, bet su ribojimais: http://m.vz.lt . Jei naudojate kokį nauj esnę, nei XX a. naršyklę, problemų nebus. Trūkumas - gausite tik naujienas, be jokių papildomų straipsnių ar informacijos. Taipogi ir be reklamos

 

b) sudėtingesnis, reikalaujantis šiek tiek nuolatinio rankinio darbo, bet suteikiantis galimybę naudotis visa vz.lt prieinama informacija. Jei jau esatę išnaudoję 3 straipsnių per savaitę limitą, paspaudę ant bet kurios straipsnio nuorodos gausite prašymą užsiregistruoti. Atkreipkite dėmesį į adresą naršyklėje. Turėtų būti kažkas panašaus

į http://vz.lt/straipsnis/2010/02/04/Premjeras_susitiko_su_banko_Barclays_Capital_preziden2

Dabar imkime ir redaguokime nuorodą, įterpdami newsletter iškart po hostname, t.y.: 

http://vz.lt/newsletter/straipsnis/2010/02/04/Premjeras_susitiko_su_banko_Barclays_Capital_preziden2

voila!