temperatūros svyravimai

2007.01.10, 13:41

vakar nutiko toks linksmas kuriozas. grįžęs iš darbo pasijutau nekaip: sunkoka galva, krėtė drebulys ir žandai tokie raudoni. pasirodė, jog turiu temperatūros. pasiėmiau termometrą ir matuojuosi – 36,8ºC. bet kilo toks įtarimas, kad per trumpai palaikiau termometrą. matuojuosi iš naujo – 37,3ºC. tai jau panašiau į tiesą, bet vis tiek kirba kirminas, jog reikia pamatuoti temperatūrą dar trečią kartą. taip ir padariau – 36,6ºC. netgi pradėjau krizenti, o ir įdomu pasidarė kiek tos temperatūros yra iš tiesų :)) imu kitą termometrą – 41,2ºC! čia jau ir man aišku, kad tiek negali būti. matuojuosi dar kartą – 36,3ºC. šiuo momentu nusprendžiau, jog tam kartui pakaks..

tiesa, šiandien atsibudau sveikas ir žvalus. bet vis tiek smalsu – ar vakar termometrai blogai veikė, ar man iš tiesų taip šokinėjo temperatūra?

tu, zuikeli, pulsi – smarkiai susikulsi!

2006.04.21, 13:07

vakar per krepšinio treniruotę smarkiai pasitempiau čiurnos raiščius. koją staigiai atšaldžiau (yra kažkokie purškiami vaistai), vakare aprišau ledukais, o nakčiai užsitarkavau bulvę, kad ši "ištrauktų" temperatūrą. visos šios procedūros buvo atliekamos tam, kad čiurna smarkiai nesutintų. vienok, koja dabar atrodo kaip kaladė :( vienintelė paguoda, jog smarkiai neskauda..

kadangi krepšinį žaidžiu jau labai senai, tokia trauma – ne pirma ir, manau, ne paskutinė. tačiau paskutinį kartą taip pasitempęs čiurną buvau dar mokykloje, t. y. prieš 7 – 8 metus. todėl norėčiau paklausti kolegų sportininkų arba žmonių, kurie išmano tokius dalykus: ar ilgai tokios traumos gyja?

insomnia

2006.04.04, 10:14

labas rytas! esu piktas ir irzlus iš pat ryto. po galais, jau kelintą naktį iš eilės negaliu normaliai išsimiegoti – kankina nemiga, sunkiai sekasi užmigti. nors vakare ir atsigulu apie 23 val., bet užmigti pavyksta tik paryčiais, o miegu tik 4 – 5 valandas. kažkokia nesąmonė! rodos darbe problemų rimtų nėra, šeimoje taip pat viskas gerai, mokesčiai valstybei sumokėti, tačiau vis tiek naktimis būdrauju.

dabar jau iš patirties galiu pasakyti, kad neveltui žmones kankina neduodami jiems užmigti. kai ilgai nemiegi, rodosi, kad sąmonė persijungia į kažkokį budėjimo režimą – mintys sukasi ratu, pradedi nebeskirti, kur realybė, o kur sąmonės vaizdiniai. po kažkiek laiko taip galima ir išprotėti. jau nekalbu apie fizines kančias – pavargęs kūnas, sutrikęs širdies ritmas, skaudanti galva.

tačiau nemiga turi ir gerą savybę. atsiranda labai daug laisvo laiko, kurį galima paskirti įvairiems apmąstymams – nuo santykių šeimoje, iki globalios ekonomikos problemų ;) aišku, blogosios nemigos savybės ženkliais nusveria gerąsias. todėl, klausiu jūsų patarimo – kaip man užmigti ir nugalėti nemigą?

gripas

2005.10.26, 12:06

uff.. gripas mane galiausiai pričiupo. sirgti yra visai linksma – maistas tiekiamas į lovą, visą dieną galiu gulėti ir miegoti, visi aplink šokinėja ir rūpinasi :)) tik nervina šalutiniai ligos padariniai – laaaabai skauda nugarą, dėl ko šiąnakt buvau beveik be miego.

tikiuosi, kad jau rytoj grįšiu į rikiuotę, nes darbai ir reikalai nelaukia.

kaip aš įveikiau artėjančią ligą

2005.10.18, 21:00

šiandien dieną pradėjo labai skaudėti galvą. galvojau, kad jau reikės gultis porai dienelių į lovą. ale, grįžau namo, pavalgiau liežuvio su majonezu, atsigėriau vandens ir pusvalandį nusnūdau. atsikėlęs nuskutau bulves, išploviau indus. gal būčiau dar ką nors naudingo namų ūkyje nuveikęs, ogi žiūriu, jau ir galva nebeskauda!

moralas: darbas – geriausias vaistas nuo visų ligų. bet persidirbti taip pat neverta ;))

kaip gydyti skaudančią gerklę?

2005.02.08, 12:28

gal galite patarti kaip atsikratyti bjauraus, miegoti neduodančio gerklės skausmo? temperatūra – 36,8C, galvos neskauda. tik, prašau, nereikia tų patarimų iš serijos - "grūdintis baltijos jūroje", "prisigerti, kad nieko nebejaustum" bei "gydytis teigiama energija įkrautu tualetiniu popierium" ;)) žodžiu, būsiu dėkingas už gerus, realiai įvykdomus patarimus.