o.c.c.

2007.03.11, 13:40

kadangi nenumaldomai artėja šiltasis metų laikas, išauš diena, kai nutrūktgalviai iš savo garažų į dienos šviesą išvilks savo motociklus. kažkas gatvėmis pjaus su "britva", kažkas papsės su "čoperiu", o dar kažkas plerps su motoroleriu. bet šis įrašas ne apie tai. bet su motociklais jis susiėjęs.

mėgstu "discovery" kanalu pasižiūrėti serialą – "american choppers", kuriame grupė žmonių gamina unikalius motociklus liaudyje vadinamus "čoperiais". nors ir nesu didelis motociklų fanas, tačiau minėtas serialas man labai patinka. visų pirma patiko tokių motociklų idėja, kurią sugalvojo "orange county choppers" įkūrėjas paul teutul sr. antras dalykas, žiūrint šį serialą galima pamatyti ne vien tai, kaip gimsta motociklas, bet susipažinti su tokio verslo kasdienybe – kaip organizuojamas darbas, kokie žmonės dirba, su kokiomis problemomis susiduriama ir kaip tos problemos sprendžiamos. ir galiausiai, tie žmonės gamina labai gražius bei prabangius motociklus.

tiems, kas žiūrite "discovery" ir nesate abejingi motociklams, labai rekomenduoju pasižiūrėti ir "american choppers"!

Motociklas


nuotrauka - "orange county choppers"

amerikietiškos medžioklės ypatumai

2006.10.24, 11:29

vakar ėmiau ir nupėdinau į „atidarytą medžioklės sezoną“. labai mielas bei linksmas filmukas ir vaikučiams, ir jų tėveliams. bet kadangi savęs negaliu priskirti nei prie vaikučių, nei prie jų tėvelių, todėl man didelio įspūdžio šis multikas nepadarė. toks labai paviršutiniškas pasirodė – standartiniai juokeliai, standartinė siužeto linija bei puiki animacija. tačiau pamatyti vis tiek verta. kita vertus, jei matėte „ledynmetį“ bei „šreką“, reiškia, matėte juos visus.

beje, dar labai gerai klausėsi filmuko įgarsinimas lietuviškai. o ypač patiko rolando kazlo įgarsintas herojus. matyt, sutapo jų charakteriai, todėl nuo šiol man kazlas asocijuosis su vienaragiu elniu ;))

norėjo kaip geriau, o gavosi kaip visada

2005.02.03, 23:18

ką tik paržygiavau iš kino, kur rodė meet the fockers. nemėgstu kritikuoti knygų ir kinų, taigi trumpai išsakysiu savo nuomonę. ši komedija niekuo neišsiskirianti iš panašaus žanro filmų (kaip, beje, ir dauguma kitų amerikietiškų filmų). tiesiog dar vienas holivudiškas ciklas – surinkta krūva garsių pavardžių, jiems sumokėta daug piniginių ženklų, per porą mėnesių nufilmuota, parodyta kino teatruose bei visų užmiršta.

dabar apėmė toks keistas jausmas, lyg porą valandų iš mano gyvenimo būtų dingusios. neaiškiai prisimenu kino teatrą, patį filmą bei kaimynus, sėdėjusius šalia. nors iš kino teatro grįžau prieš 15 minučių, tačiau atrodo, kad jau praėjo kelios valandos. manau, kad neapsiriksiu pasakęs, kad šis filmas geriausiai tinka "užmušti" eiliniam ketvirtadienio vakarui.

taigi, kol neišsisklaidė filmo sukurta migdanti nuotaika, lekiu miegot ;)

lietuva melo gibsono akimis

2004.10.13, 14:05

vakar radijo stoties "lalūna" eteryje išgirdau kaip australų kilmės aktorius melas gibsonas įsivaizduoja lietuvą. sako, kad lietuviai gyvena kaip viduramžiais, o lietuvos kaime dar net ir akmens amžius: žmonės dirba primityviais įrankiais, geria degtinę ir valgo.. arklius :] aišku, gibsonas ironizavo. bet man taip ir kyla prieš akis vaizdelis - važiuoja tas australų aktorius per klaipėdą, o minijos plente laksto palaidas arklys. tada prie to arklio prišoka keletas lietuvių pensininkų ir paskerdžia bei suvalgo vargšą gyvulį. ką tada rimtai pagalvotų tas holivudo herojus? :))

o iš tiesų, tai truputį skaudu, kai kažkoks australas vietoj to, kad atvažiuotų ir pasižiūrėtų kaip viskas yra iš tikrųjų, šneka visokias nesąmones. pagaučiau aš jį kur nors tamsiam skersgatvy ir sušerčiau arkliams ;]

the ladykillers

2004.10.08, 12:04

vakar pasižiūrėjau šitą amerikietišką komediją. nesu tokių komedijų mėgėjas, bet šitas filmas toks visai neblogas. nieko ypatingo, bet turi kažką tokio savito. na, nenoriu būti kino kritikas, todėl iš karto pasakysiu, kad labai pramušė tai, kaip senoji bobulė vadino hiphop'ą. hipityhop'as sakė ji :))
jei nematėte šio filmo ir turite laisvo laiko, tai galite pažiūrėti. o aš lekiu paklausyti hipityhop'o ;)