nauja oda

2007.02.22, 22:03

vieno piliečio raginamas pakeičiau savo dienoraščio odą. gavosi tokia švelniai žalsva spalva, o apie ją liaudis byloja taip:
žalia – jaunystės spalva. tačiau, jei tau žalia akyse, tai nereiškia, kad esi labai jaunas..
jeigu jūs pastebėtumėte kažkokių šios odos trūkumų, informuokite mane icq, el. pašto arba šio įrašo komentarų pagalba.

šių dienų aktualijos

2006.01.27, 16:39

naršydmas internete, radau gerą anekdotą, puikiai perteikiantį pastarosios savaitės aktualijas:

lietuvis skambina į rusiją draugui:
- sveikas, vasia, kaip gyveni? girdėjau, kad rusijoje siaubingai šalta?
- labas, kad gal normalu tokiam metų laikui - dabar tik minus 40.
- o per radiją pranešė, kad pas jus dabar minus 70!!
- na, tai gal lauke tiek..

:))

jis ateina

2005.11.28, 08:45

išbandžiau plačiai išreklamuotą "lietuvos telekomo" belaidį internetą. paliko labai neblogą įspūdį, nes ryšys greitas ir patikimas. 200 mb sveriančią "simpsonų" seriją iš "tako" ftp serverio parpūtė per 11 minučių ir nebuvo jokių ryšio sutrikimų.

įdomus jausmas pasitikrinti savo paštą ne namuose, o kažkur mieste. bet aš mieliau internetą renkuosi namuose, nes rimto darbo atsisėdęs kokioje kavinėje nenuveiksi – tvyrantis triukšmas ir smalsūs aplinkinių žvilgsniai neleidžia susikaupti ;)) kitą vertus, tokia patirtis mane sugundė įsigyti bevielio tinklo prieigos tašką (angl. acces point) namuose. šalin laidus!

beje, gal kas galit parekomenduoti kokį gamintoją ir modelį rinktis??

citius, altius, fortius

2005.10.10, 10:15

žiūrinėdamas lkl nuotraukų archyvą užtikau nuotrauką, kurioje įamžinta tikra vyriška kova, kai sportininkas apspjaudo savo varžovą. tiesiogine to žodžio prasme :))
seilius
nuotrauka paimta iš lkl archyvo.

pigaus populiarumo besivaikant..

2005.08.09, 10:17

štai nūdienos žurnalistikos perliukas. jei esate nepilnametis – geriau nurodos nežiūrėkite. jei esate karštas gyvūnų teisių globėjas – nuorodos nežiūrėkite taip pat. nuoroda. pats pirmas straipsnis.

daugiau nieko nerašysiu, nes nėra net ką ir rašyti.. beje, tokia pati nuotrauka yra ir popieriniame laikraščio variante. ir per pusę puslapio. ir pirmame puslapyje.

gal pageidaujate dvigalvio šamo?

2005.03.13, 17:30

šiandien man į rankas pateko žurnalas vyrams "a-zet". o konkrečiai šiame žurnale sudomino straipsnis apie kelionę į ukrainą, černobylio katastrofos vietą. kažkada jau buvau suradęs vieno žmogaus įspūdžius iš tos pragariškos vietos. taigi, į pagalbą pasitelkiau googlą ir vualia!
beje, ištrauka iš "a-zet" žurnalo:

..žinomiausias vietinis atrakcionas – "delfinariumas". sekliuose kanaluose prie sarkofago sienos pilna didžiulių žuvų. tereikia į vandenį įmesti batoną, ir jį džiaugsmingai puola koks tuzinas dvimetrinių šamų. šios įspūdingos žuvytės čia jaučiasi saugios ir kiekvienais metais nerealiai padidėja. prie radioaktyviame dumble gyvenančio šamo nepatartina net priartėti, tačiau prieš mums atvykstant buvo demaskuota dar viena "verslininkų" grupuotė, kuri uždarbiavo černobylio šamus tiekdama kijevo gurmanams..
šiurpu!! :))

psichologija

2004.09.12, 09:36

praeitą savaitę skaitinėdamas weblogus užtikau tokį dalyką. kadangi tokie piešinukai man taip pat nesvetimi, paklausiau vieno pažįstamo psichologo ką jie reiškia. pasirodo, jei žmogus piešia visokias gėlytes, medelius, namukus ir t. t., tai jis pokalbio metu jaučiasi gerai, yra ramus. jei paišomos visokios makaliūzės a la skraidantys apskritimai, raizgalynės ir pan., tai kalbėdamas žmogus yra nervingas, jam neįdomus pašnekovas, etc.