Inventorizacija

2012.09.29, 22:49

Šiandien pasidalinsiu savo kasdieniniu darbiniu nešuliu. Ne todėl, jog noriu pasipuikuoti ar kas nors panašaus. Ne. Tiesiog kartais pasidaro sunku su savimi tampyti papildomą svorį. O per dieną tenka nukeliauti ne vieną kilometrą ir užlipti ne vieną šimtą laiptelių. Todėl pradėjau atidžiau rinktis, ką reikia su savimi nešiotis. Taigi:

1. Pats svarbiausias daiktas, kurį turiu nešioti su savimi - šalmas.
2. Užrašų knygutė, kurioje tenka ne tik pasižymėti pundą visokiausių dalykų, bet ir joje telpa keletas svarbių planų bei brėžinių.
3. Racija.
4. Darbinis telefonas su žibintuvėliu.
5. Piniginė pinigams, įvairiausioms kortelėms bei leidimams.
6. Rašiklis.
7. Du staliaus pieštukai. Du, nes rašant ant sienų, jie labai greitai sudyla.
8. Juostinis metras, skirtas matuoti dideliems atstumams.
9. Staliaus metras, skirtas matuoti nedidelius atstumus sunkiai prieinamose vietose.
10. Raktai nuo visos statybos.
11. Raktai nuo automobilio.
12. Balti dažai įvairiems pažeidimams pataisyti.
13. Dangteliai varžtų galvutėms paslėpti.

Dirbi? Mokėk ir atsipūsti

2008.05.30, 10:23

Vakar darbe pasidarėme sau pramogą - pasikabinome krepšinio lanką. Turėjome jį anksčiau, bet neatpažintas sunkvežimis, sukinėdamasis kieme, senąjį lanką nulaužė. Krepšinio badas truko maždaug 3 metus. Tačiau vakar į mūsų kiemą grįžo šventė, dėl ko pradėjo strigti kai kurie darbai ;) Taigi, suma sumarum:
- krepšinio kamuolys: -25,90 Lt;
- lankas ir tinklelis: -59,90 Lt;
- kolektyvo darbingumas: -100 taškų;
- kolektyvo karma: +1000 taškų.

Beje, išvardysiu ir mūsų darbo pramogų kompleksą:
- židinys;
- rusiškas bilijardas;
- stalo tenisas;
- krepšinio aikštelė;
- kortos;
- šaškės.

Savaime aišku, jog kartais ir dirbame, o ne tik pramogaujame ;) Iš tiesų, pramogoms lieka laiko tik per pietų bei rūkymo pertraukėles, po darbo ir t. t.

Darbinis dialogas

2008.05.20, 13:01

Vakar ryte, apie 6:30 val., suskambo mano mobilusis telefonas. Skambino klientas:
- Sveikas, ar šiandien atvažiuosite montuoti langų?
- Sveikas. Atvažiuosime.
- Niekas nesikeičia? Viskas lieka kaip ir tarėmės - pas mane būsit apie 10:00 valandą?
- Ne, niekas nesikeičia.
- Aišku. Klausyk... Gal galite atvežti porą butelių alaus?
- Tu čia rimtai ar juokauji?
- Rimtai. Aš pinigus atiduosiu. Supranti, vakar truputį švenčiau, tai šiandien "dūšia dega", o pats vairuoti negaliu. Tai paimk porą "Carlsberg'o", paskui atsiskaitysim.

Tvarka bus!

2008.04.02, 11:20

Nuo seno žinoma, kad balandis – švaros mėnuo. Todėl po vakarykščių juokų ir išdaigų, šiandien savo darbuotojams liepiau apsitvarkyti aplinką. Visi darbavosi snukius suraukę ir didelio entuziazmo nerodė. Tiesa, kai baigėme darbą, pasirodė pirmosios šypsenos, nes pro langą jau ne tik šiukšlių kalnai matosi, bet ir vienas kitas žolės lopinėlis.

O man, pavyzdžiui, visai patinka tvarkytis. Ir aplinka malonesnė akiai tampa, ir nuo protinės veiklos atsiplėšiu. Aišku, piknaudžiauti tvarkymusi nereikia, bet porą kartų per metus apsikuopti – pats tas.

Savaitgalis artėja...

2008.03.07, 12:43

Ką tik užbaigėme vieną linksmą užsakymą. Prieš porą savaičių paskambino toks lengvai įkaušęs žmogelis ir užsisakė langus. Su vadybininku nuvažiavome pamatuoti tų langų. Nuo skambučio iki mūsų pasirodymo praėjo ~ 30 minučių, bet minėtasis žmogelis buvau jau nebe lengvai įkaušęs, o stipriai nusigėręs. Iš padriko pasakojimo supratome, kad užsakovui šiandien išeiginė ir jis stengiasi prasmingai išnaudoti laiką. Draugiškai krizendami pamatavome langus ir iškeliavome atgal, dirbti kitų darbų.

Gali būti, jog šis atsitikimas būtų užsimiršęs, bet šiandien reikėjo užbaigti pradėtus darbus stikliuko mėgėjui, t. y. sumontuoti jam langus. Montuotojai nuvažiavo iš pat ryto, o juos pasitiko arba iš vakaro „neprapūtęs“, arba jau šiandien „apšilęs“ mūsų linksmasis herojus. Kadangi oras šiandien neblogas, mūsų žmonės pradėjo neskubėdami darbuotis, o klientas gėrėjosi jų darbu sėdėdamas ant sofos. Kad nebūtų nuobodu, sėdėdamas jis gėrė degtinę. Po kažkiek laiko žmogus pavargo, todėl nusprendė prigulti. Kaip tarė, taip ir padarė. Visa bėda, kad, mums pabaigus darbus, tas žmogelis visiškai nebenorėjo keltis. Matyt gerai įmigo ;)

Savo žmonėms pasakiau, kad keliautų tvarkyti kitų reikalų, o pats dabar sėdžiu ir galvoju kaip reikės išsimušti pinigus... Gal turite kokių minčių?

kalėdų nuojauta

2006.12.14, 16:10

šiandien pajutau, jog jau artėja kalėdos. pirmiausia darbe mane užsipuolė nemaloniai kvepiantis vyriškis, kuris reikalavo kalėdinių nuolaidų. tačiau vyruko išvaizda ir žvilgsnis bylojo, jog laiką jis skaičiuoja ne kalendoriaus lapeliais, o tarpais tarp išgertuvių, todėl į diskusiją apie nuolaidas su juo nesileidau.

vėliau pasirodė mūsų tiekėjas, kuris atvežė kalėdinių suvenyrų - tušinukų, pakabukų ir kitų metų kalendorių. tiekėjui pasakiau, jog kalendorius ne itin vykęs, nes jame nesimatė apsinuoginusių dailiosios lyties atstovių ir cecho darbuotojai tokį kalendorių priimtų kaip asmeninį įžeidimą. buvo išgautas pažadas padaryti viską, kad "susidariusi situacija būtų ištaisyta".

bendradarbiai pradėjo puošti kontorą kalėdine atributika. o mano namuose dar nėra net menkiausios smulkmenos, kuri bylotų apie artėjančias šventes. o kalėdos po truputį atsėlina ir į mano kiemą. reikės vakare pasigaminti kokį nors papuošalą, nusipirkti eglutę vazone ir jau rašyti laišką seneliui šalčiui.

kurioje ausyje man čirpia?

2006.06.28, 10:04

vakar teko patirti tai, ką išgyvena įsilaužėliai. atidarinėjame naują prekybos saloną, todėl vakarais, po darbo, tenka papildomai padirbėti. vakar ruošiau angas elektros instaliacijai, nes šiandien turi ateiti elektrikas ir išvedžioti laidus, suruošti rozetes bei jungiklius. kadangi norėjau suspėti tinkamai pasiruošti, teko užtrukti šiek tiek ilgiau – namo susiruošiau apie 12 valandą nakties. o tada prasidėjo pats smagumas! kažkas, išeidamas namo, įjungė viso pastato signalizaciją. dėl šios priežasties pradėjo kaukti visos sirenos ir pastato viduje, ir išorėje. nespėjau kaip reikiant susiorientuoti, o jau sulėkė kelios apsaugos brigados. paklausinėjo kas ir kaip, padėjo nuraminti įsisiautėjusias sirenas, bet ant žemės gulti neliepė. net pinigų už melagingą iškvietimą nepaėmė. tik įspėjo, jog visi sekantys iškvietimai man kainuos po 25 litukus kiekvienas ;))

įdomus pastebėjimas – signalizacijos pulte, kol buvo įjungtas aliarmas, švietė toks užrašiukas: "aaaaaa!!!" vyrukai, konstravę tą pultelį, matyt, turėjo juodo humoro gyslelę :)