kaip.tik.ten  del.icio.us holiday: hotel 2, for something a little different

2013.11.26, 16:03

Kaip jau minėta, Tailande mes atsiradom absoliučiai neplanuotai ir TAIFŪNAS baisiai lipo ant kojų (will somebody just ask already:)).

Planas buvo pereit per viešbučius ir pažiūrėt, what's the fuss about. Taigi, po Okuros persikraustėm į Terminal 21 Grande Centre Point hotel, kur nėr toks nežmoniškai fancy, bet dar beveik ir patogesnis. Tas yra puikus pavyzdys vieno iš geriausių Tailando išradimų, kur aš Europoj nelabai ir mačiau - apartment hotels. Didelis ir platus numeris, kuriame tu gali gyventi mėnesius ir gauni visą komplektą wok keptuvių, puodų virtuvėlėje, milijoną spintų, skalbimo/džiovinimo mašiną (labai labai patogu, jei kartais pasipiktini exorbitant laundry service fees, kai skalbti maikę yra brangiau nei nusipirkti naują) ir tą obviously plačiai paplitusį elektroninį tuliko puodą. Taip pat tą patį breathtaking view pro langą. Not that I used wok keptuvės a lot.

Šita lokacija turi visiškai unbeatable susisiekimą su viskuo, nes stovi ant prekybcentrio, SkyTrain stoties ir milijono tuktukų su motoroleriais apačioj. Soi 11 yra už kampo ir penkių gatvės išvažiuojamųjų bariukų "diskoteka avarija", retrofittintų iš hipiškų VW, away. Šitie bariukai yra nežmoniškai puikūs ir bišk pavojingi, kai eini namo ryte ir prisėdi dar po nu po paskutinį dabar jau tikrai. Anie turi susistatę senus gražius Bombay Sapphire butelius, kuriuose jokiais būdais nėra joks Bombay Sapphire, bet vietinis spiritukas, fortunately, ne metilo.

Grande Pointe taip pat turi axujieną baseiną, jei fotkini iš bišk toliau ir į kadrą nepatenka visiškai stupidly suprojektuota apsauginė zona už infinity edge, kuri yra nu kokiais 20 cm per aukšta tik. Alkoholio ir nikotino prie baseino jie neservina, ir gerai daro, gerti reikia eiti už kampo į kitus soi arba tris žingsnius iki smoking lounge. Bišk pasitaiko didžiosios tėvynės atstovų, mirkančių savo speedos ir peroksidines šukuosenas, atskirti juos galima net aniems neprasižiojus. 

 

Tas jau baisusis villainous minimalizmas. Fotkė iš viešbučio saito, bet viskas atrodo idealiai taip pat. Baltumas ir vaizdas pro langą yra win-win.

Also, ble ble - Bangkoko transporto infrastruktūra kicks all ass. Massive investments, trijų lygių transportas, gatvė ant žemės, toll road vienu lygiu aukščiau ir SkyTrain kokių 30 m aukštyje. Reikia ten kokį Zuoką nusiųst, kad susipažintų, kaip tramvajų reikalus reik tvarkyt. 

 

Dar niekas nekomentavo


[bbcode]