kaip.tik.ten  del.icio.us atostogai - mostly about Okura

2013.11.20, 11:52

Kadangi aš jau visiems mirtinai atsibodau su savo nežmoniškai įdomia istorija, kaip mes nuo pirmadienio prie infinity pool Busuangoj pradėjom monitorint Haiyan stiprėjimą ir paskui paskutinėm valandom nusiplovėm į Bangkoką, trys valandos prieš uždarant aerouostus, ir koks tai yra geriausias miestas pasaulyje, tai dabar geriau papasakosiu pamokančią istoriją, kaip turi veikti tikroji serviso kultūra. 

Bangkoke nusprendėm pavykdyti geriausių miesto baseinų stebėjimo misiją. Ir susidarę sąrašiuką, vienu metu pakliuvom į absoliučiai atskirą visatą - Okura Prestige Bangkok, built by Japanese for Japanese. 

Čia jau net ir su ta prielaida, kad Europa ir USA yra absoliučiai nieko vertos aptarnavimo sferoje, palyginus su Azija, Okura nuneša stogą net ir išlepintiems Azijos. Also, leiskite pastebėti - jokio pseudo "kalanialinio" bullshito interjeruose. Viskas clean, minimal, shiny ir magnificent.

 

 

Visas serviso pagrindas, kuris yra visur kitur, čia yra exceedintas kokius aštuonis kartus su detalėm - bagažą surenka, užtagina, tau atsikrapščius į kambarį, bagažas jau pristatytas ten, numeris užstockintas iki lubų visokiais reikalingais daiktais, įskaitant kimono ir tuliką su elektroniniu valdymu, 34 aukšte numeriams priklauso Club Lounge panauda (čia jei vietiniam 7/11 pamiršai nusipirkt toniko džinui, tai gali nueit ten ir pasiimt, tik šortus teks į kelnes pakeist - smart casual dreskodai galioja). 

Vienam klientui čia tenka kokie 3 personalo vienetai. Įroglinus į sportą, vienas tau paduoda vandenį, rankšluostį, ausines ir dar kažką, o kitas nuneša iki treniruoklio. Jei apsaugok Viešpatie, tu neradai kur pasidėt rankšluosčio ir padėjai jį ant radiatoriaus, jie turi specialų vaikiną, kuris ateina ir tau gražiai pakabina jį ant treniruoklio rankenos, man atrodo, ir vandenį atsuka.

Tą pačią minutę, vos tik atsisėdi bare, tau ateina kokteilis ir pranešimas apie happy hour, laikraščiai ir spring rolls. Prieš baigiantis kokteiliui, tiksliai tuo momentu, kai nenori sėdėt sausas tarp stakanų, atvyksta pasiteiravimas, gal norėsit kito. Kitas atvyksta tada, kai išgeri paskutinį lašą esamo.

 

 

Magnificent konsolinis baseinas 24 aukšte su, savaime suprantama, infinity edge. Čia pas juos yra vienintelis bug - baseinas pakabintas šiaurinėj pastato pusėj, tai technically pusę metų jis yra šešėlyje. Bet trust me, apie tai jie perspėja pirmame savo saito puslapyje, fucking Japanese su savo attention to detail.

 

 

Kai mes surašėm jiems reviewsą, kuriame vienintelė pastaba buvo baseino temperatūra, atsakymas atėjo per dvi valandas ir net ne tipine forma. Aš tiesiog privalau pacituoti:

"With regards to the pool, we are very sorry for challenges you faced with the drop in water temperature. As the pool faces north, we face the challenge of too much shade in the winter solstice which has started now. I would also like to share with you that we have already started to heat the water in our pool and we hope there is an opportunity for you to enjoy our facilities soon again."

Na ir teisybė, aplinkui ten ištisai maskatavosi susirūpinę rebiatos su termometrais. Challenges we faced, though, one can't even start to imagine.

 

We hope to see you soon, Okura, we hope.

 

бодрячком
2013 gruodžio 15, 17:19

Зачёт. С духом, всё как и раньше :)[bbcode]