kaip.tik.ten  del.icio.us lemme take you to Rio, part 2

2013.04.29, 21:08

Aha, tai Santa Teresa, nightlife su samba ir gulėjimo dalis.

Rio būnant, yra absoliučiai privaloma nuroglinti iki kokio klubo, kur šoka sambą. Mes taip ir padarėm - geriausiai žinomas klubas yra Rio Scenarium. 

 

Brazilų kabakai dažnai turi puikią drinkų apmokėjimo sistemą. Įeidamas gauni tokį lapą, ant kurio vienos pusės yra meniu, ant kitos barmenai tau brūkšniukais sužymi, kiek išgėrei, ir mokėjimas yra išeinant tokiose maksimos checkout kasose. Labai patogu ir aptarnavimas prie barų yra myliką kartų greitesnis. Čia jie taip pat servina atominio stiprumo savo cukrašvendrių spirito kokteilius, kuriuose nėra mikserio, o tik spiritas su cukrum, po kurio net nelabai kada šokę, e.g., mano significant other, pradeda kraipyti uodegos plunksnas. Am proud to say, susilaukėm unsolicited vietinių komplimentų apie kažkokią obscure sambos rūšį, kur mes, apparently, puikiai mokam. Po visko apsauga tave paima už pakarpos ir įkiša į taksą, kad nesivalkiotum kur nereikia ir kad pasaulio media neturėtų progos parašyti, kad va dar vieni pogirčiai lochai buvo apiplėšti Lapa rajone. Apsauga, btw, stovi net prie eilės prie įėjimo. 

Po visko jautiesi baisiai pavargęs ir persikraustai į tolimą Santa Teresa rajoną, iš kurio taip lengvai į centrą nebepateksi, nes toli ir aukštai, ir pats turi taksistui portugališkai aiškinti, kur tau reikia. 

Santa Teresa yra tapybiškai nugyventas "kalaniaaaalinis" (for those not in the know, toks yra vienintelis teisingas žodžio "kolonialinis" tarimas) rajonas ant kalvos, kur tie ostatki byvšoj roskošy yra plavnai persimaišę su favelom. Vaizdas iš to rajono - priceless. Užtat mes pajamėm kokį tai obscurely axujieną boutique viešbutuką, kad galėtume nieko neveikti, tik į tą vaizdą žiūrėti. 

Maždaug taip. Ir kažkaip taip va.

 

Ten toks mažiukas dešiniam viršutiniam kampe yra mūsų Christ the Redeemer. Čia dabar toks caveat - brazilai dirbt tai ne per daug mėgsta. Visas tas amazing viešbutis yra sort of abandoned, pietų gali ir negauti, nes šefas neatėjo, bet recepcija tau užsakys take-out picos, pagalvių ant gultų nėr, bare lygiai dviejų drinkų pasirinkimas. Tik mes su nuosava bonka džino per daug nekreipiam dėmesio ir mums bišk juokinga, kai gali pats vienas, personalo priežiūros neapsunkintas, nuroglint į tuščią virtuvę ir pasivogt laisvai besimėtančio šampano butelį (not that we did that, nes europietiškas padorumas, pasirodo, net ir po trijų kaipirinjų nenyksta). Bet minimalistiniam kambary rūkoma, veikia burbuliatorius massive vonioj su va tuo uždokumentuotu vaizdu, ir visi tie trūkumai yra sort of giliai pofik.

 

cou cou
2013 gegužės 01, 00:49

tai ne trukumai, tai nerealus viesbucio privalumai!