kaip.tik.ten del.icio.us fanboys

2010.03.01, 12:20

"So and so invited you to become a fan of some obscure kontora, kuri gamina botus (rūpintojėlius, roges, debilišką maternity wear)". Seriously, people.

Now, aš daugmaž getinu visą tą socialinių tinklų web aštuoniolika taškas nulis vibe, kad tipo čia aš tą jau savo bizniuką prasuksiu pro visus keturis šimtus savo artimiausių draugų, jie iš manęs nupirks keturis šimtus porų axujienų botų ir tada aš pirksiu salą Seišeliuose or whatever. Taip pat man maždaug aišku, kad toks ar panašus kvietimas būna masinis ir nepersonifikuotas, nuo ko jis man dar mažiau kelia entuziastingą norą eiti ir tiesiog dabar, viską metus, patapti guminių batų ar plastmasinių vonios ančiukų gamintojo fanu, ir daug labiau kelia norą reconsiderinti so and so bet kokį buvimą sąrašiuke.

Ir anyway, what exactly does one do, patapęs, pvz., langų gamintojo fanu? Ar gauni atliekamą lango rėmą pamojuoti around ar kokių nors labdaringų drožlių maišų?

Speaking of which, einu išmesiu dar kokius aštuonis iš savo penkiolikos draugų, kurie turėjo idiotizmo tapti kažkokių pusiau mega korporacijų fanais.

Disclaimer: šitas požiūris, tarkime, ne visai taikomas kokių nors personalijų fanams, nes nu net aš, for one, buvau Susan Boyle fan kurį laiką. Tiesiog ten buvo labai miela istorija, o ne overpricintų langų rėmų kolekcija or whatever. Also, vonios ančiukai are cool, come to think of it.

kaip.tik.ten del.icio.us ..and she says, I may be down, but I am not out

2010.02.28, 22:52

It is well documented, kad mūsų namų ūkis išgyvena very, very rare ir most appreciated momentą - laisvą nuo darbo savaitgalį. Ko pasėkoje nusikrapštėm iki Žilinsko galerijos ir rightfully pasipiktinom neteisinga kimono ekspozicija (oh c'mon, tas ištiestas skuduriukas ant rėmelio just as well gali būti mano naujai acquirintos namų šeimininkės darbo priemonė, lygiai kaip ir japoniško nacionalinio skudurėlio menas), tada gavom bišken takeoutinio maisto, nes as of now aš officially esu pamiršus bet kokias orkaitės funkcijas, tada happily išgėrėm visus namie turėtus moet butelius prie daybreakers (bičas turi exactly same skrybėlę kaip aš, kudos for him) ir up in the air, kas buvo netikėtai malonus šviesus filmas, nepaisant fakto, kad qemm rašė jam scenarijų, apparently, ir visą laiką spoilino, ir paskui mums baisiai pagailo Clooney, kad jis taip tos moteriškės ir negavo, ir dar vis laukėm, kol jie visi virs zombiais. Nevirto. And I just may have reached the position of being down, but not out.

kaip.tik.ten del.icio.us OCD

2010.02.24, 18:08

Šiandien aš, milijonąjį kartą demonstratyviai trepsėdama ant eskalatoriaus už dar vieno išsikėtojusio locho su niche kedasais ir pūsta striuke, suradau tikslų koreliacijos koeficientą tarp stovėtojų eismo juostoj dešiniau eskalatoriuose bukumo ir jų trumpumo su storumu santykio. It goes like that - and yes, it is ground breaking, worth of newsflash in all major channels - kuo jie storesni ir trumpesni, tuo ilgiau stovi ir negirdi agresyvaus trepsėjimo už nugaros. Reiktų visus taip pastatyt kokiam Londono metro eskalatoriuose per piką, greit atprastų.

On the bright side, seems, kad ta islandiška kerpė actually helps.

* I meant "kairiau" - per tiek metų pusių nesugebu atskirti, kaip ir pasaulio šalių :)

 

kaip.tik.ten del.icio.us bright side

2010.02.18, 11:24

And now, onto something way easier. Major parkės baigėsi kuriam laikui ir vėl bus galima grįžti prie martinio su kostiuminėm dramom vakarais. And this is not a minute too soon.

Taip pat labai appreciated yra ankstyvos gimtadienio dovanos. While I can not afford original version, nešiosiu šitą ir laikysiu, kad tai yra, tarkime, ironiška :)

 

 

kaip.tik.ten del.icio.us out

2010.01.20, 00:44

Seriously people, I am telling you - penkios valandos building infomation management software coursų po aštuonių valandų daugiabučių gamybos, sužinant some awesome news apie upcoming mūsų creative team konkursą kažkokioj šaly niolikos tūkstančių m² apimties, kur hell knows kur ta šalis yra, ir po to trys arba panašiai stoparikai vodkės chilloutui - gali išgydyti bet kokį žieminį nuotaikos nebuvimą. Jei jūs into that kind of shit. I fucking dare you.

kaip.tik.ten del.icio.us purse conspiracy

2010.01.05, 21:36

Pats didžiausias scamas in human history, po spamo, kad "žmonės actually turi freedom of will", which they most definitely do not, yra moteriški rankinukai. Glossy magazines reklamuoja next "It" rankinuką iš krokodilo pasturgalio, o Kinija jau pramoniniais kiekiais pardavinėja tą patį "it" rankinuką tiems, kurie skaitė žurnalą ir neįperka pasturgalio, o tik "kožą molodovo dermantina" su axujieno dydžio rožiniu LV logotipu. Šito conspiracy išdurti vargšes moteriškes overpricintais bulvių maišais ryškiausias požymis yra faktas, kad devym aštuoni procentai moteriškų viršutinių drabužių yra be vidinių kišenių, kur tilptų mobiliakas, stolnikas grynais ir  viena kreditinė kortelė, ko iš tikro žmogui ir reikia. Ypač jei eini vakare ant miesto ar, in fact, net darban - kam man ta bulvinė tašė su daiktais ir kodėl mano overpricintam striukone nėr vidinės kišenės? I cry for justice, people.

That being said, jei mano awesome sutuoktinis mirtinai nori man nupirkt Birkin aštuoniolika egzempliorių, feel free. Mano smegenai irgi pakankamai gerai apdirbti Vanity Fair prenumeratos, bet tik dėl Hermes or alike aš galiu išjungti anoj pastraipoj išdėstytą sąmokslo teoriją.

On the very bright side, pagaliau pradėjau rimtesnį nei visada 2009 metų tikslo įgyvendinimą ir einu prie vieno martinio pagaminti poros Revit pratimų.

 

kaip.tik.ten del.icio.us dignitas

2009.12.22, 10:50

Kaip ir priklauso tikroms kalėdinėms nuotaikoms, kai gali į darbą vėluoti bele kiek ir gulinėti "dar penkias minutes" indefinitely, šiandien ryte mes gulinėjom ir kalbėjom apie eutanaziją. Mūsų familijoje yra bendrai nutarta, kai tik jau matysim, kad mūsų neregėto sveikumo gyvenimo būdas ir amžius susimokė prieš mus ir vienintelis likęs tūsinimosi būdas yra morfijus per lašelinę, skubiai nusikrapštyti iki Šveicarijos, įkalti paskutinį martinį ir pažiūrėti, kas jau ten kitoj pusėj. Ir visos tos "pro-life" politikos yra so pathetic, kai noras bet kokia kaina išsaugoti atseit jau tą dievišką kibirkštį tampa viso labo sadistiniu veiksmu kankinti žmogų su paskutinės stadijos metastazėm do pobednovo, kol jis dar bent ką nors supranta, ir paskui, jau kai nieko nebelieka ir viskas iškankinta, tik tada atjungti. Kur exactly šitoj vietoj humanizmas ir žmogiško dignity saugojimas? Ir ne visi turi būti mesijai, iki paskutinio kaip pavyzdžiai kabantys ant nuosavo kryželio - vieno žmonijai turėtų būti per akis.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »