kaip.tik.ten del.icio.us trečiadienio penktadienis

2010.03.10, 16:50

Čia kadangi Parov Stelar The Flame of Fame jau bišken antra savaitė ant repeato baigia nutrinti apsauginius vinilo sluoksnius, prisiminiau turbūt vieną tūsoviausių visų laikų džiazo standarto remiksą. Dar trims dienoms tūso besiruošiant, šitas net labai įkvepiantis :)

kaip.tik.ten del.icio.us solid

2010.01.21, 11:45

Courtesy of draugės draugo draugas per visagalį feisbukį, something very, very awesome, kas mane labai maloniai supa prieš savaitgalio didžiuosius darbus ir mažulyyyčius balius. Warning: axujienai dramatiškas vokalas ahead. Qemm: pradžia primena Lisa Miskovsky I'm Alive, užtat irgi turi paklausyt :)

 

kaip.tik.ten del.icio.us silver lining

2010.01.14, 15:28

Thanks to gobbitas, mažiukas translucent procrastinating emo in me, jau keturias valandas nesugebantis sugaudyt devynaukščio leistinų aukščių, terasos perkryčių penthauze ir vertikalinio galų, turi ką su malonumu klausyti, kol atsipūtimui daro mažo gyvenamo namo pasiūlymą. Labai labai daina.

 

kaip.tik.ten del.icio.us what do you dream of

2010.01.06, 18:55

Awesome in very creepy way, gerai geros dienos pabaigai, dėkui troliui.

 

 

kaip.tik.ten del.icio.us bang bang

2010.01.06, 12:30

Mano fetišas visiems dramatiškiems vokalams ir serialų maratonams yra gerai žinomas. Dabar namie vykstantis Weeds visų sezonų peržiūrėjimas dar davė man vieną dramatišką vokalą, kas yra labai gražu. Normalaus klipo nėr, daiktas skirtas tik klausymui.

 

kaip.tik.ten del.icio.us super sweet

2009.12.14, 17:14

Seriously, šiais metais festive sezoną, kuris iš esmės pasižymi žiauriu miego trūkumu dienomis ir prabazarintais užbakchanalintais vakarais mes pradėjom a tad too early. Užtat po savaitės nuolatinio ėjimo miegot trečią ryto bišken buvau jau supykus ant Pacha, ar kaip ten tas frančizinis ūkis vadinasi, pathetic politikos pradėti savo renginius po trijų valandų nuo durų atidarymo. Šiaip ne taip sulaukėm Happyendless, kurie buvo verti every single minute, praleistos tam idiotiškam night club zavedenijuj. Dainelės - uber. Night clubs - not so much, privertė prisiminti, kodėl esam metę tas praktikas anyway. Labai smagu runninti in pažįstamus, ir visiškai sucks, kad negali susikalbėti, išskyrus smirdančią rūkymo zoną. Aš taip pat bišken buvau susidomėjus publikos trūkumu kaip tokiai grupei, o qemm - nežmonišku kiekiu palaidų moteriškių.

 

kaip.tik.ten del.icio.us talking about music

2009.12.09, 10:36

Čia kadangi man aiškiai trūksta įkvėpimo pabaigti devynaukščio fasadus ar daryti any other konstruktyvų darbą, tai dar jus pafloodinsiu įvairiu all times greatest subliminal muzonu.

 

kaip.tik.ten del.icio.us rap/hiphop/something

2009.10.02, 14:02

Aš dabar tiksliai neatsimenu, bet dar kažkada, matro, buvom nutarę, kad geriausias ever ir bišken net chill inducing repuko gabalas yra Gangsta's Paradise.

Well, it just might be, kad kol aš ieškojausi Mad Men A Beautiful Mine, ir užstumblinau ant to paties RJD2 kito gabaliuko True Confessions, kad radau kažkaip charizma labai panašų daiktą. Visai gražu, tik tas gitaros fūzas apie trečios minutės galą kažkaip viską gadina. Hate gitarų fūzai, Pink Floyd primena.

 

 

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |