kaip.tik.ten del.icio.us recondita armonia

2011.03.30, 10:07

Čia, pamenu, pernai taip bišken kikenom, kai brangus kolega bendradarbis pasakojo apie operos statymą La Scaloj ir nuolatinį gaisrininkų budėjimą, nes operhauzai garsėja visokiais dažnokais gaisriniais atsitikimais. Ten buvo ne bajeris, pasirodo. Also, Scarpia ir visas tas jo šnipų ūkis šitam pastatyme not so vaguely atsiduoda nacių uniformom.

Paveiksliukas above yra kondensuota Milano apžvalga, prie jo galima pridurti, kad while Duomo yra labai tūsovas marcipaninis tortukas, žymiai geresnis vaizdas į jį atsiveria nuo La Rinascente univermago stogo kabako nei kur nors jame pačiame. Also, ArmaniNobu yra puiki vieta hanginti ir labai šiaip sau vieta valgyti krevetes, surprisingly.

kaip.tik.ten del.icio.us wishful christmassy thinking

2010.12.20, 16:07

This is eventually coming my way. Tikrai tikrai. Sooner or later. Greičiau jau later, nu bet ką padarysi. No, you are not getting your minute back.

kaip.tik.ten del.icio.us nostalgia for infinity

2010.08.24, 09:45

Something is very, very wrong su šituo concoction of forms and materials, also known as Marina Bay Sands, Singapore. Tas jų visų trijų vienodumas kažkoks tarsi neskanus, ir tos kupolinės daržinės apačioj irgi bele kas, nėr vientisumo, jis visas išsibarstęs atskirais gabalais, viskas ten skirtinga, aštuoniolika formų, visokios kreivės, niekaip tarpusavyje nesusiję ir naxuj reikalingos. Man daiktas atrodo slightly orwellian, "something huge, terrible, and glittering". Bendrai, come to think of it, looking orwellian in Singapore yra kažkaip net visai a propos.

Vienintelis ir labai labai stiprus duotojo komplekso justification for existence, though, is THIS:

 

Dabar iškvepiam ir padirbam.

kaip.tik.ten del.icio.us kava ir cigaretės

2010.07.13, 17:54

Aš čia ne taip seniai radau W. Gibsono rekomenduojamą sąrašuką on sci-fi ir promptly susipirkau naują batchą for reading in airports. Nors pats W. Gibsonas man yra mažumėlę overrated, nu bet vis tiek beacon of light of some sort. And as I am huuuuuge sucker on dystopias, dideles viltis dėjau va į šitą.

Ir frankly, geriau parašytos social distopijos nerasi. Immensely captivating, disturbingly human ir very sad, ir aš tikrai manau, kad mes kažkur labai labai nebetoli viso to. Spoilerių iš siužeto negivinsiu grynai iš pagarbos savo significant other, kuris goina batshit crazy, kai kas nors jam ką nors suspoilina. 

Anyway, čia nedidelis įrodymas, kuris visiškai ir absoliučiai išfreakino mane out, ir patvirtino mano teoriją apie "end is near and they are out to get you", kadangi vienas iš tos knygos leitmotyvų yra government approved recreational drug, quite playfully vadinamas Koffee, aaaaaaand here we go. 

"The FDA is warning consumers not to drink Magic Power Coffee, which supposedly provides "increased arousal" and "a stimulating buzz."

I think, I 'll get my coffee now.

kaip.tik.ten del.icio.us developing

2010.07.02, 11:30

Čia pastaruoju metu teko matyti daug visokių artificial urbanistinių struktūrų, kurios either neworks in human levels or will stop working kai tik sole driving power bus eliminuota, sole driving power being some rather authoritarian oligarch. Ir šitie actually turi visai gerą pointą

Come to think of it, nedaug skirtumų yra tarp slumsų ir senamiesčių urbanistinių audinių - seemingly chaotic struktūra, pretty spontaneous susikūrimas. Except of gyvenimo kokybė, bet obviously slumsų inhabitants turi way less means susikurti sau veikiančią centrinę kanalizaciją. Ir vargu ar žmonės, kuriems būtų leista pasistatyti sau miestą, darytų ką nors panašaus į that.

 

 

Also, controlled urban development paprastai turi daug built-in ydų, kaip jau well documented - funkcijų atskyrimas (miegamieji rajonai, suburbs) ir visa kita, kas leadina į visokias sociologines blogybes ir dooms the existence of the concept of the city as such. 

Tai dabar ta viena išvada yra labai įdomi - ar visokie urbanistiniai audiniai tur ėtų būti palikti developintis spontaniškai, tik vietom atiduodami inžinieriams ir architektams, kad jie kiek patweakintų ir taip gerai veikiančią struktūrą? Ir jei slumsų gyventojai turėtų daugiau means of expression, ar jie pastatytų antrą Barselonos senamiestį? Aš beveik galvoju, kad gal ir. Ar ne? All confused here. Need to get some wine into me architektų tos jau dienos proga.

kaip.tik.ten del.icio.us Kepler's effect

2010.05.17, 23:40

Guliu sau, nikavo netrogaju, po bišken siurbiu martinį ir aštuoniasdešimt penktą rudo kento, galvoju apie vidurio aziją kitą savaitę, vartoju "The Pentagon of Power" (The Myth of the Machine, Volume Two) by Lewis Mumford - well established guru of my particular state of mind, and it finally dawns on me, kad blet Ray Bradbury savo apsakymą "Frost and Fire" (vienas iš gražiausių and most desperate) parašė, prisiskaitęs Johannes Kepler "Somnium".

"He imagined that "Prevolvan" creatures would inhabit the cold side of the moon, and "Subvolvans" the hot side, where plants would grow visibly before one's eyes, and likewise decay in a single day; where the infra-human inhabitants would have no fixed and safe habitation, where they would traverse, in a single day, the whole of their world, following the receding waters on legs that are longer than those of our camels, or on wings, or on ships; where those that remain on surface would be boiled by the midday sun and serve up as a nourishment for the approaching nomadic hordes of Prevolvans rising up from cavernous interiors". 

Yes, please do not hesitate to burst into thunderous applause just now. And please do enjoy dainelę, kur aš gyvenu savaitę ant repeato, bišken pakeisdama ją į kitą dainelę ant repeato :)

 

kaip.tik.ten del.icio.us ornament IS a crime

2010.04.26, 21:04

Čia bišken su martini on monday prisėdau vienam draugui pakrapštyt jo buto interjero grynai iš filantropinių paskatų. Atsidarau jo atsiųstus planus, so far, so good ir atsidarau jo perkamą namą, nuo kurio vizualizacijų net recoiled. Behold.

 

Čia yra vadovėlinis frazės "ornament is a crime" atvejis. Notion, kodėl tas pagalys, prisabačintas prie fasado, in any way turėtų atspindėti "modernaus išskirtinės architektūros statinio" apibūdinimą, oriai skelbiamą pardavėjų saite, escapes me. Seriously. Vyrai, kam jums tas pagalys?

Now, aš esu well-known ardent follower viso bauhauso ir "form follows function" reikalo, dėl to gal mano pasipiktinimas yra kiek exagerrated, bet šitie apipagaliavimai turėtų užkliūti net ir ornamentų mėgėjams, being visiška žalkoje podobije tūrio pagyvinimui ir absolutely whatsoever unnecessary.

Again, blyn, jei jau turi apkalti namą atsikišusiais pastoliais, obviously, there is something wrong su jo architektūra, I think.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »