UB ieško:

UnknownBug (toliau visur UB) ieško talentingų ir norinčių, bei galinčių prisidėti prie UB tobulėjimo. Deja pinigų už pagalbą niekas nemokės, nes ub kišenėse švilpauja vėjai.

Aš galiu tik palaikyti už rankos, pasakyti dydelį ačiū, iš bėdos pastatyti vieną kitą bokalą alaus. Tačiau kai ub uždirbs pirmąjį milijoną pinigų, pažadu - aš jūsų neužmiršiu.

Naujienos

UnknownBug version 1.4.6

2007-02-01

UnknownBug atsinaujino į 1.4.6

Turim visiškai naują statistikos rinkimo ir atvaizdavimo modulį.

UnknownBug version 1.4

2006-06-16

Pasaulį išvydo nauja UnknownBug versija - 1.4.

Kas gi naujo šioje versijoje jūs klausiate?

1. Į vieną blogą gali rašyti daug žmonių.
2. Galerijos modulis.
3. Apklausų modulis.
4. Daug klaidų :D

Rašytojai

Skyrelyje Rašytojai rasite žmonių, kurie naudoja "UnknownBug" sistemą, sąrašą. Jei jaučiatės, kad galit ir kad turit ką pasakyti pasauliui, atsiųskit "UnknownBug" komandai laišką su savo naujojo blogo vardu ir pageidaujamu vartotojo vardu. Robotai gerai pagalvos ir galbūt jūs tapsite augančios bendruomenės dalimi ;)

Pradžia

2005-12-21

Startavo šis tinklapis (kol kas nelabai gyvas), skirtas pristatyti "UnknownBug" sistemą. Čia nuolatos galėsite surasti šviežiausias naujienas, parsisiųsti pačią naujausią sistemos versiją, parašyti savo pasiūlymus bei pageidavimus, surasti operatyvią pagalbą. Tikimės, kad šioje svetainėje kiekvienas iš Jūsų ras atsakymus į iškilusius klausimus.